Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natuss222

kurs paznokci zelowych

Polecane posty

witam! nie mam skonczonych 18 lat, ale chce zrobic kurs paznokci zelowych. Wyczutalam, ze mozna zrobic go po ukonczeniu 16 roku zycia, tylko czasami potzrbna jest zgoda rodzicow. Chcialabym, aby polecono mi kogos kto podszkoli mnie w robieniu pazurkow i nie oszuka :) czytalam troche o podrabianych certyfikatach itd. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
? Ogólnie najlepszą opinie mają kursy SPN, sprawdź czy nie ma też w Twoim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic Bydgoszczy. Mozesz powiedziec kto moze wydac certyfikat? czy kazdy kto skonczyl kurs czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs SPN w bydgoszczy
Bydgoszcz: "Firma Handlowo - Usługowa" Magdalena Buchert ul. Sokola 3 paw. 7 85-172 Bydgoszcz tel: 0504-237-007 Dystrybucja produktów oraz szkolenia SPN Nails z zakresu: manicure, kolorowy akryl, metoda żelowa, kolorowy żel, nail art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
akurat SPN jest w Bydgoszczy, tutaj masz kontakt; Firma Handlowo - Usługowa Magdalena Buchert ul. Sokola 3 paw. 7 85-172 Bydgoszcz tel: 0504-237-007 SPN Wydaje międzynarodowe certyfikaty w jez polskim i angielskim, oryginalne z pieczątką i logo :) Sama wybieram sie na ten kurs ale w innym miescie. U mnie koszt takiego kursu to 600zl sam zel na formie i tipsach + manicure, praca z frezarka itd, Kurs powinien być prowadzony indywidualnie, wtedy więcej się nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
Po każdym takim kursie powinnas dostać certyfikat a międzynarodowy uprawnia Cie tez do pracy za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo jezeli macie jescze jakeis informacje na temat paznokci i kursow to chetnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies konkretne pytania
? chętnie odpowiem :) Dobrze że wybierasz się na kurs bo bez tego ani rusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy juz robilam paznokcie, ale tylko sobie jest jescze kilka rzeczy, ktore chcialabym poprawic dlatego chce isc na kurs ale nie wiedzialam za bardzo na czym to polega i jak szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
ja strasznie maze o robieniu tipsów a ze nie mialam mozliwosci pojscia na kurs to w internecie kupilam kurs stacjonarny sa tam 4 certyfikaty i zaswiadczenie o tym iz skonczylam kurs i moge pracowac z klientem czy myslicie ze to wystarczy mi czy takie cos moze mi sie kiedys liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia przecież te kursy
z allegro to ściema! :o Certyfikaty sami sobie pisza i drukuja :o Gdybys pokazala taki "certyfikat" profesjonalnej stylistce to by cie wysmiala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
myślisz?? ale tam normalne sa pieczatki i wszystko wydawalo mi sie ze skoro to bylaby sciema to chyba nie wystawialiby takich certyfikatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia przecież te kursy
przeciez pieczatke tez mozna sobie zrobic jaka sie chce :o Nie ma czegos takiego jak kurs przez internet, tacy pozniej na niewiedzy innych zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia przecież te kursy
poczytaj inne fora kosmetyczne, tam wszyscy przestrzegaja przed takimi "kursami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia 86
dzieki ci bardzo czyli z takiego kursu nici nic sie ni liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia przecież te kursy
No niestety nic z tego, poza tym na takich płytach nie ma wszystkiego wytłumaczone i dużo z tego sie nie dowiesz. Tak z ciekawosci weszlam na allegro i widzialam te certyfikaty, przeciez takie cos kazdy moze podrobic. Przykro mi ze nie wiedzialas i tez dalas sie na to nabrac :( Polecam Ci kurs SPN jesli bedziesz miala kase, kurs prowadzony jest indywidualnie, dostaniesz miedzynarodowy certyfikat upowazniajacy Cie do pracy rowniez za granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla17
Ja właśnie też chciłam zrobić ten kurs z allegro, ale może to żeczywiście jakaś ściema. Niestety taki profesjonalny kurs jest dla mnie za drogi:( Mam cały zestaw, dużo żeli i naprawdę dużo ozdób, ale niestety te paznokcie nie wychodzą mi takie idealne, często się gubię i już sama nie wiem co robić od czego zacząć i takie tam, dlatego bardzo przydałby mi się ten kurs...no sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle jakiekolwiek kursy dobrze jest robić w sprawdzonych miejscach, na przykład centrach szkoleniowych. I dotyczy to również kursów ze stylizacji paznokci. Pisałyście o Bydgoszczy, ale jakby któraś z was była z warszawy lub okolic to niech uderza do Pro-Activ. Oferta kursów jest szeroka, mają promocyjne ceny na poszczególne kursy i nawet jeśli jest się bezrobotnym to można zapisać się atm na bezpłatny kurs. oczywiście po przedłożeniu odpowiednich dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w New Nails też mozna zrobić kurs finansowany przez urząd pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolla7812
Czesc! Ja w tym roku ukończyłam kurs w select. To co najbardziej mi się podobało to: mała grupa (były nas 3), każda miała swoje stanowisko z kompletem kosmetyków, uczyłyśmy się na modelkach które w pełni załatwiała szkola, w programie był również manicure hybrydowy (jak szukałam szkoleń to bardzo rzadko występuje ten zabieg w komplecie kursu !) ponadto instruktorka pokazywała nam dużo nowości, adresy hurtowni i jakie mamy w nich zniżki. jedno co mi się nie podobało to testy sprawdzające wiedzę poniewaz w kazdy dzien musialam sie uczyc przerobionego materialu. ogólnie polecam szkolenie z paznokci w select wszystkim którzy (tak jak ja) zaczynają naukę od zera i szukają kursu z którego beda zadowoleni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesss
porządne kursy są przeprowadzana w star nails. to ich strona www.starnail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzol//
ja robiłam kurs w star nails w łodzi. bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka spinka
ja również uważam że w taki kurs warto zainwestować, bo to jest inwestycja w siebie :) ja robiłam w Erudio w Łodzi http://www.erudio.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona z tego kursu bo wiele się na nim nauczyłam bardzo praktycznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×