Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbórka_82

Kursy wizażu dla zaawansowanych

Polecane posty

Gość barbórka_82

Dziewczyny skończyłam kurs wizażu, ale jeszcze nie czuję się pewna we wszystkich rodzajach makijaży. Brakuje mi doświadczenia w makijażach starszych pań, a szkoda mi odrzucać klientki. Gdzie można się nauczyć tylko konkretnego rodzaju makijażu? Byłyście na takich szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona_malaszynskiego
Widzę, że nikt Ci nie odpisał. Nie wiem dlaczego, ale ciężko znaleźć takie kursy dodatkowe juz dla zaawansowanych ale jeszcze nie bardzo doświadczonych itp. Zreszta warto się uczyć i poznawać techniki innych. Byłam na takim właśnie szkoleniu gdzie uczyliśmy się makijażu kobiety dojrzałej, dalekowidza, krótkowidza itp. Nazywało się jakoś mix coś tam i było prowadzone przez Magdalenę Atkins. Takie kursy robi szkoła w warszawie - select. Mają jeszcze inne z tego co pamiętam, chcę iść jeszcze na makijaż artystyczny, ale to jak wrócę do Polski. Na razie trenuję makijaże w Londynie:) Powodzenia barbórko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.ankowa.
Dobry temat dałaś. Właśnie czegoś w tym stylu poszukuję. W weekend rozejrzę się po ofercie szkoły, Barbórko - może razem się na coś zapiszemy? Chcesz jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbórka_82
Chętnie zapiszę się razem z Tobą, podam Ci adres mój, napisz w wolnej chwili, ja dzwoniłam do szkoły select i się dowiedziałam mniej więcej co i jak. Ale fajnie byłoby pójść razem. napisz do mnie - malgo80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwięcej dobrego słyszałam o kursach w pro-activ, od razu na początku dostaje się prezent w postaci zestawu kosmetyków do wizażu, można tam poznać triki stosowane przez światowej sławy wizażystów, także wydaje mi się, że warto skorzystać z tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_kredka
hej dziewczyny, i jak wasze doszkalanie? Oglądałam stronę select, wygląda super. Byłyście juz tam? Jestem bardzo zainteresowana. Szukam czegoś podobnego:) Panic ale kto tych triców uczy w pro activ? Są jakieś sławne wizażystki? ja o pro activ całkiem co innego słyszałam... no ale każdy ma prawo wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora 25
Z kursami doszkalającymi z wizażu jest problem,dlatego czasem warto jest poszukać takiego kursu,który szkoli dokładnie od podstaw a nie "po łepkach".Mi się to też przydarzyło pięć lat temu.Skończyłam już dwa duże kursy i dalej nie radziłam sobie z różnymi rzeczami w makijażu.Brakowało mi pewności siebie,nie radziłam sobie z ustami i brwiami.Bałam się,że wyrzuciłam pieniądze w błoto.Trafiłam do Akademii Beauty Box do p.Agaty Świeckiej na rozmowę kwalifikacyjną na kurs makijażu artystycznego ,miałam umalować modelkę i okazało się,że kuleją mi tak naprawdę podstawy-trzymanie pędzla,modelowanie twarzy,dobór kolorów,kształty ust i oczu.No i zdecydowałam się znowu się cofnąć i od początku dokładnie przerobić materiał.Trochę to trwało i kosztowało,ale naprawdę warto było :)Teraz przygotowuje prace eliminacyjne na mistrzostwa makijażu,bo będę startować aż do skutku. Takie Mistrzostwa to jest jak trampolina dla wizażystek,które chcą coś osiągnąć w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wybieram się właśnie od października do szkoły Agaty Świeckiej, słyszałam wiele pochlebnych opinii od osób ktore ukończyły kurs. z tego co wiem, uczyła się tam też między innymi pani Uzarowicz, której pracami jestem zachwycona. zajęcia w weekend więc nie muszę się zwalniać z pracy, z tego co sie oriantowałam wiele kursów wymaga dyspozycyjności od pon do piatku i nie ma jak tego pogodzic z pracą. Byłam już sie zapisać i naprawde fajnie to wszystko wygląda :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropkowana
