Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam zadbane stópki

Kobieta, która leczy stopy.

Polecane posty

Gość mam zadbane stópki

z wdzięczności dla pani Podolog z gabinetu Kamila w Suchej Górze postanowiłam napisać także tu. Mianowicie od 6 lat miałam nieprzyjemną "przygodę" z wrastającym paznokciem w paluchu lewej stopy, zaczęło się od wycinania, potem pan "dr" chirurg zrywał cały paznokieć, bólu było więcej niż z chorym zębem, na szczęście udało mi się znaleźć ten gabinet w internecie, mimo że ode mnie z Rybnika to jest kawał drogi i zaczęłam leczenie klamerką na wrastające paznokcie, wizyty były raz w miesiącu, pani podolog wszystko wyjaśniła, nauczyła robić opatrunki na początek i powoli wyprowadzała wrednego wrastaka, teraz po 8 msc leczenie w końcu mi zdjęła klamerki i paznokieć wygląda jak nowy! leży płasko i co najważniejsze po drugiej wizycie zapomniałam co to jest ból, już nie muszę kuśtykać przy każdym kroku i nosić buty w rozmiarze męża! Ta kobieta wróciła mi chęć życia, choć wyleczyła mi tylko malego paznokcia, znowu mogę nosić sandałki, szpileczki, jestem taka szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie to jest? dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://gabinetkamila.pl/ prosz i zachecam bo warto, usuwa też odciski brodawki, leczy grzybice, no pełen pakiet normalnie, i też nigdy się nie dziwi, cokolwiek by człowiek nie pokazał i nie uhodował przez długi czas to się tym zajmie, no ode mnie daleko, ale jak ktoś ma blizej to polecam z całego serca, przemiła obsługa i fachowa oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona mama87
dzieci też leczy? synek złapał takie brodawki, że masakra ma 7 lat i na basenie złapał, najpierw była jedna potem trzy, poszliśmy na wymrażanie, dwa miesiące był spokój, i znowu sie pojawiły w tych samych miejscach, potem byliśmy na laserze, to już był etap jak Małego bardzo bolało, od lekarza dostał zwolnienie z wf bo nie był w stanie biegać i poszliśmy na laser, to jest trochę kasy myślałam, ze to go poratuje ale po 3 miesiącach było jeszcze gorzej! maskara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej się umówić telefonicznie, nie wiem co pani powiedzieć dziec***ewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×