Odpowiedz na ten temat

kraków fryzjer

• angel69 2006.04.10 [18:19]
    Czy wiecie gdzie w Krakowie można znaleźć dobrego fryzjera i nie bardzo drogiego usmiech.gif
    Który nie pyta się wciąż co pani sobie życzy tylko sam doradza fryzurę??
    Ile taka usługa może kosztowaćusmiech.gif

• angel69 2006.04.10 [18:32]
    Czy trzeba iść do jakiegoś konkretnie fryzjera czy wszyscy są tam dobrzy?? usmiech.gif

• Nixe 2006.04.22 [15:56]
    hej angel
    ja uwielbiam HAIR COIF w Galerii Kazimierz na dole, kolo 50 zl, ale mlode fajne laski, zawsze z nimi gadam,slucha moich opowiesci, fajne obcina tak ze przez 2 miesiace fryzurka sie trzyma a nie 2 diusmiech.gif
    polecam fryzjerke Eweline

jestesmy wszystkie wspaniale!!! no ba!
  • in love 2006.05.02 [16:21]
    Wlasnie, gdzie jeszcze w Krakowie sa fajne fryzjerki- chodzi o to ze jak sie powie zeby obciela 3cm to tyle obcina , ani tak jak mnie ostatnio fryzjer obcial pol wlosow bo uwazal ze byly zniszczone!
  • nibys 2006.05.02 [22:51]
    ja bylam ostanio w Jean Louis David w tesco na prokocimiu naprawde swietne babki. fryzjerka zaproponowala mi grzywke i rzeczywiscie wygladam dobrze i lubie ich technike strzyzenia tj maszynke kiedys bylam jak zapuszczalam wlosy to przez 4 miesiace nie musialam ich przycinac zeby sie ukladaly tylko poprostu rosly a fryzura byla idealnausmiech.gif teraz tez mi sie podba 47zl z znizka dla studentow i włsoy licza tu jako dlugieusmiech.gif

• aniac50 2006.05.18 [18:01]
    Kraków-ul.Długa 41-"EXPANDER" Pani Mari,Mari nie Maria,rewelacja-polecam.świetnie dobiera fryzurę(.www.fryzury.com.pl) ok.50 zł.,ale warto,bo masz spokój na 3-y miechy-powodzenia
  • aniac50 2006.05.18 [18:01]
    Kraków-ul.Długa 41-"EXPANDER" Pani Mari,Mari nie Maria,rewelacja-polecam.świetnie dobiera fryzurę(.www.fryzury.com.pl) ok.50 zł.,ale warto,bo masz spokój na 3-y miechy-powodzenia
  • falenaa 2006.05.25 [23:22]
    jean louis david to salon, ktory mnie zawiodl najbardziej na swiecie. fryzjerstwo a la mcdonald. fryzjerzy sa przygotowani do obslugiwania maszynki, a gdy maja wziac do reki nozyczki- trzesa im sie rece.
    poza tym strzyzenie (maszynka) twalo jakies piec minut. cala wizyta w salonie- ok 15-tu minut. nie wiem jak wy, ale ja lubie, gdy sie o mnie dba w salonie...
  • schnapi 2006.09.05 [13:19]
    zgadzam sie,jean louis david nie polecam. raz mnie zafarbowala jedna fryzjerka na rudo,odrost odblaskowa pomarancza,koncowki zostaly blond i nastepnego dnia musialam isc z placzem do trendow po pomoc!
  • ferro 2006.09.25 [15:21]
    a trwałą ktos robił w krakowie ? marzą mi się loczki w stylu katie melua, a boję sie że jak pojde gdziekolwiek to spieprzą sprawe smutas.gif
  • ferro 2006.09.25 [15:27]
    up usmiech.gif
  • ferro 2006.09.25 [15:29]
    halo halo usmiech.gif
  • klientka jean louis david 2006.09.26 [20:59]
    Tesco, salon jean louis david ... OSTRZEGAM!!!!
    bylam raz, gdyz wielce mi zachwalano owe miejsce, a dokladnie pana pedala, taki tleniony swiniak...ok poszlam, siadlam i wyjsc nie chcialam, bo mi wstyd bylo! I obawe wielka nioslam na barach ze mnie palcem pokazywac bedą.... Inne opinie jakie uzyskalam na temat tegoz konkretnego salonu, to takie ze nie licza sie z pragnieniami klienteli, a tną jak im sie podoba,,,tyle ze efekt na poczatku jest fajny,,,do dnia nastepnego,,,kiedy ten tapir nagmninnie tam wykonywany opadnie!!! W wowczas juz tylko klapa i glowkowanie kto to gówno na glowie poprawi! Nie moge sobie na cos takiego takiego pozwolic, jestem stewardessą i tydzien lotów przyprwial mnie o mdlosci z gownem na wlosach!! /jak sobie wspomnę to mnie trzęsie! Ostrzegam!

