Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Microblading jak wybrać salon?

Polecane posty

Gość imivonka
Poczytaj opinie, zobacz oceny salonu, może jakieś przykładowe prace.. Z microbladingiem bym uważała, bo łatwo sobie zrobić krzywdę :( Jedna moja znajoma chciała kiedyś zrobić po taniości i efekt był opłakany, także naprawde nie warto na tym oszczedzać, zwłaszcza ze to się długo utrzymuje... Ale za to widziałam brwi zrobione w klinice na Puławskiej w Warszawie, bodajże Viva-Derm i efekt był super. Także polecam zrobić porządny research :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinieta
Nie ma się o co martwić. Jeśli chcesz mieć dobry efekt to możesz sprawdzić u pani Magdaleny Bąk w Warszawie na Karwińskiej. U mnie wyszedł idealny efekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tutaj: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/?fref=ts ja właśnie jestem świeżo po permanentnym makijażu brwi i polecam. Pani Kossakowska bardzo dokładnie wykonuje zabieg, a przed nim- wszystko wyjaśnia i pomaga dobrać kolor :) ja to trochę zielona jestem w temacie zabiegów kosmetycznych, wiec jej pomoc bardzo mi sie przydala. no i efekt jest taki, ze mam sliczne brwi, od razu twarz lepiej wygląda, nie potrzebuję już się za bardzo malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siulkAsiulka
też się chętnie dowiem na jaki salon się zdecydować, bo póki co odkładam kasę ;) czytałam że efekt utrzymuje się nawet 2 lata-to prawda? a boli bardzo? czytałam że strasznie adamed.expert/microblading-czyli-permanentny-makijaz-brwi i trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×