Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wizaaaż

Kurs wizażu Warszawa

Polecane posty

Gość wizaaaż

Profesjonalny kurs wizażu w Warszawie. W ofercie kursy zawodowe i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. http://www.akademiagoodlook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucgAsh
Ja mogę polecić PRO MAKE UP ACADEMY-byłam u nich na 3 miesiecznym kursie-kadra, kosmetyki, zajecia-bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pro make up academy w warszawie-najlepszy i najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Blue, bardzo dobrze przeprowadzony kurs i dobrej jakości kosmetyki. Plus, nie przynudzają na zajęciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star87
Polecam technika usług kosmetycznych w blue education na szpitalnej w warszawie , mają również zajęcia z wizażu a dodatkowo można poszerzyć warsztat o kosmetologię i nie trzeba płacić - nauka jest za darmo przy czym za wizaż trzeba płacić nie małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie dni zapisów! Przyjdź do BLUE Education!!!Potrzebujesz statusu ucznia, uprawnień do zniżek na przejazdy, legitymacji, zaświadczenia renty, do ZUS? Zapisz się na ciekawe kierunki bez czesnego w BLUE Education i podnieś swoje kwalifikacje! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Szpitalna 1/10, piętro 3. Więcej informacji pod numerem tel. 533 075 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrą szkołą kosmetyczną, w której możecie odbyć kursy kosmetyczne to polecam wam skontaktować się z www.beautyexpert.edu.pl Sama u nich byłam na kilku kursach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerkawska
Zdecydowanie jak kurw wizażu w Warszawie to Akademia Good Look, za parę dni zaczynam kolejny 120 godzinny kurs tym razem Master Pro ...rewelacyjna szkoła, wspaniałe instruktorki, małe grupy więc i naucza nas dużo. http://www.akademiagoodlook.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w trakcie kursu Master Pro 😊 sugerowałam się właśnie wieloma pozytywnymi opiniami, także absolwentek. I powiem Wam, że to była mega dobra decyzja. Super instruktorki, sala dobrze wyposażona, meega. Polecam😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×