Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Gość Użytkownik

Był już kiedyś taki topik. Założony nie mam pojęcia przez kogo, ale ja ciągne ten temat dalej. Co sądzicie o kosmetykach Oriflame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczkaaa
Ja mam swój gabinet kosmetyczny i mam w nim kosmetyki z Oriflame. Uważm, że są dobrej jakości. Klientki nie nażekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik
Przyznam się, że pytam po to bo nie wiem ile osób jest za a ile przeciw, bo chcę zostać konsultantką i nie wiem, czy będe mieć klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem konsultantką od kilku miesiecy. Na poczatku tez sie balam, ze nie bede miec klientow. Ale jest wrecz przeciwnie! I tak jak zauwazam to klientki potrzebuja porady co gdzie i dlaczego, a nie zwyklego katalogu. Np. u mnie w pracy - jest jedna Avonka i dwie Oriflame. Poniewaz Avonka nie zna sie na tym co robi, a Pani z Oriflame totalnie olewa sprawe bo to dla jej synowej, to odkad ja sie pojawilam to ich sprzedaz spada.... I tu raczej nie chodzi o to czy to jest Avon czy Oriflame. Chodzi o ludzi ktorzy to robia. Mam mnostwo klientek, ktore do tej pory nie byly przekonane co do Oriflame, a Avon byl dla nich tym czego potrzebuja..... A ja jestem z Oriflame i jak juz napisalam - sa to moje klientki :) Koleżanko zainteresowana wspolpraca - napisz do mnie maila na: konsultantka-oriflame85@o2.pl Chętnie odpowiem na Twoje pytania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tam gdzie
beznadziejne sa te kosmetyki, wiele razy sie sparzylam, niewarte swojej ceny, moje kolezanki tez narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak avon i oriflame są bardzo popularne więc gdy zostałam konsultntką Faberlica bałam się że nic z tego nie wyjdzie a tu szok bo zainteresowanie coraz większe, ceny przystępne (o wiele taniej niż w avonie i ori) i zarobek świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
To nie podlega dyskusji. Nie ma co porównywać avon do ORIFLAME. Jak ktoś chce stosować kosmetyki na bazie chemicznej to droga wolna!!! Mojej koleżance po stosowaniu kremów z AVON wyszły dziury na twarzy, Wybór należy do was moje drogie panie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrisse
Ja też jestem konsultantką Ori i nie nażekam, wręcz uważam że są świetne!!!! Macie pytania to napiszcie na gg 9996580.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrisse
o tak, są suuuuuuuuuuuuuuuper i tyle. Oriflame górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrisse
Najwyraźniej nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko
że kosmetyki z Oriflame tak bardzo uczulają i to nie tylko mnie, moje koleżanki również narzekają, zresztą po Avonie podobnie...jakość marna. Spróbuję teraz Faberlica bo słyszałam bardzo dobre opinie o Feberlicu...głównie od dziewczyn używających własnie ori i avon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans
ja stosowałam z Faberlica i szkoda gadać. Skusiłam się bo cena mała, ale to gorsze szajstwo niż Nivea. Szczerze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans
a ty Andzia74 to nie jesteś przypatkiem konsultantką firmy Faberlic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i co z tego, oprócz tego jestem konsultantką avonu i oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krriss
potrzebuje namiary na konsultantki Oriflame z okolic Nowego Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans
wiedziałam. Współczuje. Na tej firmie na prawde się przejechała. Już lepsze są kosmetyki z Avon. Co prawda nie polecam bo najlepsze są z Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nr gg 9996580. Poza tym adres kbeata12@wp.pl. Jestem konsultantką ORIFLAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia74 ---> opłaca ci się być konsultantką tylu firm? Jak ty wyrabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajmuje się tylko jedną i jest super. Mam stałe i dobre dochody. Wiem, że firma którą reprezentuje ma na prawdę dobrej jakości kosmetyki, bo gdyby było inaczej to już dawno bym to rzuciła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, widze że wszyscy za i przeciw Oriflame śpicie, więc i ja pójde. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRANOC EH DOBRANOC
WSZYSTKIM ŻYCZY FIRMA MARIBLUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z dużeg miasta
pomiędzy Wrocławiem a Kudową i nikt już u nas nie kupuje kosmetyków z Oriflame. Zbyt dużo kobiet zawiodlo się na tej firmie. Avon też nie spełnia oczekiwań...bo jak być zadowoloną z balsamu do ciała, który po wchłonięciu jeszcze bardziej wysusza skórę a miał ją nawilżać? Przez takie własnie kosmetyki można sobie zafundować skórę nadmiernie wysuszoną i podrażnioną. Zresztą pewnie niejedna z Was, stosujących Ori lub Avon, spotkała się z uczuciem dziwnego swędzenia skóry i pojawienia się małych bąbli jak po ukąszeniu komara, po posmarowaniu się tymi wynalazkami Oriflame lub Avon. Ja miałam takie reakcje skórne za każdym razem po użyciu tych "kosmetycznych cudów"...co dziwne moje znajome też zauważyły takie uczulenia. Obecnie mam balsam z Faberlica i jak na razie nie ma reakcji alergicznej i działanie balsamu oceniam na 5-. Firma nowa na rynku ale kosmetyki są lepsze i co najważniejsze TAŃSZE! Płacimy poprostu za kosmetyk a nie za kampanie reklamowe w telewizji i innych mediach tak jak w przypadku Ori i Avon. Chciałam zaznaczyć iż nie jestem konsultantką jakiejkolwiek z wymianionych przeze mnie firm, taka jest moja opinia o tych kosmetykach, używam ich dużo i mam już wyrobione zdanie o danej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnosnie tych kremow optimals balance do skory tlustej i mieszanej?Czy nadaja sie one do skory tlustej?I czy ktoras z was je uzywala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak najbardziej są to kremy dla Ciebie. Ja też stosuje z tej serii tylko do skóry suchej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
a ja jestem z dużeg miasta ---> jak się gęby przed nałożeniem kremu nie umyje to tak się dzieje!!!!! I to nie uczulenie ani nie zła jakość kosmetyków, ale reakcja alergiczna na zanieczyszczenia powietrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokadnie tak, zawsze przed nalozeniem kremu trzeba oczycic twarz zelem lub mleczkiem, a potem wklepac tonik i dopiero skora jest gotowa na przyjecie kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×