Odpowiedz na ten temat

kurs stylizacji paznokci

• mmartam 2017.03.01 [20:09]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • gość 2017.03.02 [10:21]
    ja robiłam kurs stylizacji paznokci w Centrum Edukacji Pasjawww.mmpasja.edu.pl Mają świetne podejscie, wszystko klarownie tłumaczą usmiech.gif
  • gość 2017.03.02 [12:51]
  • gośćmariolka256 2017.03.26 [15:04]
    Jestem z Łodzi i pojechałam do Kielc do Centrum Szkoleniowego SPN do p.Moniki Sokołowskiej tak jak pisałyście i było mega na lepszym szkoleniu nigdy nie byłam !!!! Polecam !!!
  • barbossa 2017.03.28 [12:58]
    Mega fajnie paznokcie robią w http://www.dolcevitasalon.pl usmiech.gif
  • Kladio01 2017.03.30 [20:34]
    Moim zdaniem tutaj są świetne kursy http://www.beautyextra.pl/ usmiech.gif Właśnie się zastanawiam czy nie warto się tam wybrać usmiech.gif
    Wstyd mi za ciebie. Nisko upadłeś. Tańczysz jak ci zagrają. A kiedy mówią skacz, pytasz, jak wysoko.
  • gość 2017.04.03 [14:50]
    ja też się szkoliłam w Centrum Edukacji Pasja http://mmpasja.edu.pl/stylizacja-paznokci/ świetnie mnie przygotowali do pracy usmiech.gif Mają super podejście do kursantów, wszystko dokładnie tłumaczą, są cierpliwi usmiech.gif polecam!
  • gość 2017.04.05 [07:26]
    W tych tematach kluczowe znaczenie ma nieustanny rozwój. Dzięki temu właśnie można osiągać zakładane cele i się rozwijać. Stylistką paznokci zostaje się stopniowo. Dopiero po pewnym czasie powinno się wam udać zajść naprawdę daleko, ale od razu niczego wielkiego nie zrobicie.
  • gość 2017.04.05 [14:47]
    Polecam kurs stylizacji paznokci organizowany przez firmie Blue Education z Rzeszowa, super niska cena, rabaty, catering, kawunia do tego a kurs przeprowadzany w małej grupie, gdzie własciwie trenera masz dla siebie i na każde pytanie wyczerpująco odpowie, POLECAM
  • gość 2017.04.07 [07:28]
    Wszystko jest do zrobienia z pomocą zawodowych szkoleń - wiem jak to wyglądało u mnie, ile sama zrobiłam. Najważniejsze, że docelowo udało mi się ogarnąć zawód. To było mnóstwo pracy, ale co tutaj dużo mówić - kosmetyczce wystarczą szkolenia, ale musi mieć poważne podejście do tematu.
  • Marysia 193780 2017.04.13 [11:22]
    Polecam P. Monike Sokołowska szkoleniowca firmy SPN !!! Mega wiedza najnowsze trendy szkoleniowe ! Profesjonalny salon sala szkoleniowa !! Jestem zachwycona ----> Studio Magnetic Kielce Spn
  • Szukajcieaznajdziecie 2017.04.13 [11:31]
    Cóż tu dodać usmiech.gif zacznijmy od New Nails porażka po całości jak wszystkie małe firemki kazdy teraz tylko pieniądz widzi kazdy chce być szkoleniowcem i firmy pokroju victoriavvyn, New Nails , cuccio, moeena ,lsn semilac i wiele innych przyjmują byle kogo .....
    jak szukacie pierwsz co przeglądamy fanpage czy duzo szkoleń prowadzi jak często , zadowolenie kursantek , prace kursantek !!! prace owego szkoleniowca jak sam pracuje. I sami sobie odpowiecie.
  • gość 2017.04.18 [19:45]
    Stylizacja paznokci to coś czym pasjonuje sie juz od bardzo dawna. Zawsze wiązałam z tym moją karierę zawodowa. Całkiem niedawno ukończylam kurs stylizacji paznokci i wizazu w http://www.kursal.pl/oferta i niebawem zaczynam pracę w salonie kosmetycznym usmiech.gif Nie mogę się doczekać!
  • gość 2017.04.21 [11:32]
  • gość 2017.04.27 [07:28]
    Potwierdzam jedynie. Porządnym szkoleniem zawodowym można osiągnąć zdecydowanie więcej, a kosmetyczka wymaga czasu na osiągnięcie celów. Tutaj potrzebne jest aktualizowanie wiedzy i nieustanny rozwój. Tak właśnie dojdziecie tam, gdzie powinniście.
