Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maruycja

manicure efekt kociego oka

Polecane posty

Gość maruycja

dziewczyny,widzialam w internecie sporo zdjec paznokci w metalicznym efekcie tzw, kociego oka i bardzo spodobał mi się ten efekt :) czy ktos z was wie gdzie kupic takie lakiery hybrydowe? czy znajde je w Polsce, koniecznie takie ktore sa sprawdzone bo nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto..;/ mam nadzieje,ze ktos pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocie?Nie słyszałam o takim manicure,chyba nie nadążam za trendami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitttyk
ten efekt już chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu , zobaczyłam takie paznokcie na instagramie rosyjskim ;D oni tam mają dużo różnych cudacznych ozdób.! teraz widziałam , że polska firma NeoNail wprowadzi takie lakiery z magnesem , po przyłożeniu wychodzi właśnie takie kocie oko , chyba o to ci chodzi ;) rzeczywiście efekt jest ciekawy , ja nie mogę się doczekać.! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruycja
Super, barzzo dziekuje za odpowiedz,wkoncu znalazlam to o co mi chodzilo:) widze,ze nie ma ich jeszcze w sprzedazy ale na wzornikach wygladaja pieknie, beda moje na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się bardzo podobają! zastanawiam się tylko jak je łączyć.. z jakimi kolorami? a może solo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristi_n
Cat eye z neonail są piękne, jestem oczarowana :) Na targach w Krakowie zakupiłam jeden na próbę a teraz już idą do mnie 2 kolejne, mam nadzieję że jutro dotrą i będę mogła zrobić sobie kociakowy mani na majówkę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, odprysnął mi po kilku dniach. Zerknij też tutaj http://makear.pl/pl/32-top-cat-eye-new Kolory i efekt same w sobie są świetne, ale pod względem jakości MakeAr jest dużo lepszy od innych firm. Bo co Ci zostanie z efektu, jak po dwóch dniach masz paznokcie połamane lub lakier odpryśnięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten Makear wygląda ciekawie, ale w drogeriach go nie widziałam... możliwe to czy jestem ślepa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba to drugie, albo chodzisz to gorszych drogerii ;) sprawdź na ich stronie, jeśli nie możesz znaleźć http://makear.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam hybrydy Neonail z www.topdrogeria.pl i ostatnio podpatrzyłam kocie oko u Ewy RLM i spróbowałam bo ona nawet robi na tych samych i wyszło super chociaż wiadomo efekt do dopracowania :D ale najlepsze w hybrydach jest to że nie zastygają ot tak tylko trzeba je utwardzić i można jeszcze coś cudować zanim włoży się do lampy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge polecić też te z neonail, jedynie kolorów dla mnie za mało ;) mam korata i osicat. nie wiem dlaczego ktoś tu pisze, że nie. akurat na neo pracuje troche i co do jakości przyeczpić się nie można, utrzymuja sie długo i ich top pieknie blyszczy, duzoo lepiej niz konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocie oko wychodzi mi tylko z lakierami od MakeAr, nic mi się takiego nie udało zrobić z innych marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tylko z MakeAR, bo jakoś ostatnio na nich trafiłam i wypróbowałam ten lakier. Fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam zapytać o Magnet Pen do robienia tego efektu. Znalazłam na stronie Makear i bardzo ciekawe wzory wychodzą. Czy tak jest rzeczywiście? Ktoś miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
No własnie ja tez widziałam i chciałam zamówienie robić:) Jak na razie mam dopiero kilka lakierów z makear ale bardzo mi pasują i nie mogę się zdecydować tylko które wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kocie oko z makear, nawet w tej chwili mam red cat eye, bardzo fajne rozwiązanie dla zwykłych jednolitych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nie wiedziałam jak takie kocie oko wygląda ale wygooglowałam sobie i jest mega :) Ile kosztuje taki lakier z makear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
Najlepiej to wejdź bezpośrednio na ich stronę www i sobie sprawdzisz dokładnie to czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj lakiery CatEye z MakeAR, efekt jest dużo wyraźniejszy niż z innych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam kiedyś na YT ten efekt dlatego na ostatki kupiłam sobie właśnie ten z makear i każdy wczoraj pytał się mnie gdzie robiłam takie paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy efekt jaki widziałam był robiony lakierami makear i przy pomocy długopisu do wzorków, bardzo wyraźny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny efekt uzyskasz długopisem do wzorków z makear! naprawdę czyni cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaaka
nie zaufam już tanim hybrydom, nabawiłam się tylko problemów. Teraz odbudowuje paznokcie trójfazowym systemem regeneracyjnym gel break od OPI. Zauwazyłam ze paznokcie stały się mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamamunsisa
Mam ten długopis z makeAr, ale jeszcze nie testowałam... muszę sie najpierw podszkolić trochę;) i można na imprezkę sylwestrową sobie strzele takie pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak już wypróbowałaś? bardzo czasochłonne i ciężkie do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam też ten lakier, szybko się nim maluje paznokcie, może za pierwszym razie wiadomo troszkę dłużej a tak to jak zwykłą hybrydą. Ostatnio widziałam promocje na lakiery z makear 3+1. Zobacz może jeszcze mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się załapałam! na sylwestra już nie będę miaął kociego oka ale na ostatki... :) 105 zł za 4 lakiery to dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×