Odpowiedz na ten temat

Konsultantki Avon z Twojego miasta.

• Agniesia3779 2016.09.04 [17:52]
    Witam.Nazywam sie Agnieszka i jestem konsultantka AVON.Jeśli jesteś zainteresowana kosmetykami to zapraszamy.Pokaże katalog rabaty.Zamówienia na czas.Polecam tak jak kremy,perfumy każdy cos sobie wybierze.Zapraszamy Tel SMS-a 737-578-235.Pozdrawiam
  • gość 2016.09.05 [10:33]
    Dołącz do grupy Avon twoje korzyści :
    -Zamawiaj kosmetyki z rabatem od -15 % do 40%
    - Odbieraj prezenty do twojego zamówienia za 1 zł
    - Bezpłatne Wpisowe
    - Dostęp do doskonałych kosmetyków oraz nowości firmy Avon
    - Bezpłatne materiały oraz próbki na start
    - uczestniczenie w dodatkowych programach dla konsultantów w których dodatkowe produkty za 1 zł
    To i wiele innych rzeczy które możesz zyskać jak dołączysz do naszego zespołu Przedewszystkim działasz bez żadnych zobowiązań chcesz to robisz zamówienie jeśli nie nie masz żadnych konsekwencji oczko.gif
    Jest to zajęcie dodatkowe.
    Firma avon pozwala również na indywidualny rozwój jeżeli konsultanka to dla ciebie za mało zacznij działać jako koordynator i buduj własną grupę sprzedażowa.
    Jezeli chcesz zostać konsultanka lub koordynatorem sprzedaży zapraszam do kontaktu ze mną wszystko wyjaśnię!!!
    Warto spróbować a nie pożałujesz!!!
    Tel.kontaktowy 667141682
    Email kisiusia@buziaczek.pl
  • gość 2016.09.15 [12:29]
    Witam może ktoś chętny aby otrzymać nowy zapach Avon Alpha za 1 złoty
    jeżeli tak Zapraszam do kontaktu ze mną
    667141682
    kisiusia@buziaczek.pl
    Pozdrawiam Angelika
  • Izka123 2016.09.29 [22:24]
    Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na mój numr telefonu 660419309 lub meil izulapry@interia.pl Odpowiem ci na wszystkie pytania.pozdrawiam i czekam nie zwlekaj
  • Izka123 2016.09.29 [22:27]
    Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam meila izulapry@interia.pl lub pod numerem telefonu 660419309.Odpowiem ci na wszystkie pytania.nie zwlekaj
  • Izka123 2016.09.29 [22:29]
    Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na meil izulapry@interia.pl lub pod numerem telefonu 660419309.Odpowiem ci na wszystkie pytania.nie zwlekaj
  • Izula123 2016.09.29 [22:35]
    Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na meil izulapry@interia.pl lub pod numerem telefonu 660419309 .Odpowiem ci na wszystkie pytania.
  • gość 2016.11.07 [11:35]
    hej jeśli jestes z okolic Namysłowa lub z Opolskiego chesz zostac konsultantka Avonu? napisz do mnie Kasia 663907065
  • gość 2016.11.29 [13:02]
    Hey jeśli jesteś z okolic Rudy Śląskie i chciałabyś zamawiać kosmetyki firmy Avon taniej niż w katalogu to zapraszam do kontaktu agma4@wp.pl usmiech.gif
  • gość 2017.01.05 [18:45]
    Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić usmiech.gif
    ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON usmiech.gif
    Zarabiaj razem z nami usmiech.gif
    Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge usmiech.gif
    Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum.
    Przekaż informację mamie, siostrze, przyjaciółce, koleżankom a może znajdzie się zainteresowana osoba z twojego otoczenia usmiech.gif
    Czekamy na Ciebie usmiech.gif
    Atuty bycia konsultantką:
    - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz,
    - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog,
    - znizki od 15 - 45%
    - ciekawe prezenty za jedyne 1zl
    - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia.
    - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu.
    Goraco polecam usmiech.gif
    Białystok
  • gość 2017.01.05 [18:48]
    Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić usmiech.gif
    Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge usmiech.gif
    Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum.
    Przekaż informację mamie, siostrze, przyjaciółce, koleżankom a może znajdzie się zainteresowana osoba z twojego otoczenia usmiech.gif
    - znizki od 15 - 45%
    - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu.
