Odpowiedz na ten temat

Miękkie paznokcie! Pomocy!

• Kotek1771 2017.07.10 [11:03]
    Ogólnie mój problem polega na tym że moje paznokcie wyginają sie na wszystkie strony! Kiedy nacisnę nawet delikatnie na paznokcie one się uginają. Kiedy przyłoże paznokcie do stołu i tez delikatnie je przycisnę też się wyginają. To jest strasznie irytujące. Paznokcie wcale nie są twarde. Mają jakieś dołki niektóre opadają i wygląda to strasznie. Mimo że nie raz stosowałam jakieś odżywki to efekt po nich był krótkotrwały. Do tego kiedy maluję sobie paznokcie u rąk lakierem jakimkolwiek to mogę siedzieć nawet 1h i tak one będą mokre. Zostają mi hybrydy choć i tak paznokcie nawet z hybrydami są miękkie i nie wygląda to estetycznie. Jeżeli chodzi o malowanie paznokci wygląda to tak: biorę lakier (czy to szybko schnący czy jakiś polecany przez innych który podobno szybko schnie) i tak nakładam 1 warstwę czekam ok. 20-30 min. Patrzę o pierwsza warstwa jest sucha wiec biorę i maluję kolejna cienką warstwę czekam....czekam...często bywa że czekam nawet 1h i one nadal są mokre! A jeszcze niekiedy pojawiają sie bąbelki powietrza! To wszystko tak denerwuje! Już naprawdę nie wiem co robić! Inne dziewczyny malują sobie paznokcie robią na nich wzorki i tym podobne...a co robię ja? Siedzę i bawię sie miękkim paznokciami i je sobie wyginam. Choć nawet nie muszę sie nimi bawić bo nie ważne gdzie się dotknę ( kubek stół itp) one same się wyginają. Czy ma ktoś jakąś rade? Zna przyczynę dlaczego cos takiego mam? Błagam o pomoc.
    Ps. Przepraszam za ortografię jak coś.
  • gość 2017.07.10 [11:08]
    zacznij sie prawidlowo odżywiać. proste
  • gość 2017.07.10 [11:12]
    Prawidlowe odzywianie to jedno kup sobie witaminy z grupy b albo ogolnie jakies witaminy dla kobiet i do najlepiej odzywke do paznokci malsymalny wzrost ona sprawia ze paznokcie sa wlasnie twarde. Od hybrydy daj in odpoczac.
  • Kotek1771 2017.07.10 [11:18]
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi
  • d_lenka 2017.07.10 [15:24]
    Jesli zalezy Ci na natychmiastowym efekcie wzmocnienia paznokci możesz zacząć używać hybryd i jako bazy uzyc base extra. mi po tym bardzo utwardzily sie pazurki - do tego stopnia ze moglam je nawet zapuscic.
  • ankaankakak 2017.07.12 [14:53]
    spróbuj sobie z opi gel break trójfazowy system regenerjący, który moje paznokcie postawił! Teraz już się nie rozdwajają, a co najważniejsze zniknęły przebarwienia!
  • ankaanakaa 2017.07.12 [14:55]
    spróbuj sobie z opi gel break trójfazowy system regenerjący, który moje paznokcie postawił! Teraz już się nie rozdwajają, a co najważniejsze zniknęły przebarwienia!
  • gość 2017.07.12 [14:59]
    Też miałam taki problem, z tym że ogólnie mi się jeszcze paznokcie rozwarstwialy.. przez rok nosiłam żele, bo nic się nie dało z nimi zrobić, ani witaminy, ani odżywki, no kompletnie nic. . Później zaszłam w ciążę i okazało się ze mam problemy z tarczyca. Biorę leki, hormony w porządku no i paznokcie mega długie i zdrowe jak nigdy.. Czasami problem leży gdzieś głębiej.
  • kaniia 2017.08.09 [14:16]
    Zadbanie o dietę i suplementację na pewno nie zaszkodzi. Ja bym zwróciła jeszcze uwagę, żebyś jednak się nie bawiła tymi paznokciami specjalnie, bo je nadwyrężasz dodatkowo oczko.gif Daj im odpocząć. Odżywki warto stosować, ale trzeba to robić regularnie, a nawet jak są już efekty, to od czasu do czasu można "przypominająco". U mnie dobrze się sprawdziła odżywka unglax niebieska, powinna nadać się też dla Ciebie oczko.gif
  • gość 2017.09.12 [10:18]
    przy unglaxie dobrze też stosować krem z tej serii, ładnie poprawia stan skórek

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...