Odpowiedz na ten temat

makijaż permanentny w Lublinie?

• gość 2016.12.01 [17:44]
    Ja mogę polecić makijaż permanentny, ale w Gliwicach - może jakiejś Pani się przyda. Salonwww.brwi.com.pl świetnie zna się na swojej pracy i stosuje nowoczesną metodę. Jest sprawdzony przeze mnie i moje koleżanki
  • Ewelina Parczew 2016.12.21 [19:25]
    przestrzegam przed makijażem permanentnym w salonie estetic na ul północnej w lublinie ! moja twarz wyglada koszmarnie. brwi są krzywe i mają plamy a kolor ... smutas.gif czerwony muszę teraz chodzić na neutralizowanie. na stronie salonu zdjęcia z opisami "poprawa po innym salonie " niech lepiej sami pochwałą się swoimi poczeciami .
  • Ewelina_parczewska 2016.12.21 [19:31]
    przestrzegam przed estetic lublin brwi zamieniają się w czerwone już po miesiącu . odradzam
  • gość 2017.01.17 [12:43]
    W Sopocie wartym uwagi jest http://beautyboxsalon.pl byłam kilka razy i jestem mega zadowolona usmiech.gif
  • Basia z Lublina 2017.01.17 [19:59]
    dzień dobry ja bardzo polecam Agnieszkę Budzyńską jest drobna i bardzo delikatna spałam na zabiegu brwi, byłam w szoku bo spodziewałam się bólu. Robiłam tez usta kolor fuksja jestem bardzo zadowolona. Mam pytanie do osób które robiły kreski buterflay na powiece gdzie warto takie zrobić ? Niestety pani Agnieszka takich nie robi.
  • smutna8889 2017.01.19 [11:03]
    Odradzam kreski buterflay , robiłam rok temu a teraz jak kolor zajaśniał wyglądam jak pobita. Codziennie muszę nakładać fluid żeby to ukryć. Lasera nie można zrobić na powiece i muszę czekać aż to wszystko zjśnieje smutas.gif
  • Lubelanka 76 2017.01.28 [14:31]
    Do "smutnej" smaruj tłustymi preparatami to szybciej zjśnieją. Ja robiłam brwi w Estetic na pułnocnej w Lublinie i tez po 2 miesiącach z brązu wyszedł pomarańcz smutas.gif byłam później na konsultacji u pani Budzynskiej lecz teraz nie stać mnie na zapłacenie za drugi zabieg i będę malować cieniem.
  • Magda Macioszek 2017.01.28 [14:35]
    Lubelanka 76 dlaczego akurat to Agnieszki Budzynskiej poszłaś żeby Ci poprawiła po innym saloonie ? Jest wiele salonów które to robią w niższej cenie poszukaj
  • od Lubelanka 76 2017.02.02 [11:45]
    Wybrałam się do pani Agnieszki Budzynskiej bo moja bratowa przyjechała do Lublina z Warszawy żeby zrobić makijaż ubitej dziewczyny. Wyglada olśniewająco naturalnie i jakby straciła 10 lat. Kolejna kwestia to ból, bratowa jest bardzo wrażliwa a po zabiegu gdzie zrobiła wszystko powiedziała że Agnieszka ma tak delikatną i wypracowaną rękę że nic nie bolało poza ustami bo miała bardo przesuszone. Dlatego udałam się do niej na konsultacje. Jednak cena zmusza mnie do odłożenia wizyty w czasie. Pozdrawiam i dzięki za radę usmiech.gif
  • gość 2017.02.15 [00:11]
    Dziewczyny przestrzegam was przed Panią Agnieszką, zastanówcie się dwa razy. Pracę prezentowane na jej facebooku ośmielę się stwierdzić, że nie są jej pracami a negatywne komentarze są usuwane. Z własnej naiwności uwierzyłam pozytywnym opiniom i poddałam się zabiegowi makijażu ust. Konsultacja była bardzo pobieżna, przykładowy kontur krzywy (musiałam dwa razy Panią poprawiać aby kreski były proste), a koniec końców efekt jest znikomy, usta jakie były niewyraźne takie są, straciłam tylko 1000zł, nie wspominając o bólu. Pani Agnieszka mimo że bardzo miła to uważam że mega nieprofesjonalna.
