Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kursant

Kurs stylizacji paznokci Wrocław Akademia Supreme

Polecane posty

Nie polecam akademii Supreme we Wrocławiu!!!! Totalna porażka, nie dość, że lekceważą kursantów i wywyższają się ich kosztem, to nie szanują ich czasu ( duże spóźnienia na kurs itd.). Nie dostaniecie nic co jest zapisane w programie kursu, jeśli mają być materiały to zapomnijcie o nich... materiały na których się pracuje są fatalne, bezmarkowe i na dodatek zużyte, a zamiast modelek pracujecie na sobie ( niezależnie czy chcecie mieć tipsy czy nie i tak Wam je zrobią na polecenie prowadzącego koleżanki kursantki....) Strata pieniędzy i czasu, chyba że ktoś lubi płacić za to, że inni się po nim wożą .... jedna wielka pomyłka, jeśli ktoś ma zamiłowanie do paznokci to nawet niech tam nie idzie, tyle samo nauczy się sam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akademia szkoleń supreme - w wakacje zapisalam sie na kurs przedluzania paznokci, nie byłam zadowolona z kursu, muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami, niestety tylko wydałam niepotrzebnie pieniądze, bo tyle co tam nauczają - to naprawdę można się dowiedzieć samemu, z internetu albo gazet poświęconych tematyce paznokci... A co do samej Pani Rabiej, to nie wspominam jej najlepiej - jest bardzo niemiłą osobą o wysokim mniemaniu o sobie, a niesłusznie - bo dla mnie, osoba która jest właścicielem akademii szkoleń powinna szanować kursantów, być miła - a nie opryskliwa i bezczelna, a do tego nie potrafiąca się przyznać do błędu! Gdy wyraziłam swoje niezadowolenie z kursu, wcisnęła mi odżywkę do paznokci z komentarzem "wie pani ile to kosztuje?! to niech pani bierze to i idzie, powinna byc pani zadowolona, bo zadna kursantka nie dostala takiej odzywki!!" Pozniej w internecie sprawdzilam koszt rzekomego "skarbu"...śmiech na sali po prostu, bo można takie coś kupić za 12 zł. Poziom szkolenia był niski, nie nauczyłam się wiele, nie po to idzie sie na kurs, żeby przez 5 godzin sobie malować wzorki na sztucznym palcu z doczepionym tipsem. Takie coś sobie mozna robic w domu. Po szkoleniu - spoedziewalam sie czegos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, odswiezam bo wlasnie proponuja znizke na gruponie na ich szkolenie...Rozumiem, ze wydanie 187zl na ich kurs to strata kasy? Czy moze lepiej isc, zaplacic, dowiedziec sie podstaw i pojsc pozniej na doszkalanie u bardziej profesjonalnej stylistki paznokci? Nie wiem juz sama...dziewczyny, wypowiedzcie sie :). Przegladajac ich galerie nigdy nie zdecydowalabym sie na odbycie kursu za 700zl...paznokcie sa tragiczne...wstyd umieszczac takie paskudztwa w galerii...ale teraz ta niska cena kusi...Sama nie wiem, moze niech ktos inny jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakora
Powiem tak, nawet 50 zl to strata pieniedzy jak chodzi o akademi supreme we wroclawiu!! tylko pojdziesz i stracisz czas. a zastanow sie, dlaczego oni tak czesto sie reklamuja na gruponie? ciekawe dlaczego dziewczyny ktore wczesniej sie wypowiadaly o tym nie wspomnialy - ale ja to od dluzeszgo czasu zauwazylam, ze oni strasznie czesto sie reklamuja na gruponie! a dlatego, ze po prostu nie maja klientow, nie maja ruchu! no nic dziwnego jak sie w ten sposob traktuje ludzi i wszystko robi na odwal sie, bo wezma pieniadze i pozniej maja wszystko gdzies... dziewczyny, pomyslcie o tym - grupon za reklame bierze od nich chyba 50% ceny, jak nie wiecej - to wyobrazcie sobie, jacy musza byc zdesperowani skoro robia "pseudo-szkolenie" tak tanio. jesli ktos ma nowy zaklad/restauracje, to nic dziwnego, ze szuka w ten sposob promocji, zeby ludzie sie dowiedzieli o tym - ale jak ktos strasznie czesto tam sie oglasza to raczej swiadczy to o tym, ze kompletnie na ma ruchu - czyli jest kiepski w tym co soba reprezentuje. mam