Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anjulka

Kto wie gdzie i za ile można zrobić kurs fryzjerski?

Polecane posty

Cześć wszystkim! Chciałabym się dowiedzieć gdzie mozna zrobić kurs fryzjerski i ile kosztuje? Aha i ile trwa? ja jestem z Zamościa wiecie czy tam jest taka możliwość bo obecnie jestem za granica? pozdrawiam, proszę o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela26
Witam,ja robiłam kurs fryzjesrki i moge ci kilka spraw na tem temat powiedziec.tylko powiedz mi czy chcesz miec kurs bo potrzebujesz papier czy tez chcesz sie czegos nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata...
Hej dzięki z odpis. Nie, chcę się nauczyć bo lubię to robić. Od dłuższego czasu obcinam moich znajomych i czeszę koleżanki np. na wesela. Tylko,że to jest tak sama z siebie a chciałabym być fryzjerką profesjonalną, a tym samym zdobyć sobie zawód. Także ewela26 jesli coś wiesz na ten temat to proszę napisz. A Ty gdzie go robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie polecała bym Ci Akademię Fryzjerską Gnatyshyn znajdującą się przy Pasażu Ursynowskim 9. Prowadzą tam kursy podstawowe jak i na wysokim poziomie zaawansowania specjalistyczne. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych stylistów, którzy swoją wiedzę zdobyli w światowych akademiach fryzjerstwa. Osobiście byłam już na wielu kursach i uważam, że akademia Gnatyshyn jest jedną z najlepszych http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjechałam z Łodzi na kurs fryzjerski do szkoły Select , opłacało się! Genialna szkoła. W ciągu miesiąca dużo się nauczy łam różnorodne techniki koloryzacji, strzyżeń . Szkoda, że kurs jest taki krótki bo bardzo się zżyliśmy z grupą i instruktorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Gnatyshyn jest najlepszą akademią fryzjerstwa. Mieszczą się na Ursynowie niedaleko metra. Ceny kursów nie są tanie, ale jakość musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie chodzę do szkoły Select na kurs fryzjerski, jestem zachwycona instruktorką - Wiktorią jest osobą z ogromnym doświadczeniem i wykształceniem. Wyposażenie jest duże niczego nie brakuje, a cała atmosfera nadaje szkole uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja789
Fajne i profesjonaalne kursy fryzjerskie organizuje Jean Luis . Z czystym sumieniem mogę pol;ecić. Sama byłam uczestniczką takiego kursu i bardzo dużo się na nim nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×