  • Kolista 2017.02.15 [20:57]
    Widzę ze tutaj tylko komentujecie dwie osoby
    Jak dla mnie to mało wiarygodne opinie
    Szkoda ze nie ma tu autentycznych kont i osób które faktycznie robiły makijaż a nie tylko krytykują i polecają się nawzajem
  • Ania fryzjerka 75 2017.02.16 [10:58]
    Zagdzam się z Pnaią ze coraz częściej widzę na tym forum reklamy i wpisy osób, które zaczynają wykonywać zabiegi makijażu permanentnego i robią zamęt, by zyskać rozgłos. "gość" nawet nie jest w stanie podpisać się z imienia. Ja jestem fryzjerka i nie znam się na makijażu permanentnym ale z tego co wiem gościu to na ustach kresek się nie robi. Zauważyłam ostatnio ze kobiety w Lublinie są bardo snobistyczne pojadą do Warszawy na usługi i zabiegi żeby się znajomym pochwalić a czasem mimo najlepszego specjalisty w kraju mało co da się zrobić bo każdy zabieg nawet operacja plastyczna to poprawa lub podkreślenie natury i genów a nie całkowita zamian wizerunku usmiech.gif
  • Kasienka691 2017.02.22 [22:47]
    To chyba jakiś żart! Ludzie opanujcie się jestem jedną z pierwszych kobiet należących do tego forum i dziwny traf chce ze osoby bez danych o pseudonimie gość czyli konta fikcyjne wyrażają fałszywe opinie. Rozumiem konkurencja, zawiść zazdrość itp zdjęcia na stronie Pani Agnieszki Budzynskiej są 100% realne są tam zdjęcia między innymi moich ust, brwi jak i mojej córki oraz koleżanki z pracy. Jak i sam zabieg był równie profesjonalny na poziomie warszawskich salonów dla gwiazd. Jednorazowe obuwie, kawa rozmowa i dokładna wizualizacja makijażu. Potwierdzam zdjęciami które wrzucam na mój profil z wielkim zadowoleniem.
  • Ciekawa888 2017.02.24 [13:51]
    A słyszał ktoś coś na temat latającej owcy w Lublinie ? Na Gruzinie można kupić brwi za 300 zł.
  • gość 2017.03.23 [10:17]
    Super sprawa taki makijaż permanentny, w Sopocie warto zajrzeć do http://beautyboxsalon.pl dobra cena i super wykonanie usmiech.gif
  • Kat_ka88 2017.03.29 [11:08]
    Kasienka691 dziękuje Ci za plecenie Agnieszki Budzynskiej wczoraj w poniedziałek miałam robione brwi na początku kolor mnie przeraził ale tak jak powiedziała Agnieszka zjasnieje o polowe i dokładnie tak było mam śliczny kolor idealnie dobrany i w końcu piękne i symetryczne brwi usmiech.gif od razu czuć ze ta dziewczyna ma perfekcyjna rękę jedyne co to terminy :0 zapisałam się 10 stycznia dopiero na kwiecień ale warto było tyle czekać. Pozdrawiam kobietki
  • gość 2017.03.29 [21:13]
    znowu reklama pani Agnieszki
    Z przykrością widzę ze to wszystko to jedna wielka reklama
    Wchodząc na jej strony wszystko pozycjonowane i sponsorowane i niestety marketing szeptany
    Mój mąż informatyk wytłumaczył mi sens reklamowania haseł na stronach wszystko po to by podbić wyszukiwanie
    Przykro ze w dzisiejszych czasach wszystko jest ustawiane
  • Karolina Błażej 2017.03.31 [21:11]
    Marketing szeptany to polecania między znajomymi drogi gościu. Nie trzeba być informatykiem żeby przeczytać które strony są sponsorowane ani strona Agnieszki , Marty , i innych tu wymienionych nie jest sponsorowana pokazuje się jako pierwsza bo dużo ludzi tam wchodzi.
  • Karolina 6666 2017.04.04 [20:31]
    Drogie Panie konwersacje tutaj dotyczą makijażu permanentnego a nie sprzeczek między wami. Ja jestem zarejestrowana i nie ukrywam danych osobowych. Super ze mamy w Lublinie tak świetnych specjalistów jak pani Agnieszka Budzyńska, Anetka Błaszczak, dermatolog Borzęcki i innych do których poszłabym w ciemno. To czy ktoś ma renomę jak i gdzie się reklamuje to jego sprawa. Szczęście i sympatia dla innych czyni nas atrakcyjne a nie plucie jadem do innych kobiet. Te z was przez które przemawia zawiać są zdradzane przez mężczyzn Panowie bowiem kochają uśmiechnięte, zadowolone z życia szczęśliwe kobiety a nie zawistne wiedźmy. Pozdrawiam Was drogie Panie usmiech.gif
  • gość 2017.04.18 [20:17]
    Ja sobie ostatnio robiłam makijaż w http://beautyboxsalon.pl i mówie wam, mega!!!
  • Magda Kolasińska 2017.04.18 [22:12]
    W 10000000.....% polecam Agnieszkę Bydzyńską Long Time Liner. Zrobiłam brwi następnie usta i jestem bajecznie zadowolona. Buzia wyglada szlachetnie, pięknie z klasą i do pełni makijaży potrzebuje tylko podkładu. Sama Agnieszka oczywiście sympatyczna i profesjonalna. Tak jak mówiła mi znajoma która też ma zrobione brwi . Szczerze polecam
  • Natalia R 2017.05.15 [20:45]
    odradzam Studio Bednara. Bardzo niemiła obsługa i efekt zanika po miesiącu. Barwniki chyba do zwykłego tatuażu.
  • gość 2017.05.17 [11:17]
    Może nie w Lublinie, ale warto odwiedzić kiedyś http://dolcevitasalon.pl bardzo miła atmosfera usmiech.gif
  • gość 2017.06.19 [16:15]
    Oj ja bardzo bym chciała mieć taki makijaż ust, ale co ja poradzę, że bardzo polubiła mnie opryszczka. Dobrze chociaż, że noszę krem endvir przy sobie. Dzięki temu jestem zawsze przygotowana na jej pierwsze objawy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...