Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzanka07

Kurs wizażu

Polecane posty

Gość zuzanka07

Hej dziewczyny. Jestem 19-letnią studentką pielęgniarstwa. Jak na razie podoba mi się ten kierunek :) Mam zamiar ukończyć te studia i pracować w tym zawodzie. Interesuje mnie także wszystko związane z urodą, a najbardziej pielęgnacja twarzy i makijaże. Lubie eksperymentować na sobie :) Zastanawiam się czy opłacałoby mi się zrobić dodatkowo kurs wizażu, np. przez wakacje, albo w czasie studiów. Wiecie może czy po takim kursie łatwo by było znaleźć jakąś dorywczą pracę, by dorabiać sobie na studia? I ile może mniej więcej taki kurs kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka07
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kinia byłam w Select na wizażu szkoda ze się nie poznałyśmy :( ale potwierdzam to co napisałaś. Fantastyczne miejsce, a przy tym nauczyłam się mega dużo. Właściwie po samym kursie byłam gotowa malowac profesjonalnie. Wszystko to przez to, że stawiają na praktykę. Nie ma zbędnego gadania, wałkowania teorii tylko ciach i cwiczymy. Instruktorki to pełna profeska, do tej pory mam z nimi kontakt i pomagają mi w doborze kosmetyków itp. Serio Select to chyba najlepsze co mogłam wybrac, bo teraz nawet jak o nich piszę to mam banana na twarzy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo super że polecacie szkołę Select ;)) właśnie widziałam na fb że mają aż 64 gwiazdki , pełna profeska. Jestem zapisana na kurs dzienny od 07.04 i jestem taka happy :P Nie dosyć ze udało mi się załapać to jeszcze trafiłam na promocję, zawsze troszkę kaski już odłożę na kosmetyki ;)) Co więcej i sesja do portolio jest gratis , pędzle, szkolenie Magic of Make Up , nawet dodatkowe godziny nauki - szok !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusłana
Ja właśnie się zastanawiam nad pójściem do Beauty Box. Nigdy nie byłam na takim kursie i nie wiem czego mogę się spodziewać. Moje koleżanki, które tam były są zadowolone. Mówią, że długo szukały takiej szkoły. A Wy co myślicie dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 25
;) cześć Wam ;) Ja także poszukuję dobrej szkoły wizażu. Bardzo interesuję się wszystkim co dotyczy urody/makijażu. Zastanawiałam się właśnie nad pójściem do tej szkoły. Miałam jeszcze inne na "oku" ale za tą stoją pochlebne opinie a przede wszystkim fachowcy tam pracujący.. czy ktoś coś jeszcze poleci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reska00
Kaja 25 niestety nic innego Ci nie polecę tylko Beauty Box ;) Rewelacyjne nauczanie. Super jest to, że instruktorka indywidualnie podchodzi do kursanta i do jego postępów. To mnie mile zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magada4768
ja poszłam na kilka różnych kursów do www.stylstudio.pl/ zaliczyłam kursy kosmetyczne i wizażu i teraz pracuję jako kosmetyczka, jak jest zaangażowanie to są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaja 25 ja byłam na różnych kursach ale tylko w select w Warszawie spełnili moje oczekiwania ;) kilka wizażystek od każdej można było dowiedzieć się czegoś nowego, mnóstwo kosmetyków zarówno tych takich ogólno dostępnych jak i droższych marek. Świętna atmosfera ;) I praktyka co najważniejsze do upadłego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mausia00
Odpowiednio dobrany makijaż może zdziałać cuda. Sama się o tym przekonałam. Kiedy ukończyłam kurs wizażu w Beauty Box moje podejście zmieniło się diametralnie. Teraz wiem co mogę, kiedy i gdzie położyć sobie na twarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjarzyj sobie na strone http://www.zdz.lodz.pl/ albo sie z nimi skontaktuj, tam mają bardzo fajne kursy wizazu. Mysle,ze zawsze warto taki kurs zrobić, co sie nauczysz to Twoje :) W wiedze akurat trzeba inwestować i to zawsze bedzie dawało profity. Nawet jeśli nie bedziesz na tym zbijać kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś teraz w szkole Select na jakimś kursie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam podjechać oblukać szkołę ale chyba tak nie wypada robić przeszpiegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kursie w szkole Select, ostatnim dziennym ... rewelka !;) Świetne instruktorki, pełen profesjonalizm. Kosmetyków na wypsie, różnych firm także można było wypróbować sobie te droższe i te tańsze i przy okazji zacząć kompletowanie swojego kuferka ;) Jestem bardzo zadowolona z nauki w tek szkole ... co jak co warto było przejechać te 300km !;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz ceny, warto też zwrócić uwagę na inne rzeczy, ja miałam świetne nauczycielki w http://maquillageart.pl/ bardzo dobrze spędziłam czas na kursie, mnóstwo się nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś na takim kursie w GoWork? Mają wg mnie dość korzystne ceny - jak ktoś tam był niech podzieli się opinią. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wixxa
GoWork to będzie dobry wybór, ja skończyłam u nich dwa kursy, jestem mega zadowolona. Na pierwszym miejscu jest praktyka i na prawdę przez ten czas dużo się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z pseudo kursami wizażu. Zastanówcie się strochę i sprawdźcie dobrze branżę. Po roku szukania wybrałam http://select.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno kurs się opłaca, na wejściu kursantki dostają narzędzia i rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te kursy z Ewą Gil rzeczywiście takie fajne? Myślę nad kursem w tej szkole. Intersuje mnie wizaż stąd mojee pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kursie wizażu u Patrycji Deviron. Rewelacyjna sprawa! Mogłam dopasować kurs do własnych potrzeb i dzięki temu teraz mam możliwość drobnego zarobku. Zawsze to coś dodatkowego i można się w tym dalej rozwijać! Daje kontakt bo na prawdę warto wypróbować - 530 530 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizaż- fajna sprawa, mialabys klientki np. w soboty, wakacje, studniowki, wesela etc, zawsze to dodatkowy dochod. Ja konczylam ekonomie i zeby weekendami nie siedziec w domu poszlam na kurs wizazu- do PRO make up academy- intense pro /w weekendy. kurs od podstaw, b duzo wiedzy, prowadza go mistrzowie wizazu, szkola, kosmetyki, zajecia-bajka ;) tylko ciezko sie dostac, ja dostalam sie za drugim razem-tyle chetnych. no ale tak to jest-tam gdzie najlepiej-najwiecej chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×