Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara1980

mezoterapia bezigłowa

Polecane posty

Gość klara1980

Co sądzicie o tym zabiegu? Naczytałam się wielu dobrych rzeczy o tym zabiegu - że regeneruję i poprawia wygląd skóry, odmładza poprawiając mikrokrążenie w tkance podskórnej, a efekty są szybko widoczne. Chciałabym teraz zebrać doświadczenia osób, które być doświadczyły tego na własnej skórze ;) bo chcę się udać na zabieg do kliniki Bellisana w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam mezoterapię i bezigłową i igłową. po iglowej mialam sto razy lepszy efekt na skórze, chociaz moze to zalezy od salonu? robilam we wroclawskim Coco-time. dla mnie zabieg okazal sie strzalem w dziesiatke, bo cera nabrala zdrowego swiezego kolorytu, stala sie jedrniejsza i gladsza. polecam i salon i sam zabieg w tym salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam właśnie bezigłową i też widzę dobre efekty. Może kwestia też oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię od czasu do czasu i cerę mam lepszą, bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaka
Ja też Ci mogę polecić, bardzo fajny zabieg z takich lżejszych, ale z widocznym rezultatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z bezigłowej mezoterapii korzystałam i jestem bardzo zadowolona :) Faktycznie, skóra jest w lepszej kondycji, ja przede wszystkim u siebie zauważyłam lepsze napięcie skóry, rozświetlenie, mniej widoczne pory. Pierwsze trzy zabiegi robiłam w gabinecie kosmetycznym, a potem kupiłam sobie na http://importmania.pl/ mini kombajn kosmetyczny, którym można robić tą mezoterapię. Efekt jest taki sam, a ja oszczędzam i czas i kaskę, którą musiałabym wydać na kolejne zabiegi. Początkowo obawiałam się sama go wykonywać, ale jest to banalnie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Na takie zabiegi możecie wybrać się również do http://elesthetic.pl/ . Uważam, że jest to naprawdę dobra klinika medycyny estetycznej w Warszawie, więc również i wy możecie sobie zajrzeć w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na taki zabieg do tej kliniki medycyny estetycznej www.klinikabochinska.pl. Bardzo dobre zabiegi mniej lub bardziej inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×