  • gość 2017.04.28 [09:34]
    heh takie cuda jak kolezanko napisalas i owiele wiecej nauczysz sie
    ------> w Centrum Szkoleniowym SPN w Kielcach u p.Moniki Sokołowskiej goraco polecam sama byłam na kilku poziomach zdobien usmiech.gif
  • andzelaaar 2017.04.28 [10:14]
    Czesc!! ja byłam na doszkoleniu technicznym u p. Moniki W Kielcach w Studio Magnetic Nails i goraco polecam usmiech.gif pozdrawiam
  • beatasss 2017.05.10 [19:09]
    W Poznaniu byłam w Centru Szkoleniowym Coriowww.coriocs.pl i na prawdę bardzo miło wspominam czas spędzony na tym szkoleniu - profesjonalizm w każdym calu to chyba określenie najbardziej pasujące do tej firmy! Polecam!
  • gość 2017.05.17 [07:20]
    Beauty lux wystarczy. Kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień, tylko stopniowo. W tym zawodzie trzeba się wciąż rozwijać, ale właśnie dzięki temu docelowo osiągniecie to, czego chcieliście. Od razu cudów się nie spodziewajcie.
  • gość 2017.05.17 [07:28]
    Beauty lux - tam się nauczycie zawodu i przygotujecie do pracy, ale od razu kosmetyczką nie zostaniecie. Ogólnie dojście do zawodu musi wymagać czasu, jednak nie ma możliwości na to, aby szybciej coś poważnego osiągnąć. Trzeba działać.
  • gość 2017.05.24 [07:19]
    Pamiętajcie, że tematyka paznokci wciąż się rozwija, czyli oznacza to, że nieustannie trzeba się uczyć. O ile tylko potraficie pracować nad sobą, to efekty przyjdą. Kosmetyczka musi nad sobą pracować i wtedy efekty jej działania będą widoczne.
  • gość 2017.05.26 [07:30]
    Beauty lux + dobre podejście do kwestii pielęgnacji paznokci. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko z czasem, ale dzięki temu, można naprawdę wiele osiągnąć. W tym zawodzie liczą się konkretne umiejętności, a nie papierki.
  • gość 2017.06.05 [07:21]
    Paznokcie to temat szeroki. Ciągle coś się zmienia, wciąż pojawiają się nowe mody, wymagania. Nie jest absolutnie tak, że nieustannie można robić to samo i będą na to klientki. Wiele zależy po prostu od jakości waszej pracy - to dopiero kluczowe.
  • gość 2017.06.09 [07:22]
    Beauty lux nauczy was zawodu. A kosmetyczki muszą stale pracować nad swoimi umiejętnościami. Dopiero dzięki temu można coś osiągnąć - stale pracując nad umiejętnościami. Bo jednak praca na klientkach powinna być możliwa dopiero wtedy, kiedy jesteście perfekcyjne w tym co robicie...
  • gość 2017.06.13 [11:08]
    Organizowane szkolenia branżowe można bezpłatnie dodawać do bazy na stronie https://akademia.zarezerwujtermin.pl/szkoleni a/
  • gość 2017.06.13 [15:52]
    Ja byłam na szkoleniu w Diamond Education w Warszawie. Polecam. Super atmosfera. Cena bardziej niż przystępna. Pani prowadząca super, super, super!
  • gość 2017.06.26 [07:15]
    Potwierdzam. Szkolenie zawodowe to świetna sprawa i przede wszystkim maksymalne skrócenie okresu nauki. Wiem jak to wyglądało u mnie i ile udało się w taki sposób zyskać. Mogłam iść na studia, gdzie bym robiła 90 proc. rzeczy nieprzydatnych. A na szkoleniu miałam jednak same konkrety.
  • gość 2017.06.27 [07:27]
    Beauty lux potwierdzam. Szkolenie musi być zawodowe, a właśnie takimi krokami osiąga się sukcesy zawodowe. Sama doskonale wiem, ile się nad tym wszystkim napracowałam. Najważniejsze, że w ciągu kilku tygodni zrobiłam zawód, a właśnie o to chodziło.
  • love_zombie_y 2017.06.30 [17:39]
    Cześć, guys.i jestem z Japonii.
    Przyjechałem tu na trzy miesiące przed wizytą wakacyjną.
    I chcę pójść na szkołę paznokci, a potem pracować. Ale ja też nie wiem dobrze.
    Więc szukam szkoły z polską i angielską.
    I chcę wiedzieć jak mogę pracować jak paznokci profesional w polsce.
    Jeśli somepne wiem to proszę mi powiedzieć !!!
    oczywiście. Użyłem tłumaczy to napisać.
  • gość 2017.07.03 [12:20]
    Czy jest ktoś chętny na kurs stylizacji paznokci w Krakowie w Centrum Edukacji Creative na Długiej - mega fajny kurs bo byłam na I stopniu a teraz chce iść na drugi i to jeeszcze w lipcu wiec jak cos to zapraszam Was bo brakuje 1 dziewczyny więc może któraś się skusi a kurs prowadzony na dobrym poziomie usmiech.gif także zapisujcie sie bo mi zalezy ok. 10 lipca chyba rusza kurs usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...