nadzieje ze pomoglam. ps. mam pojecie o tym co pisze, bo niestety ja sie nabralam wczesniej z kolezanka na ten ich kupon za nie cale 200 zl, bylysmy rozczarowane i zawiedzione. no i bardzo zalowalysmy, ze stracilysmy pieniadze na cos takiego. bo ewidentnie nie chca nauczyc, no, najwyzej zacheca cie zebys kupila u nich jeszcze jeden kurs skoro ten ci nie wystarczyl....zenada, nie pakujcie sie w to dziewczyny. a jak mam wam polecic jakies fajne miejsce, to sprobujcie szkolen w euro-cosmetica we Wroclawiu, na Nowym Dworze. Wysoki poziom szkolenia, mila atmosfera a co najwazniejsze - naprawde wyjdziecie zadowolone stamtad :)) w razie pytan moge podac tam tel na maila :) kora.wroc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosianowachowicz
hahahahaha supreme sie reklamuje na gruponie znowu! no tak pewnie do nich tylko listonosz zaglada ;D napisze od razu,ze kursow tam nie robilam(i nigdy nie zrobie bo szkoda mi nerwow na taki syf jak oni) ale sciagalam i robilam tam raz tipsy...i to byla najgorsza decyzja w moim zyciu. od tamtej pory mam uszkodzana macierz paznokcia i caly czas mi peka w polowie plytki, pomijajac to, ze ma na nim gory i doliny...no i tak bedzie mi rosl do konca zycia bo osoby ktore tam pracuja sie nie znaja na tym co tam robia!! btw...nie wiem kto im dawal pozwolenie na robienie przy paznokciach. nie dezynfekuja narzedzi, bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, pomogłyście mi podjąć decyzję :). Idę na kurs do polecanej mi na wizażu instruktorki. Szkolenie dużo droższe ale jak mam wtopić 200 zł (a dla mnie to spora kwota) to wolę jednak zainwestować w normalny kurs, gdzie będę mogła wszystkiego się nauczyć. Gosia, to straszne! Wydaje mi się, że powinnaś wytoczyć im sprawę, ewidentnie zrobili Ci krzywdę...dobrze, że mi odradziłyście...jeżeli będę miała robić tam jakikolwiek kurs to chyba tylko z 'nazębnej biżuterii' o ile nie porzygam się na widok instruktorek, które nie dezynfekują narzędzi ;). Zresztą co to za polityka...mają masę szkoleń w swojej ofercie...i szargają sobie opinię...a wystarczyło tylko troszkę profesjonalizmu i serca włożyć... Dużo tam was było na tym kursie? Proponuję abyście się wypowiedziały na temat supreme na wizaz.pl w dziale paznokcie przedłużane. Założyłam tam temat jakiś czas temu ponieważ szukałam informacji. Może uratujecie kogoś, tak jak mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa...i jeszcze jedna sprawa...ich oferta na gruponie pojawiła się w niedzielę. Od razu wysłałam do nich maila z zapytaniem jakie tematy będą poruszane na zajęciach, na jakich produktach pracują itp. Pani (chyba, ponieważ osoba udzielająca mi informacji nawet się nie podpisała ) odpowiedziała, że oferta nie jest już aktywna, i że ona może mi zaproponować podobny kurs jak zadzwonię w poniedziałek pod podany numer (lol). Dodam, że oferta zakończyła się dopiero wczoraj i kupon wykupiło bodajże 13 osób...Dodatkowo Pani napisała, że jak się zdecyduję to ona ma wolny termin we wtorek, max 2 osoby...a kurs niby 2 - dniowy (lol2) więc już to dało mi do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpek84
Alexiel333 czy mozesz napisac gdzie ostatecznie wybierasz sie na kurs. Ja poszukuje kursow od kilku dni, szperam calymi godzinami w internecie i dalej jak nic nie wiedzialam tak nie wiem. Bylabym wdzieczna za wszelka podpowiedz.Chcialabym zajac sie stylizacja paznokci na powaznie tyle ze jestem kompletnym w tej dziedzinie nowicjuszem. Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat Europejskiego Cenrum Szkolen Stylistow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka26