Doszkalające kursy sa po to, żeby pogłębić wiedzę, a nie uczyć od podstaw. To bez sensu - jak idę na doszkalanie to chcę wyjść z niego z czyms nowym dla siebie. Byłam na takim kursie jednodniowym z Magdaleną Atkins i muszę przyznać, ze byłam pozytywnie zaskoczona. Magda jest otwartą i ciepłą osobą, nie wywyższa się i chętnie dzieli się wiedzą. Dzięki temu szkoleniu brałam udział w sesji zdjęciowej, oczywiście jako asystentka Magdy, fajne doświadczenie. Takie szkolenia mają sens, własnie po to, żeby nauczyć się i poznać coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1109
Witam Wszystkich. Zobaczyłam ten wątek i postanowiłam odpowiedzieć,ponieważ sama miałam kiedyś wątpliwości czy zapisać się do szkoły Beauty- Box Pani Agaty Świeckiej,ale postanowiłam to zrobić i nie żałuje. Dzięki nim mam umiejętności praktyczne oraz teoretyczne jeżeli chodzi o wizaż. Bardzo fajna i zarazem profesjonalna kadra,zajecia prowadzone w ciekawy sposób. Mam nadzieję że wytrwam do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz_pyta
Witam! Dziewczyny, mam serdeczną prośbę o podpowiedzi na temat kursów wizażu, malowania, własnej prezentacji, itp. Chciałbym zrobić dziewczynie prezent i opłacić Jej jakiś taki kurs. Chyba raczej moja dziewczyna nie będzie chciała być wizażystką zawodową, tu chodzi o coś trochę innego...:) Kiedy ją poznałem to szminki w ogóle nie używała. Kiedy najdelikatniej jak umiałem tłumaczyłem, że nie ma nic złego w malowaniu się, to po jakimś czasie teraz już ze szminką nie rozstaje się. A jednak cały czas widzę jak sama ze sobą walczy. Chciała by być piękniejsza ale nie wie jak i jednak ma jakieś opory. Jakąś trudność sprawia Jej ubranie się troszkę bardziej sexownie bo wydaje się Jej że to wulgarne. A to nie prawda. Kiedy wspomniałem kiedyś o takim kursie to zaskoczyła mnie bo dała mi znać że chętnie by poszła:) Proszę dajcie mi na jakieś namiary na kursy, które dały by jakąś początkową wiedzę w tych tematach i fajną zabawę. Jak przy okazji "zarazi się tym" to też fajnie. Myślę o kursie weekendowym lub tylko parodniowym na razie. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole Pro Activ można zrobić bardzo dobry kurs wizażu, podoba mi się to, że każdy kto zaczyna ten kurs dostaje na początku zestaw kosmetyków z cieniami, pudrami i błyszczykami, także można w domu poćwiczyć sobie robienie różnego rodzaju makijaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehemka
Witajcie dziewczęta, poszukuję na POMORZU szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu wizażu i stylizacji, zaawansowanych. Czy znacie i polecanie jakieś szkoły? Z góry dzięki za na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkół wizażu jest naprawdę wiele i tak jakbym miała oceniać, to chyba największe i takie, które kreują nowe trendy w makijażu znajdują się w Warszawie. Zresztą stolica jest bogata pod względem dobrych i sprawdzonych kursów kosmetycznych czy wizażu. Z takich dobrych miejsc ludzie bardzo często polecają Centrum szkoleniowe New Look - co prawda szkolenia są z makijażu permanentnego, ale takie umiejętności też się wizażysta mogą przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, to co pisze panic. W pro - active najprędzej. Od jakiegoś czasu szukałam informacji na temat szkoły, której można zrobić tego typu kursy. Głównie dlatego, że moja koleżanka chce zrobić kurs dietetyka, ale także sama się zastanawiałam nad jakimś kursem makijażu i oferta pro wydaje mi się najsensowniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiażystka
Dziewczyny. Dostrzegłam pare wpisów na temat szkoły pro - activ... szkończyłam u nich kurs wizażu...powiem krótko JEDEN WIELKI SYF!!!! nikomu nie polecam tej szkoły...Owszem dostałam zestaw dla wizażystki ale ile ja musiałam sie naszarpać z nimi a jak już dostałam ten felerny szmelc to większość była połamana i jak na moje oko używana, cienie pokruszone...chińska tandeta firmy krzak. Ta szkoła mieści się w Warszawie. Kosmetyków 0, czystości 0, łazienki (lepiej nie mówić), sale do szkoleń 0... jedyne co dobrze wspominam to dziewczyne która prowadziła ze mną kurs,,,chciała naprawdę dobrze mnie nauczyć i widać że się biedna wstydziła za to gdzie prowadzi kurs. Także nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sprawdzić ofertę New Nails, oni mają kurs wizażu II stopnia i to jest właśnie szkolenie dla zaawansowanych, w programie przewidziane są różne rodzaje makijażu, także obejrzyj sobie, ja robiłam u nich kurs I stopnia i bardzo mi się podobalo, rewelacyjni prowadzący, którzy potrafią przekazywać wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% co do pro-activ. o czymś takim jak higiena pracy można było tam tylko pomarzyć. również wybranie się do toalety nie należało do najłatwiejszych zadań. jeśli komuś nie zależy na dobrych warunkach podczas zajęć, to może coś z tego wyciągnie, chociaż te nie sądzę. