Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam marchew i groszek z puszki

kosmetyki profesjonalne do włosów

Polecane posty

Gość mam marchew i groszek z puszki

jakich uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjjankowsska
Ja w ogóle to chodze do salonu Revlona w Reducie zawsze na koloryzacje i ostatnio też fryzjer polecił mi tak taki fajnzy zestaw 4 produktów do włosów Joico. Szampon, odzywka , jeszcze jedna odzywka i spray do wlosów. Robie sobie kuracje raz w tygodniu i włosy sa świetne, delikatne i nie puszą sie. DLa mnie to trafiony zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesseska
Dobrą i profesionalną odzywką do włosów jest PAT&RUB. Ja ją akurat kupuje w Polonia Cosmetics bo jest względnie tania. Sa to kosmetyki zwłaszcza dla osób z cienkimi i słabymi włosami ale ci inni je tez mogą używa oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdddxxxddd
Rozjaśniacz Wella Blondor i woda Wella welloxon 6%. Duet przepięknie rozjaśnia włosy i ani trochę ich nie niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdddxxxddd
I Goldwell Colorance 10P, 9NA i podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takiccch
Joico, Wella ( koleston perfect do farbowania + welloxon ), sessio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gresskowa12
Ja w Revlonie kupowałam tez kosmetyki Joico. Ale to przy okazji kiedy wlasnie raz w miesiącu jestem w Reducie na zabiegu keratynowym na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommornicka8
W takim razie ja tez przejde sie do tego salonu. Przyznam ze do tej pory szukałam dla siebie takiego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep
Słyszalyście może o takiej firmie www.procosmetica.com.pl?? podobno tworzą kosmetyki na zamowienie i tak sie zastanawiam właśnie nad nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja miałam bardzo powazny problem z włosami...wysuszone ,łamliwe ,wypadały mi garsciami, dopiero kiedy trafiłam na ten kosmetyk ,ktory poleciła mi kolezanka z pracy ..zapomniałam o problemie.Odzywka do włosów -Pure Fiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loddkowa22
Ja chodze do studia fryzur Dorothy na ul.Zimnej 2 w Warszawie i tutaj własnie też mozecie zakupić bardzo dobre kosmetyki do pielegnacji włosów. Zresztą w tym salonie równiez pracują na najlepszych, wiec naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posssenka90
W takim razie juz chyba sie do nich zapisze, bo szukam dobrego fryzjera na Sylwestra. A potem to rzeczywiscie moze byc za pozno i nie dostane sie nigdzie. Dzieki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli naprawdę chcecie dobrze wyglądać i mieć naprawde ładnie zrobione włosy to nie róbcie tego samodzielnie tylko wybierzcie się do dobrego i profesjonalnego salonu. To jest jedyne miejsce w którym naprawde mega profesjonalnie mozna miec zrobione włoski. Mogę nawet polecić Wam moją fryzjerkę Panią Sylwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak suplementy diety działają. Ja brałam przez 3mc Revital Hair i spokojnie mogę powiedzieć ze nawet sama nie spodziewałam się az tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szampony i inne kosmetyki nie działają to może powinnaś spróbowac również takiego suplementu Revital Hair Jeśli chodzi o mnie to sprawdził się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałabym Wam dziewczyny odwiedzić salon Dorothy na Zimnej 2 w Wraszawie. Jesli naprawde chcecie sie modnie uczesach, zrobic kolor to tylko tam. Zreszta farbowanie u nich teraz kosztuje 99zł wiec mysle ze spokojnie mozna to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wreszcie mam teraz idealnie dobraną fryzurkę i kolor. Kolezanka namówiła mnie na wizyte w Dorothy studio. I już wiem ze pani Aneta zostanie moją fryzjerką numer 1 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kogo polecacie pójsc w Krakowie do Strefy fryzur w biurowcu Herbewo ? Która fryzjerka jest wedlug Was najlepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj o Panią Karoline. Bo u niej własnie do końca lipca masz az 30% taniej na usługi fryzjerskie, wiec moim zdaniem na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, nie wiem czy wiecie, ale własnie salon fryzjerski Dorothy Studio pracuje na kosmetykach OSMO. A jesli chodzi o te kosmetyki do pielegnacji włosów to nie ma tak naprawde moim zdaniem niczego lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie iśc do naprawde dobrego salonu to moim zdaniem tylko do studia Dorothy na Zimnej 2. Tak naprawde mozna przejechac całą Warszawe w poszukiwaniu tego idealnego salonu, ale ten jest taka wisienką na torcie. Mega dobry i profesjonalny. No i co mnie bardzo cieszy Panie pracują na najlepszych kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki to jedno a odpowiednia suplementacja to drugie. Warto zastosować obie rzeczy aby efekt był zadowalający. Na poprawę jakości włosów polecam kapsułki RevitalHair od Aliness. Doskonale działają na włosy przy dłuższym stosowaniu.http://suplementypremium.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=revitalhair&submit_search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fryzjerka z salonu Gnatyshyn pracuje na kosmetykach Wella Professional, bardzo sobie je chwali a ja zawsze jestem zadowolona z jej usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję drogocenne olejku 3 w 1 z bielendy, mam z olejkiem z brzoskwini mogę także stosować do ciała, niezła oszczędność;-) Skóra i włosy są odpowiednio nawilżone i wzbogacone o witaminy i minerały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest fajny salon http://strefafryzur.com/ Nie udało mi sie wczesniej trafić na tak dobry i profesjonalny salon. No i oczywiscie też co wazne, atrakcyjny pod wzgledem cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka34
Ja jakoś wolę te kosmetyki kupić sobie sama, na własną rękę. Raz na rok idę do fryzjerki, podpatruję jakich kosmetyków używa a potem kupuję je w sklepach fryzjerskich. Jednak w salonie fryzjerskim płaci się też sporo za sama usługę - mycie, odżywianie itp. Dlatego fryzjerce daję zarobić na strzyżeniu i układaniu włosów, a kosmetyki profesjonalne (np. Joico i Olaplex) kupuję w internecie sama, np tutaj - http://www.pjszop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie polecam suplementy Revital Hair. PO 3mc musze stwierdzic ze moaj skóra wyglada rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam z BIO IQ odzywki do wlosow, jest bardzo kremowa, nawilza moje wlosy, ktore sa zniszczone od codziennych zabiegów, typu suszenie i prostowanie.. Odzywka naklada sie z latwoscia i nie zostawia bialego filmu na wlosach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno polecam ten salon http://strefafryzur.com/ Poza tym mozna równiez w tym salonie wykonac makijaż. Ceny bardzo adekwatne do profesjonalizmu usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o same ceny jakie maja na stronie to rzeczywiscie sie zastanawiam dlaczego wczesniej o nich nie słyszałam. Bo ja chyba za swojego starego fryzjera za barzo przepłacałam. Zreszta ja mam sama swoją fryzjerkę w Dorothy Studio i naprawde szczerze Wam polecam Panią Anete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×