Witam ja wlasnie odbylam szkolenie w supreme i jestm mega zadowolona Pani szkoleniowiec przemila osoba odpowiadala na kazde pytania i chetnie pomagala widac ze chciala przekazac swoja wiedze.Materialy tez niczego sobie.Duzo wynioslam z tego szkolenia takze ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@niecierpek Wybieram się na kurs do dziewczyny, ktora ma swoj salon i polecaja ja na wizazu. Szkolenie ma sie odbyc za 2 tygodnie i juz nie moge sie doczekac. Napisze co i jak juz po :). Też zastanawiałam się nad Europejskim centrum szkolenia stylistow jednak w razie czego wybiore sie tam tylko na szkolenie nail art, ewentualnie fiberglass. @dorka26 A na jakich produktach pracowaliscie, ze uwazasz, iż są niczego sobie? Jakos nie chce mi się wierzyć w to co piszesz...nie podałaś żadnych konkretów...Jak dla mnie ich galeria pazurkowa jest tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka26
Alexiel333 zele na jakich pracowalam to Isabellenails naprawde sa fajne moja siostra byla modelka i trzymaja sie jej do dnia dzisiejszego paznokcie.A wypowiedzi nie warto tak do konca brac do siebie bo moga byc wypowiedziane w zlosliwosci.Dlatego najlepiej przekonac sie samemu jednemu bedzie odpowiadac szkolenie a drugi zawsze cos znajdzie co mu nie bedzie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię żeby osoba, której tylko 'coś nie pasuje' specjalnie pisała tekst na kilkadziesiąt linijek tylko po to aby zrobić komuś na złość. Nie słyszałam nigdy o firmie, na której pracowałaś...nie ma żadnych opinii na jej temat...żele są bardzo tanie. Nie ważne, że do dzisiaj się trzymają bo trzymać to się mogą i na klej zwykłe pazurasy od chińczyków. Jeżeli uważasz, że kurs bardzo Ci pomógł i wiele się nauczyłaś to tylko Ci mogę pozazdrościć i żałować, że nie poszłam, ale wolę mieć jednak pewność, że nie wydam pieniążków na marne :). Życzę sukcesów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaks
Po własnych doświadczeniach wiem, że najlepiej przygotowane szkolenia organizowane są w stolicy. Przerobiłam w sumie trzy szkoły - każda na innym typie szkolenia. Kosztowało mnie to sporo, ale solidnie się przygotowałam do praktycznej pracy. Generalnie - szkoła New Nails ma bardzo dobre szkolenie stylizacji paznokcia o nazwie Komplex. Przerabiają długi program i z dopełnieniem realizacji każdego punktu. Tak więc tą szkołę mogę wam wskazać jako dobry typ do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa08
To ja dla odmiany polecam Wam fajny kurs wizażu dostępny na DVD: http://www.kursydvd.pl/wizaz-p-46.html Wyróżnia się tym, że można uczyć się w domu. Ponadto kurs posiada wiele fajnych lekcji, które pozwolą na zrobienie świetnego wizażu. Jego cena też nie należy do najwyższych, gdyż kosztuje zaledwie 23,90zł. czyli prawie co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaks
Jak dla mnie mówienie ludziom, że na podstawie dvd nauczą się wizażu jest wciskaniem im kitu. Wiele dziewczyn nawet na tradycyjnych szkoleniach pod okiem instruktora sobie nie radzi, a tutaj takie propozycje ;-) Jeśli ktoś chce to kupić to raczej dla zabawy, a nie poważnego korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka26
Proszę was... nauka stylizacji na podstawie dvd? Śmieszne ;-) Tak się nie da - nie wciskajcie ludziom bajek. Również byłam na szkoleniu New Nails i wiem, że bez instruktorki nie da się łatwo przejść przez szkolenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia84
W akademii szkoleń supreme odbyłam szkolenie na paznokcie pół roku temu i powiem tylko że takie szkolenie to nic nie warte. bo szkoda słów na więcej, naprawdę. po prostu załamka. Warunki sanitarne - a ściślej mówiąc ich brak - to tam takie że głowa mała. Moja sytuacja akurat była taka że bardzo chciałam być stylistką paznokci i zrobiłam wszystko żeby się do tego jak najlepiej przygotować - odbyłam po szkoleniu w supreme które nic mi nie dało (i dziewczynom które ze mna byly szkolone tez, bo mamy kontakt ze soba) jeszcze 2 inne szkolenia i one były nieporownywalnie lepsze niz to zakichane supreme. Teraz ja robie to co lubie ale droga do tego byla długa, jak ktoś naprawdę jest zdesperowany to mu się uda, ale jak nie jest sie pewnym to supreme obrzydzi ten zawód ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika90
