Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innesia 26

Konsultantki Avon z Twojego miasta.

Polecane posty

Gość Innesia 26

Dzięki temu tematowi mozna bedzie znaleźć konsultantkę albo klientkę ze swego miasta. Proszę, żeby wpisywały się Konsultantki skąd są i w jakim mieście pracują oraz osoby szukające konsultantki. Ja jestem z Białegostoku. Dojeżdżam do miejsca zamieszkania czy zakładu pracy, daję upominki za duże zamówienia oraz polecenia klientki, która coś zamówi. Ta praca to moja pasja a zamówienia u mnie to przyjemność. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen123
Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na mój numer gg 7700946 lub pod numerem telefonu 517703591.Odpowiem ci na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 273
Konsultantka Avon-Białystok Zapraszam wszystkich do zamawiania kosmetyków jak nie masz swojej konsultantki to możesz u mnie:).Przy zamówieniu za 20zł próbka gratis!!.Prosze pisać na e-mail:melania20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobsavon
Czy chciałabyś dorabiać sobie jako Konsultantka Firmy Avon ?? Przykładowe korzyści: - wpisowe 0 zł - oferta netto w której kupujemy kosmetyki do 80% taniej !! - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze nawet o 40% - Systematycznie powiekszasz swój dochód - szanse na rozwój - elastycznośc pracy ( od Ciebie zależy kiedy chcesz pokazać katalog znajomym) - tanie oferty dla konsultantek - możliwość rozwoju poprzez szkolenia - darmowe kosmetyki (co pewien czas są promocje) - możliwość zrezygnowania w każdej chwili bez żadnych konsekwencji - aż 2 tygodnie na uregulowanie wpłaty - możliwość zwrotu produktu, a co najważniejsze: Jesteś swoim własnym Szefem i od Ciebie zależy ile zarobisz w danym katalogu !! Dodatkowo w obecnym katalogu składając zamówienie na minimum 200 zł dostajesz kredkę do oczu, a zam. na minimum 300zł - kredka + możliwość zamówienia naszyjnika APART w rewelacyjnej cenie 6.90!! Jeśli jesteś zainteresowana współpracą, masz pytania, wątpliwości - czekam na wiadomość od Ciebie : jjmolka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA45
WITAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH !!! SZUKASZ KONSULTANTKI ZE SWOJEJ OKOLICY ???? CHCESZ ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ ???? CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ JAKO LIDER SPRZEDAŻY ?????? ZAPRASZAM !!!! EWA GOŁĄBEK KĘDZIERZYN-KOŹLE GG 8395092 KOM.696 452 387 E-MAIL ewa.golabek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaska
Witam Konsultantka Avon, Oriflame i FM Group. Jestem z Katowic - Brynowa. Masz pytania? pisz śmiało na aizdaj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolines Rose
Wchodząca na polski rynek firma ekskluzywnych kosmetyków Caroline's Rose szuka liderów grupy, którzy podejmą się stworzenia własnej struktury sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany/a wejdź na naszą stronę http://www.carolinesrose.com - aplikuj i sprawdź czy spełniasz stawiane przez nas wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Aktualny katalog 6/2011: http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: Wiem ,że nie zarobicie na tym wielkich kokosów ,ale zawsze kilka stówek wpadnie do portfela. Tylko teraz masz możliwość zdobycia; -zestawu pędzli -perfum Rare Gold -zestawu biżuterii eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna-Rzeszów
Witam !! Poszukuję ambitnych osób na stanowisko konsultanta, a późniejszym czasie Lidera sprzedaży! Żadnych wpłat wpisowych. Zarobki do 1200zł miesięcznie. Wspaniałe oferty, promocje, upominki. Szkolenia kosmetyczne, w Rzeszowie i nie tylko. Umowę można zerwać w każdej chwili bez żadnej kary finansowej. Umów się ze mną na spotkanie przy kawie, a wszystko Ci wyjaśnię. Nie musisz od razu zaczynać działalności w najlepiej prosperującej firmie kosmetycznej AVON. Zapraszam!! Proszę o kontakt gg: 23580056 ! NAPISZ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12rena
jestem konsultantką Avon jeśli macie jakieś pytania lub chcecie coś zamówić to piszcie rena1200120@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jeśli nie jesteś zainteresowany/a, proszę o polecenie mi osoby, która byłaby zaineresowana. Za każdą taką osobę płacę 50zł jeśli złoży ona swoje pierwsze zamówienie. Możesz cały czas ze mną współpracować polecając mi kogoś. Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania LZ