• ferro 2006.10.02 [14:39]
    o dzieki Ci dobra kobieto bo ostatnio tamtedy przechodziłam i mialam wstąpić.usmiech.gif
  • marissha 2006.10.25 [14:20]
    a jest ktoś zadowolony z usług jean louis david? bo ja sie tam wybieram tylko nie wiem do ktorego salonu warto isc...

• jjkhdjsjvdsjkvsdfjvgbfdjs 2006.11.13 [14:58]
    droga stewardesso smieszy mnie to co mowisz chyba nigdy nie bylas napraw3de w tym salonie tak sie sklada ze mialam okazje odbyc tam szkolenie znam tych ludzi i doskonale sie orietuje jakie stosuja techniki jedna z glownych cech jest to ze nie stosuja WOGOLE tapiru chyba ze w kokach na zyczenie klientki a strzyzenie maszynka jest 3 razy trudniejsze niz nozyczkami i kazdy fryzjer ci to powie a jesli chodzi o tlenionego czy jak go tam nazwalas to mozesz byc pewna ze jest on najlepszym stylista w tym salonie i wiele osob sobie go ceni czesto trzeba sie do niego zapisywac tak wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj a jesli nawet ci spieprzyl fryzure to pamietaj nikt nie jest idealny
  • marissha 2006.11.20 [17:31]
    naprawde nikt nie może mi polecić jakiś salon jean louis david w Krakowie??

• marissha 2006.11.30 [13:50]
    wkońcu sama poszłam do jean louis david w Krakowie na brackiej i polecam, jeszcze żaden fryzjer nie poradził sobie tak super z moimi włosami. W rękach p. Bartka od razu stawały się prosteusmiech.gif

• haiael 2007.02.11 [23:37]
    czesc! chciałabym zapytac czy ktoras z was zna fryzjera ktory umie ciać krecone włosy, znam juz dobrychh fryzjerow od prostych wlosow,kolezanki wygladaja super. jednak ci sami fryzjerzy maja problem z kreconymi...

• dust_and_light 2007.02.13 [19:01]
    Ja mam problemowe falowane włosy i jak mam iśc do fryzjera to przeżywam koszmar - rosyjska ruletka co wyjdzie.
    Ale już dwie koleżanki polecały mi fryzjera na ul. Retoryka, nr nie pamiętam. To mały salonik gdzie strzyże Pan Tomek (okropnie wypacykowany facet jak dla mnie, ale moim koleżankom akurat sie podbał). Mnie nie strzygł, bo jak tam powędrowałm to akurat terminy były dla mnie zbyt odległe. Wizyta kosztuje ok 50 zł. Koleżanki były bardzo zadowolone, szczególnie za zaproponowanie nawej fryzury. Facet podobno ma fantazje i potrafi coś ciekawego doradzić. Tylko że one mają włosy bardziej proste niż kręcone dlatego ostrożne polecam tego fryzjera, żeby czasem żadna z Was nie goniła mnie potem z szczotką po Krakowie, hehe.

Kolejny fryzjer (dla mnie za doogi bo koszt cięcia u niego to ko 70 zł) jes na Grodzkiej (bliżej Wawelu, po stronie PizzyHat). Byłam tam z koleżanką (też proste włsysmutas.gif ) i świetnie dobrał jej fryzure, teraz nigdzie indziej nie chodzi.

Proponuje wejść do salonu i poprosić najpierw o rozmowę z fryzjerem i zobaczyć jak na to reaguje. Niestety w większości salonach jest tak, że najpierw biorą pod kran a potem zastanawiają sie co robić z włosami (trudno z mokrą głową zrezygnować z usługismiech.gif i ścinać trzeba). Nie dać się tak! Porozmawiać na spokojnie i zdecydować czy warto zaufać temu fryzjerowi i czy potrafi coś sensownego doradzić. Ja lubie zmieniać fryzjerów bo zawsze coś innego mi doradzi poleci jakiś kosmetyk - nie zawsze jestem zadowolona ale jak nie wybrubuję to wiedzieć nie będe usmiech.gif