ja odradzam supreme we wroclawiu, bylam tam na tipsach i nie bylam zadowolona, bardzo krotko sie trzymaly. teraz zastanawiam sie nad kursem gdzies i jak szukalam opinii to znalazlam to. poczytajcie sobie co pisza o tym supreme : www.salony24.pl/salon/katarzyna-rabiej-akademia-szkolen-supreme/4102#comments_box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
Osobiście polecam szkolenie komplex w New Nails - długi program, egzamin i certyfikat, który jest respektowany poza Polską (sprawdzone). Ponadto, całość wygląda bardzo profesjonalnie - dobre kosmetyki, doświadczone instruktorki - jak dla mnie tak właśnie powinno wyglądać każde szkolenie kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia32
a moglabys napisac gdzie mozna zrobic to szkolenie w new nails? we wroclawiu mozna? jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
To szkolenie można zrobi w Warszawie na Grzybowskiej. Cena zależy od wybranego pakietu. Jest kilka kursów stylizacji paznokcia. Zresztą zerknij sobie na stronę - http://www.new-nails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulica
Ktoś tam jeszcze byl? Szukam dobrego szklenia ze stylizacji, ale potrzebuję więcej pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
Jak widzisz więcej opini nie ma... Jeśli masz wątpliwości to sama zadzwoń do tej firmy i pogadaj z nimi. Tak najłatwiej jest ocenić podejście do klienta i profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulica
Dzwoniłam, pogadałam, wygląda ok, ale muszę mieć jakieś porównanie. Zadzwonię jeszcze w kilka miejsc i wtedy coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
Swego czasu robiłam sama takie porównanie i padło na New Nails. Ciekawe jak jest teraz hehe Pewnie podobnie - napisz kogo wybrałaś i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulica
Obdzwoniłam na razie 4 miejsca i widać jest spore różnice. Przede wszystkim w podejściu do klienta. Nie wszędzie mają kompetentne panie przy telefonie - w jednej firmie wyglądało na to, jakby babka nie miała pojęcia skąd się tam wzięła ;/ New Nails na razie wypada na tym tle przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
Bo czasami na recepcjach siedzą babki, które nie mają pojęcia o temacie - w przypadku tej szkoły którą wskazałam tak nie jest, ale oczywiście to nie jest również wyznacznikiem skorzystania z jej usług ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy88
w supreme jest wielkie oszustwo, wydoją z kasy i pozniej leją na to, ze wykupilas kurs...ja mialam problem z umowieniem sie na termin bo baba mi wmawiala ze niby nie ma miejsc...jak juz z wielka łachą znalazło sie miejsce to ten kurs - porażka, za darmo bym na to teraz nie poszla chociaz mieszkam na Gajowej i mam doslownie po drugiej strony ulicy. a co do wypowiedzi kogos tam wczesniej ze tylko listonosz zaglada...powiem ci ze masz sporo racji bo jak mowilam mam tam na przeciwko, okna z kuchni mi tam wychadza i nie widze zeby tam mieli ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy88
a co do tego ze w recepcji ktos Ci mowi o tym kursie - to przeciez nikt nie powie wprost, ze "kurs u nas nie jest fajny prosze szukac gdzie indziej" :P najlepiej zapytaj dziewczyn ktore wlasnie wychodza z tego kursu, dowiedz sie, keidy sa zajecia, zeby je zapytac np po wyjsciu stamtad. Najlepsza metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
Bardziej chodziło o zainteresowanie klientem ;-) W New Nails uczyć się można w dwóch trybach - najfajniejszy jest tryb open bo można sobie indywidualnie dobrać godziny nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×