    Białystok
    Dorota
    507 898 149
  • gość 2017.01.05 [18:49]
    - znizki od 15 - 45%
    Białystok
    Dorota
    507 898 149
  • gość 2017.01.05 [18:51]
    - znizki od 15 - 45%
    Białystok
    Dorota
    507 898 149
  • gość 2017.01.06 [10:02]
    Dołącz do grupy Avon twoje korzyści :
    -Zamawiaj kosmetyki z rabatem od -15 % do 40%
    - Odbieraj prezenty do twojego zamówienia za 1 zł
    - Bezpłatne Wpisowe
    - Dostęp do doskonałych kosmetyków oraz nowości firmy Avon
    - Bezpłatne materiały oraz próbki na start
    - uczestniczenie w dodatkowych programach dla konsultantów w których dodatkowe produkty za 1 zł
    To i wiele innych rzeczy które możesz zyskać jak dołączysz do naszego zespołu Przedewszystkim działasz bez żadnych zobowiązań chcesz to robisz zamówienie jeśli nie nie masz żadnych konsekwencji oczko.gif
    Jest to zajęcie dodatkowe.
    Firma avon pozwala również na indywidualny rozwój jeżeli konsultanka to dla ciebie za mało zacznij działać jako koordynator i buduj własną grupę sprzedażowa.
    Jezeli chcesz zostać konsultanka lub koordynatorem sprzedaży zapraszam do kontaktu ze mną wszystko wyjaśnię!!!
    Warto spróbować a nie pożałujesz!!!
    Tel.kontaktowy 667141682
    Email kisiusia@buziaczek.pl
    Zywiec, bielsko-biala i okolice
  • Ewela071 2017.02.11 [21:13]
    Halo Halo Kraków!!
    Serdecznie zapraszam do składania zamówień za pomocą mojego sklepu internetowego AVON: https://www.avon.pl/sklep/ewelina-shop071
    Chętnie pomogę w szybkiej realizacji zamówień oraz oferuję dostawę pod dom !
    Pozdrawiam=)
  • Lider Joanna 2017.02.21 [16:59]
    Zostań Konsultantką / Reprezentantem Avonu.
    Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:
    - dodatkowy zarobek
    - bezpłatne dostawy
    - kosmetyki tańsze od 15% do nawet 45% !
    - 17 katalogów w roku
    - szanse na rozwój...
    - wpisowe 0 zł !!!
    Napisz e-mail: joannadark.avon@gmai l.com to wszystkiego się dowiesz.
    Elbląg i okolice
  • mmartam 2017.03.01 [20:06]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • czarna1211 2017.03.05 [23:16]
    witam jestem konsultantka avon i szukam swoich stalych klijentek z okolic człuchowa chcesz zostac moja klijentka pisz na emaila kolezanka312@buziacz ek.pl przy wiekszym zamowieniu upominek lub rabat lub wejdz do mojego sklepuwww.avon.pl./sklep/teresa121189 mozliwa darmowa wysylka dowoz do czluchowa raz w tygodniu
    edytowano 2017.03.05 [23:25]
  • gość 2017.03.18 [15:50]
    Witam ,jestem Liderem sprzedaży w firmie avon ,poszukuję nowych konsultantek ,zapewniam wsparcie ,pomoc,katalogi oraz próbki firma zapewnia szkolenia sprzedażowe...Zapraszam do kontaktu mail bfk-79@o2.pl chętnie odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwościusmiech.gif
  • Amazi89 2017.03.27 [16:00]
    Witam serdecznie , Łódź i Pabianice , osoby zainteresowane zamówieniami lub przystąpieniem do Avon proszę o kontakt : amazi89@gmail.com
    służę wszelką pomocą.
  • anuska8999 2017.04.30 [13:33]
    Witam!
    Jeśli nie masz swojej konsultantki a chcesz zamówić kosmetyki to proszę o kontakt, chętnie zamówię je dla Ciebie i dostarczę w umówione miejsce usmiech.gif Rzeszów i okolice. Dla każdego miły upominek a przy większym zamówieniu zniżki usmiech.gif
    tel 889159679
  • AvonSandra 2017.05.13 [14:38]
    Poszukuje osob do współpracy w branży kosmetycznej z wojewodztwa warminsko- mazurskiego !
  • AvonSandra 2017.05.13 [14:39]
    Poszukuje osob do współpracy w branży kosmetycznej z wojewodztwa warminsko- mazurskiego !
    Jesteś mama lub uczysz sie ? Chcesz trochę zarobic oraz miec kosmetyki dla siebie za darmo ? To ta oferta jest idealna właśnie dla Ciebie !