A odnośnie salonów Dawida - ja byłam na Brackej i mam nie miłe wspomnienia (pare sekunt zastanowienia się nd sposobem cięcia - "-czy mogógłaby mi panii coś zaproponać?-z pani włosami nie da się nic zrobić, tylko je wycieniować" może nawet nie całe pięć min. potraktowania maszynką i "modelowanie" suszarką na fula z efektem wyglądania jakby mnie prąd poraził usmiech.gif ale przynam, że potem włosy nie układały mi się najgorzej, tyle że maszynka je zniszczyła okropnie. Ale moja koleżanka zawsze chodzi na Szewską, od x czasu i ma włosy r e w e l a c y j ne. Długie falowane, z grzywką na bok, jak z katalogu.
  • takiktos 2007.02.14 [03:01]
    salon w dawnej krakchemii?? ani w krakchemii ani w almie nie ma fryzjera... chyba sie dziewczynie cos pokrecilo pechowiec.gif

• Magda****** 2007.02.22 [17:27]
    Ja mam proste cienkie wlosy, polecicie jakiegos dobrego fryzjera?
  • aniolek1 2007.02.23 [22:49]
    Ja także długo szukałam fryzjera w Krakowie. Byłam w Jean Louis David, bez rewelacji!! Dopiero niedawno odkryłam salon freestyle na Stradomiu. Umów sie z Pania Agnieszką Jaśko. Przyszłam tam, najpierw 5 minut rozmawiałśmy o mojej fryzurze. NIe polegało to na tym, że ona pytała się mnie jak ja chce być ścieta tylko mówiła w jakiej fryzurze mnnie widzi. Nawet mi powiedziała że wedlug niej powinnam umowic sie na wizyte za miesiac jak mi troche odrosna. Ale ja zdecydfowalm sie na podciecie i wygladam super! Ide kolejny raz w polowie marca i nie szukam innego fryzjera....usmiech.gif POLECAMusmiech.gif Sciecie z modelowaniem 60 zlotych, konsultacja bezplatna...usmiech.gif
  • Magda****** 2007.03.06 [23:51]
    Czy ktos cos jeszcze poleci?
  • Renifer*** 2007.03.15 [12:31]
    Kochaneusmiech.gif

Chcę sobie zrobic trwałą HEADLINE.
    Nigdy nie miałam nic robione na włoskach, zero farb i zero trwałych ondulacji.
    Moje wsłosy są długości do ramion, są cienkie i delikatne, ciemny blond.
    Jakie są wasze dośiwadczenia z HEADLINE-m, czy nie wysysza i sieka włosów, czy ponzije da sie z nimi zyć i wygladac normalnie?
    Jak długo się utrzymuje taka trwała , a co najważniejsze gdzie w KRAkowie robia najlepiej? na jakim płynie?
    Czy robił ktoś cos w EXPANDERZE na długiej ?

będę wdzięczna za każdą odpowiedź
    pozdrawiam

• satria 2007.03.16 [08:23]
    swietny fryzjer jest na ul.Salwatorskiej, prz placu na stawach. Polecam pania Basie, jest rewelacyjna, koszt okolo 50zl i profesjonalna obsługa. papa
  • Magda****** 2007.03.27 [00:04]
    Czy ktos jeszcze cos poleci? Zblizaja sie swieta wiec zamierzam udac sie do fryzjera, moze zrobie pasemka
  • monaja 2007.04.20 [18:31]
    porady! usmiech.gif po 3latach zdecydowałam się na ścięcie dreadów. i potrzeba mi do tego fryzjera dobrego, który nie zetnie mnie po prostu na 3mm i tyle,ale pokombinuje, co bym się tak łyso nie czuła usmiech.gif polećcie usmiech.gif
    ciekawe, czy w ogóle ktoś się podejmie dredów odjęcia oczko.gif
  • frrrrrrrruuuu 2007.04.20 [20:30]
    może się Wam przyda jeśli szukacie nowego fryzjera w kraku
    www.dlaurody.pl
  • fRYZ 2007.08.14 [20:12]
    zaglądnij na stronęwww.dobryfryzjer.pl jest to strona o najlepszych salonach w Krakowie , są to naprawdę profesjonalne salony
  • ewul 2007.09.10 [14:43]
    Witam,
    poszukuję Pani Ani Kaim, która przed wakacjami pracowała w salonie Trendy na Karmelickiej - jeśli wiecie, gdzie pracuje teraz - PROSZĘ DAJCIE ZNAĆ!!!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...