Odpowiedz na ten temat

kurs stylizacji paznokci

• ania_ww 2010.03.11 [13:13]
    Dziewczyny gdzie konczyłyście kursy i szkolenia ze stylizacji paznokci? Dużo osób mi poleca szkole select w warszawie, czy mozecie cos jeszcze na ten temat powiedziec? moze ktos konczył.zalezy mi głównie na praktyce. jestem fryzjerką i chciałabym móc też robić paznokcie. Zawsze to jakieś dodatkowe pieniądze. Pozdrawiamusmiech.gif
  • Aunka 2010.03.24 [13:57]
    Witaj ania_ww,
    szkoda że jesteś z okolic warszawy bo ja robiłam kurs z paznokci ale we Wrocławiu w LCN.
  • Żelcia 2010.04.06 [09:08]
    Ja też szkoliłam się w LCN - i szczerze polecam. ania_ww jesli chcesz to moge podać namiary, bo ważne jest solidne szkolenie.
    Pozdrawiam usmiech.gif
  • diablica25 2010.04.08 [16:29]
    Byłam na kursie stylizacji paznokci w Pro-Activ w Warszawie (na ul. Międzynarodowej) więc śmiało możesz się do nich udać na kurs. Prowadzi go bardzo profesjonalna pani, która sama zajmuje się stylizacją paznokci. Najpierw na takim kursie uczą Cie podstaw, takich jak budowa paznokcia, sprzęt którego się używa do stylizacji i jego dezynfekcja. Potem przechodzi się do manicure i różnych jego metod. Wsyzstko wykonuje się na modelkach, które są bardzo cierpliwe usmiech.gif Ze swojej strony mogę powiedzieć, że bardzo jestem zadowolona z kursu, tutaj masz stronkę, zobacz: http://www.dobrestudium.pl/kurs_paznokci.html .php

• purelene 2010.04.18 [20:07]
    A ja się właśnie rozglądam za jakimś kursem stylizacji paznokci. W tym centrum szkoleniowym Pro-Activ byłam na kursie wizażu, a paznokcie lubię malować i ozdabiać więc zastanawiam się czy by może nie pójść na taki kurs. Diablica możesz coś więcej o nim napisać?
  • kinkietka 2010.04.19 [13:22]
    KURS- METODĄ ŻELOWĄ!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny mam do zaoferowania kurs metodą żelową wykonany w formacie Power pointa 97, 2003 i 2007- jako prezentacja.

Jest on mojego wykonania wszystkie zdjęcia zawarte w tym kursie zostały zrobione przeze mnie.

Kurs zawiera szczegółowy opis-KROK PO KROKU jak wykonać paznokcie metodą żelową.

Jak wtapiać ozdoby w żel.

Jak uzupełnić takie paznokcie.

Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i dokładnym opisem.

Kurs jest łatwy i przejrzysty do zrozumienia.

Opisane jest w nim wszystko-czego potrzebujecie do zrobienia takich paznokci i jak się je wykonuje.

Cena takiego kursu to 5 zł.

Wysyłam na pocztę meilową po wpłacie pieniążków na konto!!

Zapraszam!!!!!!
    Zainteresowane osoby proszę pisac na maila.
    Mój mail: andziuchna5@wp.pl
  • diablica25 2010.04.20 [13:29]
    Jeśli tylko Cie to interesuje i chciałabyś faktycznie jakoś związać z tym swoją przyszłość to kurs i szkolenie będzie dla Ciebie czymś obowiązkowym. Nie znajdziesz dobrej pracy jeśli nie będziesz miała żadnego certyfikatu, ja przynajmniej również jako klientka nie chciałabym robić sobie paznokci u kogoś, kto żadnego kursu nie ukończył.
    Kurs w ProActiv składa się z części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej poznajesz takie zagadnienia jak struktura i choroby paznokci,
    pielęgnacja dłoni i paznokci, prezentacja produktów i akcesoriów oraz zasady ich używania, przepisy BHP w pracy manicurzystki, zasady postępowania w kontaktach z klientami, specyfika rynku pracy itp. Czyli wszystko to, co naprawdę MUSISZ wiedzieć. Później są omawiane zasady robienia manicure, pedicure, nakładanie tipsów ich stylizacja itp.

• Marta888 2010.04.22 [21:24]
    Jeżeli jesteś wymagająca, to bez wahania idź do ASP:
    www.asp.edu.pl - tu jest stronka

Kurs jest na stronie bardzo dobrze opisany, ukończyłam i teraz świetnie się realizuję w nowym zawodzie usmiech.gif
  • purelene 2010.04.27 [14:35]
    O to spoko, z opisu wygląda to spoko. Zajrzałam do nich na stronę i przejrzałam cały program kursu. Chyba jestem już bliska podjęcia decyzji, zresztą znajoma mnie do tego namawia i w ogóle do zajęcia się tym jakoś tak bardziej przyszłościowo.

