Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Manicure trendy

Polecane posty

Gość gość

Hej , jak malujecie paznokcie na wiosnę ? Na gładko, klasyczny frencz czy może wzorki ? Jakich lakierów używacie ? Sama mam dość sporą kolekcję Astora , Miss Sporty i Avonu ale kończą mi się pomysły jak jeszcze można malować pazurki . Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz pomysłu na to, jak malować paznokcie, zawsze możesz pomóc. Jest teraz akcja wzór do naśladowania , gdzie trzeba namalować znaczek & w jakiejs oryginalnej wersji i można wygrac w konkursie, pomyśl, pogłówkuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blakejon
zdecydowanie polecam tą akcję z wzorem & :) Dla mnie jest ciężki do namalowania, a fajny, bo intryguje ludzi, a o to właśnie w tej akcji chodzi :) Fajnie przy okazji czegoś, co i tak robimy non stop-czyli malowania paznokci, przy okazji jakoś pomóc i uświadamiać innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje & już kilka osób zainteresowao a ja miałam okazję opowiedzieć po co to robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnkahej
a wrzucałaś już swoje paznokcie z & na stronkę wzordonasladowania.pl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodze na manicure hybrydowy do http://maniq.pl/. Paznokcie bardzo ładnie wyglądają przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam sobie zrobić na tę wiosnę manicure hybrydowy. Zakupiłam już sobie nawet wszystko co potrzeba tutaj: http://cmclassic.pl/15-manicure-hybrydowy. ale mają też różne przybory, akcesoria, ozdoby do innych metod stylizacji paznokci. Polecam zajrzeć na ich stronę, to kopalnia inspiracji, co zrobić ze swoimi paznokciami. W ogóle to w porządku firma, uczciwa. Sprawnie wysyłają produkty, zawsze docierają do mnie nieuszkodzone, w dobrym terminie. Można korzystać u nich z programu lojalnościowego, wprowadzają różne promocje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakierami hybrydowmyi & na paznokciach równiez możesz namalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby można, ale ważny jest zakup lakieru, z którego % idzie na Fundację DKMS, więc lepiej kupić przynajmniej jeden, np Sally Hansen Miracle Gel - w końcu efekt po nim jak po hybrydzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z koleżanką powyżej, a najfajniejsze jest to, że na te lakiery biorące udział w akcji jest 20% obniżka w drogeriach Super pharm i hebe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufały nam miliony. Zaufaj i Ty. Zostań konsultantką Avon już dziś. Lubisz kosmetyki?Chcesz kupować je taniej?A może chciałabyś podreperować domowy budżet? Zostań konsultantką/Reprezentantem Avonu Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: dodatkowy zarobek bezpłatne dostawy kosmetyki tańsze od 20% do 50% 17 katalogów w roku szanse na rozwój zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek oferty specjalne dla konsultantek bonusy,rabaty itp. Kontakt: 668 535 829 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neonki syrenkowe vs nudziaki, a tych mają w tym sezonie pod dostatkiem u Miss Sporty. Tanio a jakościowo jak we wszystkich lakierach z coty, czyli super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zakochałam teraz w Aquarelle - daje efekt akwareli - ładnie się "rozpływa". Fajny efekt można osiągnąć nawet nie mająć zdolności w robieniu wzorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam z neonail thermo color - super na wiosnę! Mam kolor Cuba Libre i na wiosnę / lato nie planuję się z nim rozstać. LAkier zmienia kolor pod wpływem temperatury tak, że czasem wygląda jak ombre, innym razem jest ciemniejszy lub jaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×