Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Renee31

Kosmetyczka na telefon Warszawa

Polecane posty

znam fajna z dojazdem do klienta (super osoba i bardzo dobra kosmetyczka), podaje stronke: www.beautyhomecare.pl - pani renatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Warszawy, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Warszawa/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Warszawy, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia030581
pare dni temu znalazlam numer na tablicy ogloszen w bloku(792 646 059).pani ewa jest magistrem kosmetologii i dojezdza do domu. poki co skusilam sie na manikiur i pedikiur ale z czystym sumieniem polecam- pelen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem kosmetologiem,niedawno wrocilam z Francji gdzie pracowalam w zawodzie prowadzac dzialalnosc jako kosmetyczka dojezdzajaca i w swoim salonie.Pracowalam w Klinice Prywatnej,na chirurgii estetycznej,na dermatologii....Pracuje na izraelskiej marce dermokosmetykow poznana we Francji,wykonuje zabiegi czystym kwasem migdalowym,wykonuje rowniez pedicure leczniczy-frezarka produkty niemieckiej marki Suda,manicure,depilacje pasta cukrowa,przedluzanie i zageszczanie rzes Lash Perfect itp,itd Dojezdzam do klientek na terenie Warszawy.Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby :))) Beata tel 514 277 546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,2,3 Piękna Ty
Witam serdecznie Zapraszam do skorzystania z usług mojego mobilnego salonu kosmetycznego ,,1,2,3 Piękna Ty". Wykonuję profesjonalne zabiegi kosmetyczne w domu u Klientek na terenie Warszawy i okolic. Swoją ofertę kieruję do osób niemających czasu na wizyty w stacjonarnych salonach kosmetycznych oraz wszystkich ceniących sobie anonimowość i relaks w zaciszu własnego domu. Poniżej krótka lista wykonywanych przeze mnie zabiegów; * oczyszczanie twarzy, pleców i dekoltu * zabiegi pielęgnacyjne * peeling kawitacyjny * sonoforeza * depilacja woskiem * henna * makijaż * zabiegi na ciało Szczegółowe informacje znajdą Państwo na mojej stronie internetowej http://123pieknaty.pl/ Serdecznie zapraszam! Agnieszka Pieniążek tel. 788 026 020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mobilna Kosmetyczka serdecznie zaprasza wszystkie Panie na zabiegi w zaciszu swojego domu. To najlepszy moment na pozbycie się defektów swojej urody Jeżeli męczą Cię: -przebarwienia -zmarszczki -rozszerzone pory -brak elastyczności,jędrności skóry -gruba warstwa rogowa -nadmierne wydzielanie sebum -cera szara,zmęczona -cera palacza -trądzik,blizny zapraszam na złuszczanie kawitacją, kwasem AHA bądź w połączeniu. Najczęściej wykonuje się 6-10 zabiegów w odstępach 7-10dni. Ale gwarantuje że już po pierwszym zabiegu zauważysz jak Twoja skóra odżywa: jest odświeżona i rozjaśniona dzięki temu że zostały usunięte zewnętrzne warstwy naskórka,następuje oczyszczenie i odblokowanie, przebarwienia się rozjaśniają a zmarszczki zostają spłycone. Usługi: Peeling Kawitacyjny+maska=40zł Peeling Kawitacyjny+sonoforeza+maska=50zł Kwas AHA 25%=30zł Kwas AHA 25%+maska uspokajająca=40zł Peeling Kawitacyjny+Kwas AHA 25%+maska uspokajająca=60zł Zabiegi na plecy: Peeling Kawitacyjny+maska=70zł Kwas AHA 25%=60zł Kwas AHA 25%+maska=100zł Peeling Kawitacyjny+Kwas AHA 25%+maska=140zł Masaż pleców(30min)=50zł Masaż twarzy=10-25zł Rzęsy 1:1=69zł Rzęsy Norki=120zł Henna Brwi=10zł Rzęs=15zł +regulacja 5-10zł Możliwość uzgodnienia zabiegów na ciało Zapraszam :) 796-813-799

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena Sidorczuk 609 243 888 polecam naprawdę dobra. (www.studio-elady.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazdrowska
Regularnie korzystam z Galerii Odnowy na WIanowie. www.galeriaodnowy.com Mają od jakiegoś czasu też stacjonarny gabinet ale cały czas dojeżdżają do klienta i w tym się specjalizują. Szczególnie polecam Magdę, robi świetne paznokcie i rzęsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllaaaa
Bardzo polecam p.Justynę i ceny są przystępne - Gabinet Harmonia Piękna (www.harmoniapiekna.com.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam p.Agnieszkę - 501759165 Młoda, energiczna i profesjonalna:) Bardzo sympatyczna, a co najważniejsze ma tanie zabiegi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_zi
Jak szukasz na prawdę dobrej kosmetyczki to jedź do Pani Kasi do Instytutu urody. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zabiegów. Trafiłam tam zupełnie przypadkiem, a polecam zaciągnęłam już tam wszystkie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim www.uroda-a.pl Tanio i profesjonalnie, z dojazdem do klienta :) a dodatkowo są bardzo fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wszystkimi ważniejszymi imprezami korzystam z przedłużania rzęs u tej kosmetyczki mobilnej (http://kosmetykalila.pl, numer telefonu Ci zostawiam na wszelki wypadek też: 604 782 272). Cennik niższy, im więcej osób zaprosisz do współpracy, więc z koleżankami możesz się dogadać od razu. Przyjemna atmosfera, miła kosmetyczka, sporo doradza względem dbania o urodę i oczyszczenie twarzy. Ma też sporo zabiegów oczyszczających, ale chyba najbardziej wyspecjalizowała się w przedłużaniu rzęs, dlatego polecam szczególnie w tej kategorii. Pozdrawiam, Anka :) Działa w Warszawie i okolicach. Na pewno się dogadasz na dobry termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam super kosmetyczke z dojazdem do klient strona salonu www.bauty-farm.pl tel. 696456122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kosmetyczka? A jaka dzielnica Cię interesuje? Bo jeśli Służew, to mogę polecić Agnieszkę Kurpias która ma swój gabinet na Wałbrzyskiej. Kolejek tam nie ma, bo działalność jest tylko na zapisy, a cena jest o kilkaset złotych mniejsza niż w każdym innym salonie. Numer do niej - 600608066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z czystym sumieniem www.ladnamama.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla67
Mog ę polecić Ci Klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej. Leczyłam tutaj problem z nadmierną potliwością i jestem bardzo zadowolona zarówno z samego efektu (wykonywałam zabieg MiraDry, który pozwolił mi całkowicie pozbyć się problemu), jak i z bardzo miłej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyczka na telefon, to najbardziej mi się kojarzy SPA MOBILNE Anna Urbaniak przyjeżdżają do domu i wykonują wybrane przez ciebie zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie chodzę do Rezydencji Urody http://rezydencja-urody.pl/ między innymi takze do kosmetyczki i mogę w stu procentach polecic. Sprawdza się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża baza kosmetyczek jest na pkt.pl fajna stronka, przejrzysta, można sobie na spokojnie kogoś wyszukać i poczytać opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Panią Ewę ze studia http://www.studiourodykasia.pl/ sumienna, zawsze robi mi więcej niż trzeba, bardzo delikatna, wytłumaczy co używać w domu, a czego nie, ja chodzę do niej od roku i każdemu polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio w ursusie i powiem szczerze, ze tam wroce. fajna kosmetyczka i nie naciaga na wszystko. poszukaj na fb black sheep polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serdecznie polecam, profesjonalizm w calej okazalosci - www.clawo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×