    Chcesz więcej wiedzieć napisz do mnie smiech.gif Moj numer; 697063670
  • gość 2017.05.16 [20:14]
    Witam,
    Jestem młodym liderem sprzedaży. Poszukuję osób do mojego zespołu.
    Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz zostać konsultantką AVON we Wrocławiu, chętnie wprowadzę Cię w świat AVON. Pomoge w stawianiu pierwszych kroków w AVON.
    Zapraszam do kontaktu:
    kasindy@interia.pl
    tel. 600783772
  • Tinki 2017.06.20 [20:50]
    Cześć,
    Mam na imię Paulina i jestem liderem sprzedaży Avon.
    Chciałabym zachęcić Cię do zostania konsultantką Avon-
    -fajna sprawa ( sama zastanawiałam się długo czy warto zostać konsultantką ale żałuję że nie zostałam nią wcześniej)
    Same zalety:
    -zamawiasz dla siebie i dla znajomych kosmetyki od 15% do 40% taniej;
    -w każdej chwili można zerwać umowę bez żadnych konsekwencji;
    -na początek przez 6 katalogów super prezenty za 1zł
    Na więcej pytań odpowiem osobiście
    nr. gg: 63027523
  • gość 2017.06.21 [10:35]
    Nie polecam współpracy jako lider w Krakowie z Panią Moniką D. (biuro na Długiej), podpisujesz umowy (najpierw działalność, by było szybko, potem zlecenie) i dziwnym trafem nie dostajesz wypłaty, gdy piszesz do Avonu dowiadujesz się, że umowa nie wpłynęła i nie dostaniesz złamanego grosza, a nawet zostajesz z długiem. Nie pakujcie sie w to bagno, nie warto, one na tym zarobią, nie Wy.
  • gość 2017.06.21 [23:57]
    Witam jestem liderem sprzedaży Avon w Trojmiescie, jeśli chciałabyś coś zamówić z katalogu bądź zostać konsultantka to serdecznie zapraszam Cię do współpracy, gdyż zbieram osoby do mojego zespołu. Zalety bycia konsultantka to:
    - atrakcyjne ceny za kosmetyki
    -możliwość robienia samodzielnie zamówień
    -brak zobowiązań (w każdej chwili możesz się wycofać)
    -duża możliwość rozwoju
    -naprawdę super atmosfera, między innymi na szkoleniach które są bezpłatne
    Zapraszam do kontaktu ze mną:
    731-808-440
    aleksandrastrumik@ gmail.com
  • gość 2017.06.28 [20:07]
    Ja jestem konsultantką Żarów- Świdnica usmiech.gif
  • gość 2017.07.04 [18:39]
    Cześć,
    Mam na imię Paulina i jestem liderem sprzedaży Avon.
    Chciałabym zachęcić Cię do zostania konsultantką Avon-
    -fajna sprawa ( sama zastanawiałam się długo czy warto zostać konsultantką ale żałuję że nie zostałam nią wcześniej)
    Same zalety:
    -zamawiasz dla siebie i dla znajomych kosmetyki od 15% do 40% taniej;
    -w każdej chwili można zerwać umowę bez żadnych konsekwencji;
    -na początek przez 6 katalogów super prezenty za 1zł
    Na więcej pytań odpowiem osobiście
    tinki201@wp.pl
  • gość 2017.08.02 [23:00]
    Witam usmiech.gif Mam na imię Wiktoria usmiech.gif Zachęcam do założenia u mnie konta zniżkowego w Avon. Osoby, które się zapiszą otrzymują bezpłatny pakiet startowy, stały kontakt i pomoc w zrealizowaniu celów, członkostwo w mojej grupie, oraz niespodzianki na start dla nowych konsultantów oczko.gif Zapisanie się nic nie kosztuje! usmiech.gif Nie trzeba składać zamówień w każdym katalogu, możesz przerwać współpracę w dowolnym momencie nie ponosząc żadnych kosztów, pracę konsultantki można połączyć z inną, ponieważ w Avon pracujesz kiedy chcesz usmiech.gif można się rozwijać, korzystać z wielu szkoleń i promocji na kosmetyki i nie tylko oczko.gif sama żałuję, że nie zapisałam się wcześniej, na prawdę polecam! usmiech.gif
    Po więcej informacji zapraszam do wiadomości prywatnej, proszę pisać na adres: wiktoriaborkowska@o2.p l
    Wiek min. 16 lat usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...