Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wlosy123

koszmarne włosy pomocy :(

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu mam problem ze swoimi włosami. Dodam, że jesteś młodym chłopakiem. Włosy są suche jak siano, fatalnie się układają, są kręcone, falujące, i bardzo gęste, przede wszystkim są cienkie i jest ich z byt dużo. Dodam, że do wakacji były to włosy do przyjęcia, ale później z miesiąca na miesiąc robiły się coraz gorsze, może to przez pogodę? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, pogoda na to wpływa. Poczytaj o punkcie rosy w pielęgnacji włosów i znajdziesz odpowiedź, trafisz przy okazji na różne blogi "włosowe", gdzie dowiesz się, jak o włosy zadbać (olejowanie, odpowiedni wybór szamponów, odżywek). Polecam też dział dla "kręconowołosych" na fryzjerskim podforum na Wizażu. Włosy kręcone są wymagające w pielęgnacji, ale jak się ją już opanuje to rezultaty są fantastyczne, sprawdziłam na sobie i na bracie (a on ma włosy gorsze niż ja, ja mam tylko falowane, on "baranka") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz podstawy zebrane, tak mniej więcej: www.oldfashionedgirl.pl/jak-dbac-o-krecone-wlosy-skuteczna-pielegnacja/ Tutaj to konkretne forum na Wizażu: www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?s=1f1bb6beba6de6604de912a8224908d3&f=126http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?s=1f1bb6beba6de6604de912a8224908d3&f=126 Tu o punkcie rosy: www.wiedzmabloguje.com/2012/07/rozkminiamy-pogode.html Przepisów gotowych nie ma, bo w zależności od włosów, ich stanu, otoczenia trzeba pielęgnację dostosować pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko, że w najgorszym stanie jest pierwsze pasmo włosów, czyli grzywka, w zasadzie tylko ona jest sucha jak siano i poprzekręcana we wszystkie strony, w sumie bardziej przypomina włosy w innej cześci ciała :> inne pasma nie są juz tak suche i układają się w naturalnych łukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałeś masę linków i podpowiedzi, wystarczy poczytać ze zrozumieniem; jak cię to przerasta to może do podstawówki wróć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam wywnioskować z masy komentarzy w których kobiety piszą czym myją włosy? wybacz ale nie bede kupował 50 szamponów i tyle samo odżywek, aby każdy wypróbować :) a te rady, owszem i zastosuje się do nich, ale wątpie aby tyle dały, żebym od razu zobaczył mega efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 50? Kupujesz jedną odżywkę proteinową (np. kallos keratin), jedną emolientową (np. garnier avokado), jedną humektantową (np. aloesowa natur vital) i olej dobrany do typu włosów (zwykły jadalny, albo np. babydream). Na blogach znajdziesz dokładne listy takich odżywek. Szampon do mycia okazjonalnego zwykły z barwy czy joanny, na co dzień aloesowy equilibra. Wystarczy, trzeba się będzie tylko nauczyć tym żonglować, żeby były pożądane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnakanana
A próbowałaś wspomagać się skrzypem polnym i pokrzywą - ja z humavitu kupuje kapsułki i po zimie bardzo mi się włosy poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlosomanjaczka elwira
Wlosy123 Ja bym Ci polecila odzywke do wlosow zniszczonych i suchych z Gliss Kura biala lub czarna to na codzien ,a 1 lub 2 razy w tygodniu maska na wlosy z Gliss kura czarna ,wlosy powinny odzyc. Jezeli masz bardzo zniszczone wlosy to radze je troche podciac,a potem zajac sie zabiegami pielegnacyjnymi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×