• jamaica86 2010.04.29 [00:14]
    Ja u nich na wizażu byłam. Spoko jest, jestem naprawdę mega zadowolona. Zajęcia prowadził stylista, wizażysta, który tak notabene pracował przy you can dance, a teraz w tv publicznej gdzieś jest wizażystą. Doświadczenie mają więc fajnie.
    I faktycznie - jeśli jesteś fryzjerką to mogłabyś zrobić sobie salon fryzjerski i od razu wydzielić tam kącik do robienia paznokci usmiech.gif

• greepoint 2010.05.11 [21:29]
    Moja koleżanka była w lejdis-art i byla równiez bardzo zadowolona.
  • purelene 2010.05.13 [10:59]
    Tam nie byłam więc nie wiem czy to jest najlepsze miejsce, ale Pro-Activ bardzo sobie chwaliłam i byłam mega zadowolona po skończonym szkoleniu, więc z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto
  • jowitkkka 2010.05.16 [07:21]
    Ja też bardzo polecam Lejdis-art , naprawde sporo się nauczyłam.
    Kursy są indywidualne , instruktorka polswieca Ci 100% swojego czasu.
    Szczerze polecam, byłam , naprawde warto.
  • jamaica86 2010.05.18 [12:47]
    No takie porządne kursy to raczej muszą być robione indywidualnie bo w dużych grupach ciężko jest nauczyć sztuki stylizacji paznokci i w ogóle manicuru. Trzeba patrzeć na ręce osobie którą się szkoli, żeby nie zrobiła czegoś źle. Tak samo jest w Pro Activ właśnie
  • malina570 2010.06.09 [10:24]
    Dziewczyny zastanawiam się nad kursem tej firmy nie mam zbytnio kasy, a ta firma ma ciekawą ofertę i ceny w porządku.
    Z tego co dowiedziałam się od konsultantki mają również ruszyć z kursami małymi tylko np. z manicure,czy pedicure.

Co myślicie ale szczerze?
    http://www.gowork.pl/programy_promocyjne ,35

• gwiazdeczka_z_nieba 2010.06.21 [12:32]
    Hmm, ja o Proactiv dużo negatywnych opinii słyszałam...
    Skończyłam niedawno kurs w szkole select. Zapisywałam się w siedzibie szkoły, rozmawiałam z instruktorką, widziałam sale. Bardzo mi się spodobało i okazało sie ze moje pierwsze wrazenie mnie nie zawiodło. Dziewczyny jak bedziecie sie decydowac na jakis kurs to popytajcie znajomych, bo czasem program wyglada fantastycznie, ale na zajeciach jest calkiem inaczej. No i warto samemu zobaczyc jak szkola wyglada, jak sala do cwiczen, poznac nawet wykladowce.Ja dzieki temu jestem naprawde zadowolona ze swojego wyboru.
    Ale sie rozpisałamusmiech.gif pozdrawiam wszystkie tipsiary
  • diablica25 2010.06.21 [14:43]
    Gwiazdeczka z nieba, poważnie? JA jestem po ukończonym kursie u nich i jestem bardzo zadowolona więc nie wiem skąd negatywne opinie. Poszłam tam skierowana przez znajomą, która również jest po kursie u nich i odczucia ma podobne do moich. Po pierwsze bardzo pasował mi tryb indywidualny szkoleń, zawsze zapewnione modelki do ćwiczeń i nauki, sama mogłam stworzyć sobie indywidualny harmonogram zajęć, w godzinach które mi odpowiadały. Cały materiał dodatkowy dostałam również na płycie CD i w skrypcie do wtórnego wglądu. Po skończonym szkoleniu miałam również zapewnioną darmową opiekę w postaci konsultacji on-line i dostałam 14sto częściowy Zestaw Startowy do przedłużania paznokci. Kursy przeprowadzone zostały jak należy, wiele się na nich nauczyłam więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem szczerze zadowolona! Zainteresowanie kursantem było spore a tego również oczekiwałam po kursie
  • gwiazdeczka_z_nieba 2010.06.22 [13:20]
    No widzisz więc opinie sa podzielone. Jak zawsze w sumieusmiech.gif A udało się? pracujesz w zawodzie czy tylko tak dodatkowo wziełąś sie za paznokcie? Ja miałam fajną grupę i jakoś każda laska działa na razieusmiech.gif a ile to daje tyle satysfakcji...
  • diablica25 2010.06.23 [12:20]
    Wiesz, tak naprawdę zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie kręcił nosem, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdzie. Być może stąd takie opinie, bo wszystkie osoby, z którymi rozmawiałam wcześniej o Pro Activ zgodnie twierdziły, że warto (co i ja teraz potwierdzam).
    Jeśli chodzi o mnie i paznokcie... zawsze lubiłam ten temat i mnie to interesowało. Poszłam tam w ramach rozwinięcia własnych pasji i zainteresowań, aczkolwiek przyznam, że teraz przeradza się to u mnie w szczerą chęć do pracy w tym zawodzie. Myślę nad tym intensywnie i kto wie, może niedługo nawet Ty do mnie przyjdziesz oczko.gif hehe

