Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasak

Kosmetyczka warszawa !?

Polecane posty

Gość kasak
o własną pipę też nie dbam. to nie mydło - nie wymydli się:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania005
Polecam Tobie salon pani Anny Zajdel http://zadbajosiebie.com.pl . Ja robię u niej paznokcie i zwasze jestem zadowolona. Ma wprawę i do tego zawsze świeże pomysły. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa83
Czy ktoś słyszał o nowym salonie Chanta'l na Karolkowej 50? Są blisko mnie, więc zastanawiam się, czy się tam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukacie profesjonalnej kosmetyczki z Warszawy? W serwisie www.NaszaUroda.pl znajdziecie mnóstwo najlepszych i najpopularniejszych warszawskich salonów kosmetycznych. Zapoznacie się z ich szczegółową ofertą, obejrzycie galerię zdjęć i poznacie opinie klientów na ich temat. Jeżeli będziecie zainteresowani skorzystaniem z oferty jakiegoś salonu, w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z nim. Znajdźcie najlepszą kosmetyczkę w Warszawie wspólnie z serwisem www.NaszaUroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anofika
polecam salon day spa w al. niepodległości 92/98 i pracującą tam panią klaudię, ma wieloletnie doświadczenie i masę zadowolonych klientek, warto zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to zdecydowanie http://yennefer-studio.pl/ - uwielbiam tam chodzić nie tylko dlatego, że mają świetny sprzęt i znają się na tym co robią jak nikt inny. Uwielbiam tam być, bo jest fantastyczna atmosfera i zawsze wychodzę z ogromnym uśmiechem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara64
akis czas temu zmagalam sie z tradzikiem, zaczelam chodzic do La Beauty Clinique i na moja biedna cere jakas pani zaproponowala mi mikroderme, a przeciez wiadomo, ze cera z takimi zmianami skornymi nie powinna miec takich zabiegow!!!!!!!!!! Potem znalazlam sie w salonie Samui-Spa, trafilam akurat do Pani Natalii i jestem bardzo zadowolona. Ma kobieta ogromna wiedze, i od razu wykluczyla tego typu zabiegi ( a poszlam juz tam przygotowana i poczytalam sobie co moge miec a co nie:D). Moja cera zaczela w koncu promienniej wygladacna wiosne :))) DZIĘKUJĘ http://www.samui-spa.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woodiea
Ja jezeli o kosmetyczke chodzi to szukam zabiegow, ktore pomoga mojej buzi na lato:) Myslalam cos o lekkim liftingu:P Slyszalam,ze w Studio Ikona na Ursynowie sa fajne zabiegi, slyszalyscie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zNEe
Woodiea - tu polecam i pozdraiwm pracownice Ikony:) Takie zabiegi na buzie jakie u nich robilam to chyba kazda kobieta powinna sobie od czasu do czasu zafundowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutkaxx
Barbara64 zaciekawilam sie Twoja wypowiedzią i poszperalam co nie co, widze ze teraz w promocji mozna wykupic pakiet zabiegow za 180 zl, w sumie tyle samo ile normalnie zabieg twarzy! Czy korzystalas z jakiejs promocji tam ? Czy jesli wykupie promocje to bede miala skromniejszy ten zabieg twarzy czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara64
Korzystałam później z promocji, chyba był sam zabieg twarzy za 70 zl to wszystko wygladalo jak za pierwszym razem kiedy placilam normalną pełną cenę więc nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrysia
Zgadzam się w 100% ,w Ikonie na Urysowie zabiegi na twarz są super :) bardzo skoczyło mi samopoczucie :) skóra jest jędrna i wygląda znacznie lepiej. Super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulkkaa
a słyszałyście o zabiegach 'Wyciąg ze śluzu ślimaka" oraz "Ptasie gniazdo" ? Teraz mają właśnie we wcześniej polecanym Samui te zabiegi w promocji, ale nie wiem na czym to polega ? Czy to coś fajnego? Może odmładzającego ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkruk
W Ikonie na Urysowie mają super zabiegi na twarz. ja robiła i czuję się o niebo lepiej. Skóra jest jędrniejsza i ma ładniejszy kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekzaa
Z wlasnego doswiadczenia polecam Studio IKona w Warszawie:) Dokladniej to jest na Ursymowie, wiec jak nie masz daleko to miejsce jest sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sometinna
Studio Ikona na Migdałowej jest godne polecenia. Czuje sie tam jak ksiezniczka, nie ma opcji zebym byla niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulpitrusz
Studio Ikona to najlepszy salon na Urysowie ! byłam w kilku ale na dłużej zostałam tylko tutaj :) na prawdę bardzo mi odpowiada , że mogę tak wiele zrobić w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuIka
ja również polecam Studio Ikona na Migdałowej 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enoia
MOim zdaniem najlepsza kosmetyczka w Warszawie jest na Urysowie w Studio Ikona. bardzo fajny salon, mi bardzo odpowiada , że mogę tak dużo załatwić w jednym miejscu :) ffryzjer paznokcie , depilacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię ten salon kosmetyczny Ikona. Profesjonalne zabiegi w rozsądnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza kosmetyczka moim zdaniem w Warszawie jest w Studio Ikona na Migdałowej 10 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.rezydencja-urody.pl - natrafilam na nich przypadkiem i zostalam ich oddana klientka <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka95
Serdecznie polecam warszawski salon Ekstravaganza Wy-Spa Urody. Oferuje on nie tylko skuteczne zabiegi upiększające i uzdrawiające, ale również profesjonalizm w ich wykonaniu. Ekstravaganza to również opieka i zainteresowanie klientem od początku do końca. Pracownicy starają się poznać indywidualnego klienta tak, aby dostosować swoją ofertę do konkretnych potrzeb. W salonie panuje niepowtarzalny klimat, w którym można się zrelaksować, a niezwykły wystrój salonu sprawia, że klient czuje się, jakby był na wakacjach w jakimś egzotycznym kraju. Byłam na kilku zabiegach twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest młodsza, bardziej ujędrniona i promienna, polecam zwłaszcza teraz, gdy za oknem jest szaro i ponuro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam kosmetyczki i lekarzy medycyny estetycznej z Time Clinic - zawsze uśmiechnięta ekipa :-) Akurat to jest fajne w tej klinice, że poważne problemy skórne rozwiązują lekarze, a te delikatniejsze zabiegi wykonują kosmetyczki. Przynajmniej ma się pewność, że nikt nam nic nie popsuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrsia
Polecam Studio Ikona na Migdałowej 10 w Warszawie.Super salon, bardzo miła kosmetyczka, jakość zabiegów na najwyższym poziomie! http://www.studioikona.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarriaZ
W Ikonie mają teraz promocję na manicure&pedicure. Manicure klasyczny 35 zł manicure hybrydowy 55 zł pedicure 70 zł pedicure hybrydowy 90 zł założenie żelu 90 zł . Uważam, że warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super doświadczone kosmetyczki, atrakcyjne ceny tylko u www.zakatek-urody.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×