Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do skrocenia

ŁÓDŹ- profesjonalny fryzjer i gdzie???

Polecane posty

Gość do skrocenia

no wlasnie poszukuje w Łodzi dobrego a nawet wspaniałego fryzjera:D no dobra wystarczy jak bedzie mial dobrą renomę no i proszę powiedzieć gdzie się znajduję???:) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaooo
le grand- dobry wrecz profesionalny salon...moze tak zalezy do kogo trafisz;p i starszne naciagja na drogie kosmetyki..ale sa tego warte i 2 rowniez polecony studio urody na piotrkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skrocenia
o dzięki:) le grand...hmm...tylko ile za obcięcie:P a na piotrkowskiej to slyszalam, ale podobno ten młodszy fryzjer ładniej obcina:) ale też się mylić mogę...:D A nie znacie jeszcze jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisenna
salon pana Piotra "Piotr Aleksander", na Wschodniej:) polecam, facet jest profesjonalistą, pracuje dla L'oreala i ceny tez ma niewygórowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcallme
polecam salon jacka olejniczaka, piotrkowska 51- rewelacyjni fryzjerzy i super klimat, tylko troche drogo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam znakomity salon na ul.Miedzianej 9. w łodzi Fryzjerka nazywa się Sylwia jest naprawdę dobra.Farbowanie jest na najwyższym poziomie widać,że dziewczyna zna się na rzeczy a .najważniejsze używa dobrych kosmetyków.Tu masz stronke www.sylwiastudio.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam odkryta kilka lat
temu, przypadkiem pania Dominike z salonu na Wilenskiej w pawilonie na 1 pietrze przy ryneczku na przeciw Zabki w str ul Retkinskiej. potrafi sama dobrac i kolor i fryzure, ceny w porownaniu do innych nie wysokie. Nigdy nie wiedzialam jaki chce kolor czy obciecie i w calosci zdalam sie na pania DOMINIKE i nigdy nie wyszlam niezadowolona. Tak na marginesie to az milo jest patrzec w jaki sposob pani fryzjerka porusza sie wokol osoby ktora czesze lub strzyze. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pana Piotra z salonu Lokers polecam, ależ on ma łapkę do długich włosów... I kolorki robi super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A była któraś z was w Berendowicz i Kublin??? Ten salon działa w tym SPA Good Time Day, na pewno wiedzie gdzie. Tam pracuje taki młody fryzjer Wiktor. Świetna rękę do cięcia ma i super mu to wychodzi. Myślę, ze o takich fryzjerach można powiedzieć, że są z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga113
Jak wyglada oferta cenowa w tym salonie fryzjerskim?chodzi mi o jeden kolor.Rozjasnilam wlosy z ciemnego na blad tzn.mial to byc blad a jest zolty i teraz szukam naprawde kogos dobrego by wyprowadzil mi ten kolor do platyny. Dodam ze mialam robiony kolor w salonie fryzjerskim l orealauwazajacy sie za renomowany i tu porazka!!! Prosze wiec was o pomoc i rade.Czy ten pan Wiktor z Kublina jest naprawde dobry i poradzi sobie z moim kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu dobrego fryzjera w Łodzi polecam serwis www.naszauroda.pl/Fryzjer/Lodz/ Znajdziecie tam oferty profesjonalistów w tej dziedzinie, a także inne ośrodki takie jak spa, fitness, salony kosmetyczne, w których profesjonaliści zajmą się twoją urodą i kondycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_2020
Ja polecam z czystym sercem salon Fryzjerski Coiffeur ul. Al. Kościuszki 106/116. Na prawdę profesjonalni ludzie tam pracują. Fryzjerka, nie pamiętam imienia, uratowała mi życie. Kiedyś zachciało mi się farbować samej włosy. Nie będę mówiła, co mi wyszło na głowie. Poszłam do innego salonu i poprosiłam, zeby mi kolor wyrównano, bo przy skórze inny, a na końcach dużo ciemniejszy. Ufarbowano mi włosy na bardzo ciemny brąz. Z daleka wyglądały jak czarne. Mam jasną karnację i niedobrze mi jest w bardzo ciemnych włosach. Musiałam się z miesiąc w tym przemęczyć. Znalazłam ofertę właśnie tego salonu. Babka zdekoloryzowała mi włosy, a potem nałożyła farbę. Wyszły mi piękne kasztanowe włosy z jasnymi pasemkami. Nareszcie mogę patrzeć w lustro. Ceny może nie są za niskie, bo za cały zabieg dekoloryzacji, farbowania, obcięcia i umodelowania zapłaciłam 300zł, ale efekt jest piorunujący. Do tego dostaje się taką kartkę "lojalnego klienta". I piąty zabieg jest taniej 20%, a dziesiąty jest za darmo. Jak ktoś często chodzi do fryzjera to się opłaca. Z czystym sercem wszystkim polecam ten salonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer Wiktor