Praca konsultantki AVON to doradztwo i sprzedaż kosmetyków z katalogu. Osiągnięty opust to Twój zarobek. Dołącz do grona kobiet, które same decydują o swojej przyszłości! Avon jest największą firmą sprzedaży bezpośredniej i najbardziej kobiecą firmą na świecie. Umowa nie zobowiązuje Cię do niczego, w każdej chwili możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji, nie ma przymusu składania zamówień i żadnej opłaty wpisowej. Paczkę dostajesz kurierem za darmo „pod drzwi. Dodatkowo gwarantuję: - elastyczne godziny pracy - 17 katalogów w roku - wiele sposobów składania zamówień (przez sms, internet, telefonicznie) - szkolenia kosmetyczne - możliwość zakupu produktów z oferty demo - nagrody i opusty w specjalnych ofertach promocyjnych - możliwość przystąpienia do prestiżowego programu dla najlepszych konsultantek - AVON CLUB -możliwość większego rozwoju jako lider sprzedaży Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie gg:1229457. Chętnie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta - kalisz
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON ! Czy chciałabyś dorabiać sobie jako Konsultantka Firmy Avon ?? Przykładowe korzyści: - wpisowe 0 zł - oferta netto w której kupujemy kosmetyki do 80% taniej !! - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze nawet o 40% - Systematycznie powiekszasz swój dochód - szanse na rozwój - elastycznośc pracy ( od Ciebie zależy kiedy chcesz pokazać katalog znajomym) - CO JAKIŚ CZAS MOŻNA NABYWAĆ KOSMETYKI ZA 1zł...I TO TYCH PRODUKTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI AVONu.....!:) polecam KALISZ KALISZ - 724731207 a teraz TORBA SKÓRZANA BATYCKIEGO !!! więcej informacji pod powyższym num .tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracadorywcza
Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz. Odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam e-mail: heechicera@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole2910
Szukam osób do współpracy. Super prezenty na start, opusty i wiele atrakcyjnych promocji. Za podpisanie umowy i pierwsze zamówienie woda perfumowana Sensuelle za 4,99 lub 0,99. Warto spróbować, to nic nie kosztuje. Rezygnujesz w każdej chwili, bez żadnych zobowiązań. Kto chce spróbować lub dowiedzieć się więcej pisz lub dzwoń 605246803 lub e-mail: ole2910@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonek-lider edyta
Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 4/2013 - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty aż 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. edy.pod@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:) Jestem początkującą konsultantką Avon z Wrocławia i szukam swoich pierwszych klientek. Staram się do czwartku zebrać zamówienia za minimum 200 zł, aby otrzymać prezent dla nowych konsultantek. Gdybym uzbierała zamówienia na 300 zł, dostałabym jeszcze zestaw 30-stu próbek, co bardzo ułatwiłoby mi start... Dlatego zwracam się do Was o pomoc:) Może wybierzecie coś dla siebie i pomożecie mi? Byłabym Wam baaardzo wdzięczna:) Aktualny katalog znajdziecie tutaj (jest ważny jeszcze tylko dwa dni!): http://www.avonpolska.pl/ebrochure/ebrochure.html Od siebie zdecydowanie polecam: - Perfumy: - Only Imagine - str. 5 - Sensuelle - str. 26 - Cienie do powiek w płynie SuperSHOCK - str. 10-11 - Diamentowe konturówki do oczu - str. 50 - Szminki LUXE - str. 48-49 - Lśniące i iskrzące błyszczyki do ust Glazewear - str. 74. Sama wypróbowałam te produkty i sądzę, że są naprawdę dobre i mogę je szczerze polecić:) Dostawa w wybrane miejsce na terenie Wrocławia jest bezpłatna:) Do każdego zamówienia dołączam bezpłatny katalog. Piszcie na mój e-mail: konsultantkaavon77@interia.pl Pozdrawiam i zapraszam do zakupów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam poszukuje konsultantek AVON może chciałbyś do mnie dołączyć????,dodaje fajne prezenty :) zapraszam do mnie 512775141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Poznań
Witam. Jestem konsultantką Avon z Poznania (Grunwald). Posiadam zniżki na wszystkie kosmetyki z katalogu. Chętne osoby proszę o kontakt na nr gg 10489554 lub na adres e-mail: brawurka114@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca Avon Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 15/2013, osiągnij sprzedaż 200 zł i zyskaj mnóstwo prezentów Niektóre korzyści wynikające ze współpracy: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji.Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem konsultantką AVON z Gdyni. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, w miarę możliwości doradzę, dostarczę katalog, przewiduję również gratisy :) Zachęcam do kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem konsultantką AVON z Gdyni. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, w miarę możliwości doradzę, dostarczę katalog, przewiduję również gratisy :) Zachęcam do kontaktu: wydera19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×