Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podnoszee

kosmetolog w czym lepszy od zwyklej kosmetyczki?

Polecane posty

Gość podnoszee

pytanie j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmms
Nie musi byc to zaraz 3 tygodniowy kurs. Moze byc dwuletnia szkola policealna. I nie wiem, czy nawet nie jest to lepsze. Zauwazylam, ze dziewczyny po takich skolach maja wiecej doswiadczenia i praktyki niz te po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
wie moze ktos jeszcze cos na ten temat/???? wiecie moze czy kosmetolog ma jakies wieksze uprawnienia itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam studiuje kosmetologie narazie robie licencjat a kosmetolog od kosmetyczki rozni sie przede wszystkim tym,ze moze pracowac np. w laboratorium przy produkcji kosmetykow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
hej ale mi bardziej chodzi o to czy kosmetelog moze wykonywac np. wiecej zabiegow w gabinecie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ,ze napewno wiecej ucza na studiach jak w szkole policealnej jezeli chodzi o bardziej skomplikowane zabiegi kosmetyczne....a co wybierasz sie na kosmetologie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
tak 29 wrzesnia zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
studia , wszpziu w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodi555
Witam studiuje kosmetologie rozni sie tym od kosmetyczki ze nie tylko zdobywasz doswiadczenia zwiazane z zabiegami roznymi ale takze uczysz wlasciwosci kosmetykow !! proscie? patrzac na sklad np kremu wiesz o nim wszystrko co Prawdziwe a nie co pisza na pudelku same supr rzeczy! po studiach mozesz pracowac w firmie kosmetycznej i zajmowac sie produkcja kosmetykow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAcjaRacja
Poza tym masz tysiąc razy większą wiedzę i nie musisz się zqjmować tylko skubaniem brwi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×