Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombell

Kosmetyki z salonów fryzjerskich

Polecane posty

Gość bombell

myslicie ze warto stosowac? daja lepsze efekty niz zwykle marketowe? u mnie kumpele maja podzielone zdania, jedne twierdza ze marketowe to najwieksze g..., inne uzywaja i chwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bednara
Myślę, że zdecydowanie warto, włosy są ładniejsze, dłużej mają przyjemny zapach, u mnie po każdym fryzjerskim jest lepszy połysk :)) Najczęściej stosuję Loreal Professionnel :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
Stosuję kosmetyki drogeryjne i domowe sposoby na odżwianie włosów - olejek rycynowy, olejek kokosowy, cytryna, żółtko :) Miałam raz odżywkę Kerastase (bardzo dobra, właśnie z polecenia fryzjerki) ale cena jak dla mnie zbyt wysoka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolenniczka
Chodzę do Instytutu Kerastase La Belle w Warszawie - dopiero tam stylistka przekonała mnie do kosmetyków profesjonalnych...opowiedziała jakie działanie, a raczej brak działania mają kosmetyki dostępne w sklepach. Szczerze mówiąc wolę wydać więcej na Kerastase niż oszczędzić na coś syfiastego i nie widzieć żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olooo99
fryzjerskie to własnie w ciemno mozna kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Jak fryzjerskie są stosowane poprawnie (czyli 1/3 porcji zwykłego drogeryjnego preparatu) to wychodzi cenowo niemal tak samo..a jakość nieporównywalna. Zawsze można zamówić na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tokyoo
Dokładnie tak, fryzjerskie są znacznie bardziej wydajne, na dłużej starczają. Nektar Termiczny Kerastase (zresztą świetny) mam chyba już pół roku albo lepiej, a stosuję codziennie :)Dodam, że po żadnym drogeryjnym nie miałam takich błyszczących włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiaW.
czy w tym la belle robia pielegnacje wlosow na marce Kerastase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że robią Rytuały Kerastase, skoro to Instytut Kerastase, co za pytanie :D Bardoz dobre zabiegi...Cenowo też wychodzi niezle - ok.130zł a powtarzam raz na 2 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, że produkty fryzjerskie są bardziej wydajne. Nie wiem od czego zależy. Moja kuzynka fryzjerskiego szamponu i odżywki l'oreal. Spróbowałam ostatnio. Szamponu można używać rzeczywiście mniej, niż zwykłego. Ja miałam jakiś czas temu odzywkę do włosów, którą kupiłam na kalamis.pl. Była bardzo dobra. Niestety nie pamiętam jakiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja od pewnego czasu używać szamponu i odżywki różnych marek, ale z serii profesjonalnej, której używa się w salonach. Już po pierwszym myciu głowy czuć i widać różnię w strukturze włosa. Wiadomo, że te rzeczy nie są całkiem tanie. Ale czasem można wyhaczyć jakąś promocję w hurtowniach typu veba.pl, gdzie takie kosmetyki są tańsze niż w salonie czy stacjonarnym sklepie z fryzjerskimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same nachalne reklamy wystarczy poczytać składy by wiedzieć że profesjonalne produkty nie mają w sobie żadnych cudów efekt to tylko silikony i oblepiacze z doświadczenia wiem że im więcej produktów do stylizacji się używa tym włosy są bardziej zniszczone najładniejsze włosy mają ci, który ich nie farbują, nie prostują i nie stylizują a salony fryzjerskie i ich pielęgnację omijają szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanamama
Nie każdy kosmetyk fryzjerski jest hitem. Zawsze trzeba uważnie przestudiować etykietę. Ja każdy kosmetyk, który wpadnie mi w ręce najpierw sprawdzam pod kątem SLS-ów w składzie. I wiadomo, że czasami pomogą nawet domowe odżywki z żółtka i rumianku, ale częściej warto sięgnąć po coś sprawdzonego, o składzie dopracowanym tak, by zadziałał cuda na naszych włosach. Moja fryzjerka często używa kosmetyków OLAPLEX - http://pjszop.pl/olaplex/olaplex2015-05-15-13-04-07 i szamponu Argan Oil - włosy są zawsze mięciutkie i gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenezuela_84
