Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolciag

Makijaż ślubny - Wizażystka i stylistka - Warszawa

Polecane posty

Gość kolciag

Oferuję: Obsługa sesji zdjęciowych: * makijaż do sesji zdjęciowych (fotograficzny, klasyczny, artystyczny) * stylizacje do sesji zdjęciowych * czesanie do sesji zdjęciowych * organizacja sesji zdjęciowych Oferta Ślubna: * makijaż ślubny * próba makijażu ślubnego * pakiet ślubny: próba + makijaż ślubny * makijaż dla osób z otoczenia Panny Młodej * makijaż do sesji ślubnych także artystycznych Makijaże okazjonalne: * makijaż wieczorowy - od 80 zł * makijaż studniówkowy - od 80 zł * makijaż sylwestrowy - od 80 zł * makijaż imprezowy - od 80 zł * makijaż biznesowy - 70 zł Pozostałe makijaże: * makijaż dzienny - 60 zł * makijaż kobiety dojrzałej - 70 zł * makijaż artystyczny / fantazyjny - do ustalenia Metamorfozy: * bez sesji - od 150 zł * z sesją zdjęciową - od 300 zł Ponadto zapraszam na: * indywidualne kursy makijażu - 50 zł /h * wspólne zakupy z wizażystką/ stylistką - 50 zł /h * przegląd szafy * pokazy makijażu * wieczór panieński/ urodziny z wizażystką * kobiece spotkania z wizażystką * bony prezentowe * sesje zdjęciowe z profesjonalnymi fotografami Dojeżdżam na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic - przy dalszych odległościach dopłata. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach takich firm jak Kryolan, MAC, Mehron i wielu firm selektywnych: Chanel, Armani, Lancome, Dior, Guerlain, MaxFactor - dzięki temu makijaż jest wyjątkowo trwały i bardzo efektowny. Zapraszam do korzystania z mojej oferty Kontakt: Koleta Gabrysiak telefon: 601-273-099 e-mail: kolcia@poczta.onet.pl www: http://www.wizazystka.magabit.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Aniu, proponuje zmienic zdjecia na stronie, bo sa one tragicznej jakosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VinTagE_XL
Czesc kochane. Smialo moge poleciec Sylwie Zmijewska, jezeli chodzi o makijaz, charakteryzacje, stylizacje, wizazystke. Dziewczyny robi kawal dobrej roboty, a przede wszystkim dla mnie wazne jest to, ze pracuje z najlepszymi - czyli w telewizji. To jest dla mnie priorytet. Lubie polecac osobe, ktore sa tego warte. Tutaj kontakt do Sylwii: http://zmijewska.iportfolio.pl/default-url-1476659446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJola
Witam.Czy aktualne ogloszenie jest Pani ponieważ jestem zainteresowana.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na makijaż ślubny polecam wybrać się do BodyBar. Byłam bardzo zadowolona z wykonanego tam makijażu. bodybar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie nie ma sobie równych Pani Izabella z www.wizaz.waw.pl. To artystka, która potrafi wyczarować cuda. Profesjonalizm w każdym calu. Przesympatyczna obsługa i dobra cena usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×