Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lakiery CatEye NeoNail

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, NeoNail wypuscilo nowa kolekcje lakierow, ktore przy uzyciu magnesu tworza efekt kociego oka, mega mi sie podoba ten efekt ale zastanawiam sie z czym go laczyc? wszystkie paznokcie cat eye czy tez jako dodatek? nie moge sie zdecydowac ;p jak myslicie?co podoba sie wam bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaky
O,nie widziałam tego nigdy wcześniej :) hybryd używam od niedawna i jeszcze nie jestem w temacie tych wszystkich nowości... Bardzo mi się spodobały, chyba spróbuję, świetny jest ten efekt! Nie miałam dotąd lakierów neonail ale czytałam tyle pozytywnych opinii, że to najwyższy czas na wypróbowanie :) połączyłabym ten efekt z jakimś klasycznym lakierem np. czarnym i 2-3 kocie paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za podpowiedz, nie widzialam wczesniej tego efektu u innych firm a tej nie znalam w ogole :) narazie zamowilam sobie na probe 2 kolory i magnes z NeoNail i zobaczymy czy ja i kolezanki ktorym maluje paznokcie bedziemy zadowolone:) nie moge sie doczekac az wyprobuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już NeoNail miałam i nie byłam zadowolona. Ten efekt kociego oka u nich jest przekoloryzowany. Teraz zamówiłam z Makear, bo koleżanka robiła i wydaje się być to łatwiejsze i efektowniejsze :) zobaczymy, lakier i magnes przyjdą jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne są te Cat Eye. Super :) bardzo ciekawy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi_n
Też mam te lakiery cat eye!!!są piękne :P Uwielbiam mieć na paznokciach coś innego,ciekawego intrygującego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, chętnie wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej marki makear ,nigdy o tym nie słyszałam.. Ale cat eye z neonail bardzo mi się podobają ,właśnie oglądam w internecie fotki i myślę ,który kolor wybrać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne są te kolorki, widziałam je na tarach Beauty Vision w Poznaniu. Extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie znasz to zobacz tutaj http://makear.pl/pl/ MakeAr to nowa marka i śmiało można powiedzieć, że jej lakiery są lepsze niż tych najwyżej ocenianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja ich Cat Eye jest warty uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIĘKNE!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×