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dancia17
Od września chodzę do takiej szkoły Business School, ćwiczę na dziewczynie i koleżankach. Naprawdę jeszcze nikt nie narzekał, mamy świetnych prowadzących. Zapraszam może się spotkamy :) Poczytajcie, dam wam link > http://www.business-school.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka144
O widzę, że kolezanka z tej samej szkoły :) Słuchaj od kiedy są zapisy na kursy bo chcę pójść na kolejny, koleżanka ukończyła już trzy i pracuje w salonie w centrum. Zresztą te kursy maja dobrą rekomendacje w internecie, więc korzystam póki moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gżegosz
a ja polecam seminaria makeupexpert_pl i zaawansowane szkolenia dla wizażystów i stylistów w których mogą wziąć udział wszyscy czujących niedosyt wiedzy. Często ich uczestnikami są nauczyciele z innych szkół - a to już o czymś świadczy. Kto był na jednym szkoleniu - wraca na następne :) Może nie wpiszę się w formułę powyższych postów bo nie udaje że skończyłem tam szkolenie - po prostu tam pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak81
Hej dziewczyny również długo szukałam ostatecznie ja kończyłam kurs wizażu zaawansowany u Pani Ani Brzozowskiej w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu muszę przyznać było super, ogromna wiedza doświadczenie podejście duża ilość kosmetyków stendy lustra same sprawdźcie na stronie www.coriocs.pl jest sporo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa08
Jeżeli szukacie dobrego i taniego kursu wizażu to myślę, że ten powinien okazać się idealny: http://www.kursydvd.pl/wizaz-p-46.html Kosztuje zaledwie 23,90zł. jest na DVD, więc można się uczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamorfozawwa
Hej, ja byłam na 2-dniowym kursie w Akademii Wizażu Good Look w Warszawie. Co prawda nie byl to kurs stricte dla zaawansowanych, ale w programie są kursy doszkalające dla wizażystek, m.in. wizaż ślubny, fotograficzny, artystyczny. Ja panią Joannę poznałam juz wcześniej przy okazji konsultacji indywidualnych wizerunku w Akademii Metamorfoz, ale ona również prowadziła ten kurs na którym byłam. Polecam z czystym sumieniem. Zajęcia nie są prowadzone że tak powiem na odwal, ale solidnie i rzetelnie, i widać że zależy im na jakości zajęć. A poza tym prawie indywidualnie - ja bylam w grupie 3-osobowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Europejska Akademie szkoleniową w koszalinie, bardzo fajny kurs wizażu i chyab dowiedziałam sie wszystkiego od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina mencik
Przecież to logiczne, że zwyczajne szkolenie domowego wizażu nie wystarczy do pracy. Dla wielu nawet szkolenie zawodowe to zbyt mało, bo co z tego szkolenia, jeśli nie pracują kompletnie nad efektem? Wszystko wymaga pracy nad sobą i odpowiedniego zaangażowania. Łatwo to nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam takie kurs w europejskiej akademii szkoleniowej w koszalinie. Polecam z czystym sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina mencik
A możesz napisać cokolwiek więcej na ten temat? Co sprawia, że polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina b.
Na tym forum większość dziewczyn poleca coś, z czego nigdy nie korzystało, więc raczej na takie wpisy radziłabym nie zwracać uwagi. Widać gołym okiem kiedy ktoś kręci, a kiedy wpis jest rzeczywiście prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×