Z tej strony Fryzjer Wiktor można mnie znaleźć w nowym salonu przy ulicy Wiwulskiego 15 rewelacyjne ceny pracujemy na L'Oreal. pełna kosmetyka !!!! duży Parking !!! Perukarstwo. zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczytowazne..
a ktos byl w NOWA FALA? Na piotrkowskiej? albo w malym salonie na Armii Krajowej, u Magdy Maciejewskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil.a.
Bylam w Nowej Fali z grouponu pod koniec maja i juz mam umowiona kolejna wizyte. Bardzo dobry salon i godna zaufania fryzjerka. Trafilam tam przez przypadek tak naprawde, ale juz wiem, ze teraz tam sie bede strzyc. Poza tym jako jeden z niewielu salonow mają przystępne ceny. Nie wiem jak im sie to opłaca, bo uslugi na wysokim poziomie i robią na farbach Matrix, więc raczej wyższa pólka. I co najważniejsze - normalni, serdeczni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martensja W.
Też mogę polecić salon nowa fala. Robilam tam farbę i jestem zadowolona. Tylko mają dużo swoich klientów więc warto się umawiać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitela
Byłam w obu. Jeden i drugi bardzo pozytywni. Ostatnio w Nowej Fali. przyjęto mnie punktualnie co się raczej rzadko zdarza z uśmiechem oraz życzliwością. Nie zdarli ze mnie skóry i dostałam rabat na następną uslugę. Mają podejście dobre do klientek. Miałam poczucie koleżeńskiej atmosfery, trochę jak na spotkaniu w klubie. Z minusów to trudno znależć lokal(nie mieści się przy ulicy) i parkometr na ulicy gdzie trzeba zostawić auto. Poza tym super! Moja córka idzie tam niedługo robić fryzurę probną. Podziele się jej doświadczeniami. Ogólnie polecam te salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Nowej Fali. Byłam tam robić fryzurę na wesele. Najpierw pani zaproponowała mi koka na czubku głowy, połączonego z warkoczem. Odpowiedziałam, że źle czuję się w związanych włosach i chcę tzw. nieład artystyczny. Pokazałam całą masę zdjęć, żeby przybliżyć o co mi chodzi. Rezultat? Po 2,5 godz siedzenia na fotelu i po 3 poprawkach musiałam umyć włosy i sama się uczesać... Straciłam tylko czas i pieniądze..no i masę nerwów.. Po mnie przyszła dziewczyna, której zaproponowano tą samą fryzurę co mi na początku ( kok z warkoczem ). Uważam to za brak profesjonalizmu. Myślałam, że uczesanie dobiera się indywidualnie do rodzaju włosów i przede wszystkim kształtu twarzy.. a tam wszystko chyba "hurtem" idzie.. Stanowczo nie polecam tego salonu. Ja na pewno tam nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossa_88
ja czesałam się do ślubu w nowej fali w czerwcu. fryzjerka doradziła mi fachowo. spróbowałyśmy najpierw chyba czterech różnych opcji, wybrałyśmy najlepszą. efekt ostateczny był jeszcze lepszy niż wersje próbne. wszystko się trzymało i byłam zadowolona. także mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewatyh
Stanowczo nie polecam NOWEJ FALI. Bylam umowionas na 17, zajęto się mną przed 18. Malo tego, dwa razy w oztatniej chwili odwolywano mi wizyte.. Mialam groupona wiec ostatecznie zdecydowalam sie zeby jednak z niego skorzuystac. Oczekiwalam metamorfozy, o czxym powiedzialam fryzjerce. W zasadzie odnowiła mi tylko odrost, lekko podciela włosy i koniec jeśli chodzi o metamorfozy. Mój chłopak nawet nie zauważył różnicy..ja z reszta tez nie. Odnioslam tez wrażenie ze fryzjera nie patrzy co i jak robi, byle szybko załatwić klientke, wziąć kasę i robić następne. Czulam się jak na taśmie a nie jak u fryzjera. Malo profesjonalnie, fryzjerka nie słucha czego oczekuje klient. Poza tym fryzjerka wydala mi się zadufana w sobie, opryskliwa i niemiła. Byłam tak po raz pierwszy i ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salonik Fryzjerski Magdy M. na Bałutach Olsztyńska 22 , trafiłam przez przypadek przed wakacjami w trakcie trwania jakiegoś konkursu w prasie. Pracują na kosmetykach Alfaparf które z tego co wiem nie są tanie a cena usługi bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła.Obsługiwała mnie pani Magda, miło profesjonalnie bez zbędnego naciągania. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iness w Studiu Urody Skarabeusz. Konkretna, zaangażowana i niezwykle kreatywna. Nie znam lepszego fryzjera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Lis
Dla dobrego fryzjera warto kawałek dalej się wybrać. Świetni styliści pracują w salonie Gnatyshyn w Warszawie na Ursynowie. Tak wysokiego poziomu pracy, perfekcyjności u stylisty jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×