• gwiazdeczka_z_nieba 2010.06.28 [11:08]
    A może Ty do mnieusmiech.gif
  • kaska75 2010.12.13 [18:15]
    Hej! ja skończyłam i polecam Beauty-Box na Rudzkiej w Warszawie...to byl juz moj 3 kurs i dobiero teraz moge powiedziec,ze czegos mnie tam nauczyliusmiech.gif ,zajecia sa od pon do pt..niby od 9 ale jak ktos ma cos waznego czy dojezdza z daleka to mozna sie dogadac zeby zaczac godzinke pozniej czy wczesniejusmiech.gif Atmosfera naprawde spoczko wiec bez stresu.
    na plus zasłuzyli te sobie starterem w postaci kufra z wyposazeniem-super pomyslusmiech.gif polecam-pozdrawiam
  • kasia-j 2010.12.21 [15:09]
    Ja ukończyłam kurs stylizacji paznokci 120 godzin w NEW NAILS w Warszawie. Naprawdę warto i ciesze się ze nie zdecydowałam się na kursiki które maja przesłodzone i nie szczere opinie na forach. Warto pujśc zobaczeć porozmawiać z instruktorem na miejscju.
  • grafica 2011.01.25 [13:14]
    To widzę, że już taki bardziej profesjonalny, ale w sumie taki lepszy, przynajmniej się dobrze nauczyłaś wszystkiego. Takie kursy mają na kursy.com.pl - tez profesjonalne widać, wystarczy stronę dokładnie oglądnąć i poczytać co zapewniają. No warto na coś takiego się wybrać, jeżeli che się robić profesjonalnie paznokcie.

• Natalka123 2011.02.03 [13:22]
    Kurs w new nails, ten 120 godzin jest naprawde godny polecenia. Właśnie jestem w trakcie (zajęcia mam w Warszawie). Babka super prowadzi zajęcia. Jest dużo wiedzy do przyswojenia, no ale przecież o to chodzi usmiech.gif
    jak ktoś szuka profesjonalnego podejścia do tematu to polecam.

• ja też jestem ciekawa 2011.02.04 [00:42]
    No właśnie, jak to jest z tym new nails, słyszałam wiele nie pochlebnych opinii na ich temat, ale widziałam ich stronę i program wydaje mi się być dość ciekawy i nie drogi ech... też już sama nie wiem na co się zdecydować, myślałam też o select o pro-activ i o beauty nail na targowej.Może kroś tam kończył kursik i wyrazi swoje opinie?

• _smerfetka_ 2011.02.04 [16:21]
    ja kończyłam kurs w new nails i jestem zadowolona. też czytałam dużo niepochlebnych opinii ale tak naprawdę nie wiem skąd się one biorą - to pewnie robota konkurencji. ja z kursu wyniosłam naprawdę dużo i z czystym sumieniem mogę polecić u nich kursy.

• WaszaStylistka 2011.02.07 [12:25]
    Oooo tak, New Nails robi na prawdę porządne szkolenia. To jak robiłam paznokietki przed tym kursem, a jak po to na prawdę widać ogromną różnicę. Można wybrać kurs 120, 80 lub 40 godzinny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na prawdę polecam usmiech.gif

Wasza Stylistka.
  • Gochenka 2011.02.07 [15:00]
    "Ja tez jestem ciekawa"

Nie zastanawiaj sie nad kursem w new nails. Ja tam bylam i wszystko bylo ok. A nawet wiecej, bo na prawde sobie chwale ten kurs. Teraz masz szanse na odbycie go za darmo, gdyz finansuje go urzad pracy. Wiec sie nei zastanawaj i sie lap za to usmiech.gif

Gocheeeeeenka smiech.gif
  • Rybenka10 2011.02.07 [15:04]
    Ja długo szukałam kursu w Warszawie. Głównie w internecie, wyczytałam, że New Nails to dobra firma z porządnymi kursami. No i zaryzykowałam. Powiem wam krótko. Opłaciło się!!!!!!!!
    Swietni instruktorzy, ktorzy bardzo wiele mnie nauczyli. smiech.gif
  • wo.jka 2011.02.08 [19:57]
    Ukonczyłam kurs w NEW NAILS. To chyba najlepsze kursy w Warszawie i faktycznie nie zawiodłam się. Byłam na szkoleniu komplexowym i było profesjonalnie i na temat.
  • lisia111 2011.02.08 [23:56]
    NEw nails ma bardzo ciekawe szkolenia. Duży wybór od podstawowych, hobbistycznych po zawodowe. Robiłam u nich abc domowe paznokcie, super sprawa dla początkujących.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...