Moim zdaniem są lepsze. Od dawna staram się testować różne kosmetyki by znaleźć idealne produkty dla swojego ciała, skóry i włosów. Te ze zwykłych sklepów jakościowo są nieco gorsze a przynajmniej te "eksluzywne" dają lepszy efekt i zazwyczaj na dłużej wystarczają ze względu na swoją wielkość. Najlepiej samemu spróbować i ocenić - http://aptekajakmarzenie.pl/eksluzywne-dermokosmetyki-c-506.html?osCsid=nfk4rmsditschlmv92ua8p55f4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gernate
Proszę tutaj - http://www.fryzomania.pl/ Ogólnie kosmetyki fryzjerskie nie są drogie, a rożnicę robią. Jak widać można z nich normalnie skorzystać online, w sklepach. Kwestia tylko produktów jakie potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj używam kosmetyków drogeryjnych, ale niedawno zachwycił mnie lakier do włosów - oryginalny produkt stworzony przez zespół Shake Your Head (salon fryzjerski na Szucha). Wspaniale trzyma fryzurę, ale włosy są naprawdę miękkie, naturalne. Ma być dostępny przez internet. Czekam niecierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonaKońcóweczka
Znacie jakiś skuteczny sposób na zniszczone włosy? Ostatnio fryzjerka poleciła mi maskę mila, ale nie mam żadnych opinii na jej temat i nie wiem czy warto inwestować i czy pomoże. Stosowałyście? Podam link do sklepu, żebyście mogły zobaczyć jak ona wgl wyglada http://www.fryzart.pl/firm-pol-1312446360-Mila.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariabb
Ja ostatnio dałam się namówić na zabieg fryzjerski w salonie bo już skończyły mi się pomysły jak ratować te moje zniszczone włosy. Babeczka zrobiła mi rytuał z keratyną marki Trendy Hair. Szczerze mówiąc wcześniej o niej nie słyszałam, ale skład bardzo fajny głównie żeń-szeń i keratyna no i sam zabieg szybki bo na włosach trzyma się tylko 7 minut ;) Cena nawet ok więc zaryzykowałam. Musze powiedzieć, że efekt super, włosy mięciutkie, lejące, błyszczące no i mega fajny zapach ;) Dla przedłużenia efektu zakupiłam szampon i odżywkę. Jak na razie bardzo mi służą zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo długo szukałam profesjonalnych szamponów fryzjerskich do salonu, nie znalazłam niestety zbyt wielu firm które oferują duży wybór dobrych produktów, przede wszystkim niewiele z nich oferuje taka różnorodność szamponów, której my oczekujemy, a dobrze wiemy ze każdy człowiek ma inny rodzaj włosów i inaczej trzeba je pielęgnować. Po długich poszukiwaniach znalazłam kilka ofert ale najbardziej zainteresowała mnie ta https://fryzart.pl/pol_m_Pielegnacja_Szampony-162.html . Z tego co zauważyłam mają duży wybór różnorodnych produktów do pielęgnacji włosów, czy któraś z was może korzystała już z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie w zasadzie wszystko - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/ A ogólnie wejście w ten temat wymaga znacznego budżetu. Salony fryzjerskie muszą być pod każdym względem idealnie przygotowane pod biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja ostatnio kupiłam Olaplex no 3 i jestem bardzo zadowolona. Moje włosy są jak przed zabiegami chemicznymi! Stosuje też maske firmy Trendy Hair. Polecam te kosmetyki każdej dziewczynie! Ja kupiłam je na stronie internetowej www.houseofbeauty-shop.pl. Olaplexa dostałam tam za 109 zł więc chyba najtaniej w całym internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę - cały zerstaw sprzętów jakie są potrzebne na start - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/ Pewnie, że koszty początkowe takich tematów są dosyć wysokie, ale nie zmienia to faktu, że po prostu warto je ponieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze zdecydowanie warto. Juz nie pamietam kiedy ostatni raz uzylam odzywki z drogerii. Jak chcesz namiary na porzadne profesjonalne kosmetyki to sprawdz sobie stronę Inoar.com.pl - kupuje tam regularnie i wlosy odżyły, wyglądają naprawde zdrowo i zadbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkamciox
Moim zdaniem świetna jest cała linia produktów z salonów Shake Your Head :) Wiem że można kupić w Wawie, Katowicach i Książenicach. Najbardziej lubię lakier do włosów i nawilżający lotion. Dobra cena i ekstra jakość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę - http://www.fryzomania.pl/ Internetowo wybór jest zdecydowanie największy, masz najlepsze ceny, zatem szukanie po miejskich hurtowniach całkowicie mija się z celem, bo możecie fatalnie trafić. Tzn. po prostu przepłacicie, a chyba nie to tutaj chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×