Odpowiedz na ten temat

makijaż permanentny w Lublinie?

• gość 2016.12.01 [17:44]
    Ja mogę polecić makijaż permanentny, ale w Gliwicach - może jakiejś Pani się przyda. Salonwww.brwi.com.pl świetnie zna się na swojej pracy i stosuje nowoczesną metodę. Jest sprawdzony przeze mnie i moje koleżanki
  • Ewelina Parczew 2016.12.21 [19:25]
    przestrzegam przed makijażem permanentnym w salonie estetic na ul północnej w lublinie ! moja twarz wyglada koszmarnie. brwi są krzywe i mają plamy a kolor ... smutas.gif czerwony muszę teraz chodzić na neutralizowanie. na stronie salonu zdjęcia z opisami "poprawa po innym salonie " niech lepiej sami pochwałą się swoimi poczeciami .
  • Ewelina_parczewska 2016.12.21 [19:31]
    przestrzegam przed estetic lublin brwi zamieniają się w czerwone już po miesiącu . odradzam
  • gość 2017.01.17 [12:43]
    W Sopocie wartym uwagi jest http://beautyboxsalon.pl byłam kilka razy i jestem mega zadowolona usmiech.gif
  • Basia z Lublina 2017.01.17 [19:59]
    dzień dobry ja bardzo polecam Agnieszkę Budzyńską jest drobna i bardzo delikatna spałam na zabiegu brwi, byłam w szoku bo spodziewałam się bólu. Robiłam tez usta kolor fuksja jestem bardzo zadowolona. Mam pytanie do osób które robiły kreski buterflay na powiece gdzie warto takie zrobić ? Niestety pani Agnieszka takich nie robi.
  • smutna8889 2017.01.19 [11:03]
    Odradzam kreski buterflay , robiłam rok temu a teraz jak kolor zajaśniał wyglądam jak pobita. Codziennie muszę nakładać fluid żeby to ukryć. Lasera nie można zrobić na powiece i muszę czekać aż to wszystko zjśnieje smutas.gif
  • Lubelanka 76 2017.01.28 [14:31]
    Do "smutnej" smaruj tłustymi preparatami to szybciej zjśnieją. Ja robiłam brwi w Estetic na pułnocnej w Lublinie i tez po 2 miesiącach z brązu wyszedł pomarańcz smutas.gif byłam później na konsultacji u pani Budzynskiej lecz teraz nie stać mnie na zapłacenie za drugi zabieg i będę malować cieniem.
  • Magda Macioszek 2017.01.28 [14:35]
    Lubelanka 76 dlaczego akurat to Agnieszki Budzynskiej poszłaś żeby Ci poprawiła po innym saloonie ? Jest wiele salonów które to robią w niższej cenie poszukaj
  • od Lubelanka 76 2017.02.02 [11:45]
    Wybrałam się do pani Agnieszki Budzynskiej bo moja bratowa przyjechała do Lublina z Warszawy żeby zrobić makijaż ubitej dziewczyny. Wyglada olśniewająco naturalnie i jakby straciła 10 lat. Kolejna kwestia to ból, bratowa jest bardzo wrażliwa a po zabiegu gdzie zrobiła wszystko powiedziała że Agnieszka ma tak delikatną i wypracowaną rękę że nic nie bolało poza ustami bo miała bardo przesuszone. Dlatego udałam się do niej na konsultacje. Jednak cena zmusza mnie do odłożenia wizyty w czasie. Pozdrawiam i dzięki za radę usmiech.gif
  • gość 2017.02.15 [00:11]
    Dziewczyny przestrzegam was przed Panią Agnieszką, zastanówcie się dwa razy. Pracę prezentowane na jej facebooku ośmielę się stwierdzić, że nie są jej pracami a negatywne komentarze są usuwane. Z własnej naiwności uwierzyłam pozytywnym opiniom i poddałam się zabiegowi makijażu ust. Konsultacja była bardzo pobieżna, przykładowy kontur krzywy (musiałam dwa razy Panią poprawiać aby kreski były proste), a koniec końców efekt jest znikomy, usta jakie były niewyraźne takie są, straciłam tylko 1000zł, nie wspominając o bólu. Pani Agnieszka mimo że bardzo miła to uważam że mega nieprofesjonalna.
