Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hejj

Mam bardzo słabe paznokcie co pomorze?

Polecane posty

Gość hej hejj

mam bardzo cienkie,łamliwe słabe i rozdwajające sie paznokcie czytalam ze moze pomóc silica??może ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorze
to mamy w północnej Polsce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wielkopolska
ban ban ban a moze warmia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze śląsk
a może małopolska? a może podlasie? a może podkarpacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj wmasowywać olejek rycynowy lub witaminę a+e. To naprawdę pomaga. Radzę smarować paznokcie na noc, bo w dzień może nie być zbyt komfortowo. Jeżeli paznokcie są tak słabe trzeba również szukać przyczyn w organizmie, radziłabym również łykać jakieś witaminki. Może być a+e, dobre rezultaty daje tran z rekina i wszelkie zawierające duże dawki D3. Nie przesadź z witaminami, bo odniesiesz odwrotny rezultat. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrszaaaa
hej, ja tez takie mialam stosuje taka odzywke zlota z sally hansen na alegro z aokolo 20 zl kupisz ale jak bedziesz stosowac ja codziennie to efekty sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
na pewno slownik ortograficzny !!!! POMOŻE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjny jest NAIL TEK 2 niestety nie do kupienia na naszym rynku, jesli masz kogos w stanach kto moze ci przyslac to sprobuj, koszt ok 10$ na allegro tez mozesz kupic tak za 40-50zl tutaj masz link http://www.allegro.pl/search.php?string=nail+tek z nail teka korzystam ja kolezanki kuzynki i wszystkie zgodnym chorem go sobie chwalimy. paznokcie sa ladniejsze no i mocniejsze, nie lama sie ani nie rozdwajaja. po 2 buteleczce paznokcie sa nie do poznania przerabialam wczesniej olejek rycynowy, wit A+E wcierana w paznokcie, oliwe z oliwek, sally hansen avon i co nie jeszcze... dopiero to pomoglo moim pazurkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowice popieram przedmówczynię !! !:) Ja też miałam olbrzmi problem z paznokciami. Stale się rozdwajały, łamały, były nierówne. Używałam róznych odżywek i łykałam przeróżne zestawy witaminowe. Dopiero NailTek II pomogło. Teraz mam paznokcie długie i twarde, nic nie jest w stanie ich złamać. Nie chcą mi wierzyć, że to nie tipsy. Ta odżywka jest REWELACYJNA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam skrzyp polny w tabletkach jest on do taich problemów jakie Ty masz oraz do zmocnienia włosów .Nie wiem ile kosztuje ale ja miałam 2 takie kuracie i pomoigło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokarini
pomoŻe- bo pomaGać matołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi na paznokcie
pomogly witaminy Falvit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi na paznokcie
pomogly witaminy Falvit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
Nail Tek II. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij herbatki ze skrzypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra jest taka metoda. Cytrynę przekrawasz na pół i wyciskasz sok. Palce jednej dłoni wkładasz w tą połówkę i pocierasz. A sok? Możesz wypić z wodą. Znakomicie działa na sylwetkę. Kwaśny smak rozbija tłuszcz na bioderkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek koczek
a czy ktos wie czy podczas karmienia piersia tez mozna zazywac skrzyp polny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
elo masz problem jak wiele dziewczyn Ja osobiście polecam Ci "balsam do paznokci " firmy Herba Studio jest rewelacyjny ale co bede pisać o nim... wejdź na wyszukiwarke i znajdż go ... przeczytaj opinie ... Ja używam go i moge z czystym sercem go polecić ... uprzedzam że ciężko jest go dostać ( szukaj w aptekach lub sklepach zielarskich bo w sklepie nie kupisz) kosztuje ok 9 zł za opakowanie 15 gram (starcza na rok) pozdrawiam jak zdecydujesz sie na kupno to napisz buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel z
firmy oriflame na kruche paznokcie. Mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
H pantoten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odyseja32
hmm... ja stosuje takie kapsulki co sie nazywaja revalid - strasznie wypadaly mi wlosy i dlatego sie na to zdecydowalam, okazalo sie ze srodek nie tylko na wlosy dobrze wplywa ale i na paznokcie - co bardzo mnie ucieszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAIL TEK II wymiata!!!! zadne rycynowe olejki i inne gowna... Przez cale zycie mialam beznadziejne paznokcie. Probowalam wszytskiego. Ta odzywke zaczelam stosowac przypadkowo bo juz nie wierzylam, ze cokolwiek mi pomoze. PO dwoch tygodniach mam twarde, piekne paznokcie. Jest troche droga, ale warto!!! jakies 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nica Enigma Black
POMIDORY! Jeść częściej :D Wzmacniają paznokcie i pomagają ponadto na problem wypadania włosów, co na pewno wiele osób z problemem paznokci również przeżywa :P Sama zaczęłam jeść więcej pomidorów jakieś kilka miesięcy temu, ale nie na potęgę, tylko jako dodatek np. do kanapki na śniadanie. Mnie zaczęło pomagać i polecam :) Chyba, że ktoś pomidorrów nie lubi, to już nie pomogę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka t.
Drogie to jest? Również mam problem z paznokciami, głównie przez tipsy. Próbowałam już kilku odżywek i nie chcę dalej błądzić. Czy ta odżywka na pewno przyniesie jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistaki2012
witam - wiem, że to może wyglądać jak reklama, ale sama spróbowałam rewelacyjnej odżywki wzmacniającej do paznokci Eveline z diamentami, poleciła mi ją moja szwagierka- trzeba być troszkę cierpliwym, ale po trzech "sesjach" (nakladanie przez 3 dni i zmywanie to jedna "sesja") moje paznokcie wreszcie stały się mocniejsze, jestem pozytywnie zaskoczona, bo próbowałam bodaj wszystkiego, konwencjonalnych i niekonwencjonalnych sposobów, dermatolożka także poleciła mi pożegnać się z nadzieją, tipsy - nie dla mnie.. polecam, polecam, polecam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
odzywka firmy Eveline do slabych,lamiacych i rozdwajajacych sie paznokci _ paznokcie twarde i lsniace jak diament_uzywam od dluzszego czasu jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo z paznokciami, dramat, żadne odżywki czy tabletki nie pomagały. teraz zakładam sobie shellaca :D wiem, paznokciom nie pomaga, ale pięknie kryje rozdwojenia i przynajmniej płytka jest twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurrrek
Ja tez mam odzywke z Eveline, 8 w 1. Rewelacja. Tez naklada sie przez 4 dni jedna warstwa na druga, potem sie zmywa i od poczatku. Na mnie super dziala, mialam paznokcie zniszczone po tipsach, cienkie jak bibulka a po niej mam duzo twardsze i sie nie lamia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×