Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mezoterapia hair medica

Polecane posty

Gość gość

prosze opinie osob, ktore wykonywaly w tej klinice mezoterapię na skore glowy. zalezy mi na wiarygodnych opiniach, bo waham sie czy wlasnie tam wykonac ten zabieg. prosze darowac sobie spam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzien mam pierwszy zabieg... dam znac. mam nadzieje,z e bedzie dobrze, bo to co mam na glowie woła o pomstę do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po trzech zabiegach w hair medica. to co na pewno widze- wlosy wypadaja w niewielkich ilosciach. cieszy mnie to, bo jeszcze troche i nie mialoby mi juz co wypadac :D a na nowe wlosy trzeba troche poczekac. ogolnie jestem zadowolona, klinika jest profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka robilas mezoterapie w hair medica? iglowa czy osoczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoczem bogatopłytkowym ;) przejdz sie na konsultacje i ci wszystko wytlumacza na spokojnie ;) zalezy co jest przyczyna wypadania wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez musze isc cos zrobic z włosami bo mi wypadaja strasznie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo jest teraz różnych środkow które rzekomo mają pomóc na wzrost włosów ale trochę tego typu cudownych rzeczy uzywałam i tak naprawdę efekty widzę dopiero teraz po Hair Medic. Polecam każdej i każdemu 🙂 Mój mąż akurat też ma problem z łysieniem i bardzo sobie chwali kurację, zwłaszcza że on jest akurat tym typem faceta który woli mieć co zaczesać, nigdy nie miał fryzury na krótko, zawsze miał trochę dłuższe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×