  • Kolista 2017.02.15 [20:57]
    Widzę ze tutaj tylko komentujecie dwie osoby
    Jak dla mnie to mało wiarygodne opinie
    Szkoda ze nie ma tu autentycznych kont i osób które faktycznie robiły makijaż a nie tylko krytykują i polecają się nawzajem
  • Ania fryzjerka 75 2017.02.16 [10:58]
    Zagdzam się z Pnaią ze coraz częściej widzę na tym forum reklamy i wpisy osób, które zaczynają wykonywać zabiegi makijażu permanentnego i robią zamęt, by zyskać rozgłos. "gość" nawet nie jest w stanie podpisać się z imienia. Ja jestem fryzjerka i nie znam się na makijażu permanentnym ale z tego co wiem gościu to na ustach kresek się nie robi. Zauważyłam ostatnio ze kobiety w Lublinie są bardo snobistyczne pojadą do Warszawy na usługi i zabiegi żeby się znajomym pochwalić a czasem mimo najlepszego specjalisty w kraju mało co da się zrobić bo każdy zabieg nawet operacja plastyczna to poprawa lub podkreślenie natury i genów a nie całkowita zamian wizerunku usmiech.gif
  • Kasienka691 2017.02.22 [22:47]
    To chyba jakiś żart! Ludzie opanujcie się jestem jedną z pierwszych kobiet należących do tego forum i dziwny traf chce ze osoby bez danych o pseudonimie gość czyli konta fikcyjne wyrażają fałszywe opinie. Rozumiem konkurencja, zawiść zazdrość itp zdjęcia na stronie Pani Agnieszki Budzynskiej są 100% realne są tam zdjęcia między innymi moich ust, brwi jak i mojej córki oraz koleżanki z pracy. Jak i sam zabieg był równie profesjonalny na poziomie warszawskich salonów dla gwiazd. Jednorazowe obuwie, kawa rozmowa i dokładna wizualizacja makijażu. Potwierdzam zdjęciami które wrzucam na mój profil z wielkim zadowoleniem.
  • Ciekawa888 2017.02.24 [13:51]
    A słyszał ktoś coś na temat latającej owcy w Lublinie ? Na Gruzinie można kupić brwi za 300 zł.
  • gość 2017.03.23 [10:17]
    Super sprawa taki makijaż permanentny, w Sopocie warto zajrzeć do http://beautyboxsalon.pl dobra cena i super wykonanie usmiech.gif
  • Kat_ka88 2017.03.29 [11:08]
    Kasienka691 dziękuje Ci za plecenie Agnieszki Budzynskiej wczoraj w poniedziałek miałam robione brwi na początku kolor mnie przeraził ale tak jak powiedziała Agnieszka zjasnieje o polowe i dokładnie tak było mam śliczny kolor idealnie dobrany i w końcu piękne i symetryczne brwi usmiech.gif od razu czuć ze ta dziewczyna ma perfekcyjna rękę jedyne co to terminy :0 zapisałam się 10 stycznia dopiero na kwiecień ale warto było tyle czekać. Pozdrawiam kobietki
  • gość 2017.03.29 [21:13]
    znowu reklama pani Agnieszki
    Z przykrością widzę ze to wszystko to jedna wielka reklama
    Wchodząc na jej strony wszystko pozycjonowane i sponsorowane i niestety marketing szeptany
    Mój mąż informatyk wytłumaczył mi sens reklamowania haseł na stronach wszystko po to by podbić wyszukiwanie
    Przykro ze w dzisiejszych czasach wszystko jest ustawiane
  • Karolina Błażej 2017.03.31 [21:11]
    Marketing szeptany to polecania między znajomymi drogi gościu. Nie trzeba być informatykiem żeby przeczytać które strony są sponsorowane ani strona Agnieszki , Marty , i innych tu wymienionych nie jest sponsorowana pokazuje się jako pierwsza bo dużo ludzi tam wchodzi.
  • Karolina 6666 2017.04.04 [20:31]
    Drogie Panie konwersacje tutaj dotyczą makijażu permanentnego a nie sprzeczek między wami. Ja jestem zarejestrowana i nie ukrywam danych osobowych. Super ze mamy w Lublinie tak świetnych specjalistów jak pani Agnieszka Budzyńska, Anetka Błaszczak, dermatolog Borzęcki i innych do których poszłabym w ciemno. To czy ktoś ma renomę jak i gdzie się reklamuje to jego sprawa. Szczęście i sympatia dla innych czyni nas atrakcyjne a nie plucie jadem do innych kobiet. Te z was przez które przemawia zawiać są zdradzane przez mężczyzn Panowie bowiem kochają uśmiechnięte, zadowolone z życia szczęśliwe kobiety a nie zawistne wiedźmy. Pozdrawiam Was drogie Panie usmiech.gif
  • gość 2017.04.18 [20:17]
    Ja sobie ostatnio robiłam makijaż w http://beautyboxsalon.pl i mówie wam, mega!!!
  • Magda Kolasińska 2017.04.18 [22:12]
    W 10000000.....% polecam Agnieszkę Bydzyńską Long Time Liner. Zrobiłam brwi następnie usta i jestem bajecznie zadowolona. Buzia wyglada szlachetnie, pięknie z klasą i do pełni makijaży potrzebuje tylko podkładu. Sama Agnieszka oczywiście sympatyczna i profesjonalna. Tak jak mówiła mi znajoma która też ma zrobione brwi . Szczerze polecam
  • Natalia R 2017.05.15 [20:45]
    odradzam Studio Bednara. Bardzo niemiła obsługa i efekt zanika po miesiącu. Barwniki chyba do zwykłego tatuażu.
  • gość 2017.05.17 [11:17]
    Może nie w Lublinie, ale warto odwiedzić kiedyś http://dolcevitasalon.pl bardzo miła atmosfera usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...