Odpowiedz na ten temat

mikrodermabrazja w Krakowie

• Kinia21-22 2006.07.31 [15:09]
    czy ktos mógłby polecić gabinet w którym wykonują ten zabieg, podać cene i napisac coś jeżeli robił (chodzi mi głównie o rozstępy, blizny)
  • YoungHypnose 2006.09.18 [19:39]
    Witam.

Ja miałam mikrodermabrazję 2 razy, powinnam zrobić 4 zabiegi w odstępie po 6-7 dni, ale brakło kasy. Jeden zabieg 250 zł + krem na 2 tygodnie 45 zł.

Efekt był naprawdę dobry, myślę, że po 4 zabiegach byłby super, bo stopniowo zwiększają % kwasów.

Teraz w ziemie wybieram się na blue peel, ponieważ na easy peel ( ten co ja miałam 1,5 roku temu ) nie mam czasu. po easy peel to naprawdę w domu lepiej siedzieć, a kto ma czas, żeby miesiąc w domu przesiedzieć???

Easy peel - zaraz po zabiegu, po dobrym nasmarowaniu podkładem można 2-3 dni wyjść poza dom, ale później w zależności od gojenia skóry i regeneracji to 3 dni tak się złuszcza, że nie ma szans, po złuszczeniu całkowitym idzie się na następny zabieg. Podziękowałam po 2 zabiegach, bo by mnie za nieobecności ze szk9oły wyrzucili.

Blue pell - robią najprawdopodobniej przy znieczuleniu miejscowym najmocniejszymi, możliwymi kwasami do twarzy, na inne części ciała również.

Stosuje się go przy bardzo głębokich zmarszczkach, przebarwieniach oraz bliznach po trądziku. Najlepiej przy trądziku wcześniej zrobić kurację tetrasylarem ( czy jakoś tak ), bo najszybciej pomaga i jest niedrogi.

Zabieg polega na nałożeniu preparatu z kwasem na twarz, następuje całkowite \"spalenie\" naskórka do warstwy 14 skóry ( skóra na twarzy ma 16 warstw ), więc prawie do skóry \"właściwej\". Specjalnym patyczkiem dermatolog zdejmuje spaloną skórę. Następnie na twarz nakładany jest specjalny preparat, który zastyga i tworzy warstwę ochronną na zdartej buzi

W takiej masce ( śliczny, niebieski kolor, stąd też nazwa zabiegu ) chodzi się ok. 2 tygodnie, w zależności od gojenbia, czyli złuszczenia tego całego strupa z twarzy. Maska odpada częściowo wraz z strupkami. Buzia przez miesiąc wygląda jak delikatna blizna, ale skóra na twarzy regeneruje się 28 dni ( każdy ma inaczej, ale taka jest średnia ).

Przez 6 miesięcy nie wolno się opalać i trzeba przed każdym wyjściem poza dom smarować kremem z filtrem, najlepiej vichy do 60 faktoru.

Zabieg wyklucza z funkcjonowania poza domem na ok 2 tygodnie, ponieważ później można fajnie zamaskować różową twarz dobrym podkładem

Koszt zabiegu w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 29 kosztuje 1000 zł.
    Są tam dwie Pani doktor, ale dr. Markiewicz bije wszystkich na łeb.
    Na zabiegi przyjeżdzaja do niej babki z całej Polski, nawet Austrii, i Niemiec. Telefon w razie gdyby któraś z Was była zainteresowana
    (012) 431 18 01.

Nie polecam robić jakichkolwiek zabiegów złuszczania w zwykłych gabinetach kosmetycznych, bo to strata pieniędzy i nerwów, efekty znikome, a preparaty używane w takich gabinetach są do kupienia nawet na Allegro i można kupić np. mikrodermabrazję ziaji ( taką używają w salonach ) za 58 zł, ma moc nawet 35 % kwasów owocowych, wystarczy na 20-30 zabiegów, a za taki jeden w gabinecie płacicie od 60-100 zł, jeśli ktoś płaci więcej za kwasy owocowe to tylko pogratulować naiwności Niestety tak jest. Mojej koleżanki ciotka ma salon odnowy SPA gdzieś w Ustroniu Zdrój, i nawet sobie nie wyobrażacie jakie tam maja metody na tanie koszta i robienie z ludzi debili !

Jest to zabieg najmocniejszy, poza dermabrazją ( złuszczanie mechaniczne ) które kosztuje 3-4 tysięcy zł i jest koszmarnie brutalne.

Mikrodermabrazję stosują fotomodelki, modelki, kobiety ze zmarszczkami nawet co 5-6 lat.

Ale w przypadku blizn wystarczy 1 zabieg, chyba, że ktoś ma bardzo, bardzo głębokie blizny ( mowa o trziku tak mocnym , że atakuje nawet szyję ).

Mam nadzieję, że pomogłam trochę swoją wyczerpującą wypowiedzią

W razie pytań piszcie, chętnie odpowiem

Pozdrawiam.

Basia.

• loooooodus 2007.05.14 [22:47]
    ja tez szukam dermatoga/salonu w Krakowie. który wykonuje mikrodermabrazję. najlepiej diamentową.

czy jesli mam duzy łojotok a nie jestem w stanie na razie go wyleczyc, oplaca się robić mikrod.?
    mam plamki, płytkie wgłębienia i ogromne pory...
    ile zabiegow wystarczy?
  • Blumcccia 2007.05.15 [20:04]
    JA kupiłam mikrodermabrazję Mary Kay i radzę najpierw z tym spróbować bo na allegro próbki są za 4 zł, a ja u siebie efekt po 2 saszetkach widzę!
  • loooooodus 2007.05.16 [13:19]
    Blumcia ale ja nie widziałam efektu po kwasie glycoa, a po easy peel tez byl za maly... a to mocny peeling bardzo bolalo i skora z poczatku zrobila sie biała, pozniej czerwona napuchnieta, schodzila duzymi platami przez prawie tydzien, pory nie specjalnie sie zmniejszyly, blizny troche ale 1 zabieg to za malo a wtedy nie mialam pieniedzy
    nie sadze zeby te preparaty w kremach dawaly taki efekt
  • kajkov 2007.10.28 [23:43]
    BAsiu a gdzie Ty robialas sobie mikrodermabrazje?? moglabys podac jakies namiary??
  • WLODZIU 2007.11.08 [21:05]
    CZESC A CZY ROZSZERZONE PORY TEZ?
  • JAGODZIA 2008.05.05 [11:09]
    Mikro diamentowa pięknie wygładza twarz i nie tylko , bo górę plecków też sobie robiłam. Moim problemem są blizenki po trądziku i muszę przyznać, że po serii 5 zabiegów ładnie sie rozmyły. Ale co jakiś czas trzeba choćby pojedynczo powtarzac. Ja robiłam sobie jeszcze czasem piling migdałowy i też efekt super.
    Moge polecić kosmetyczki z Anaise na ul. Daszyńskiego 16. Wporównaniu z innymi gabinetami to u nich jest taniej i obsługa fajna i solidna. A w pakiecie to jeszcze taniej.
  • Tosia-81 2010.04.10 [12:13]
    Witam,

ja polecam mikrodermabrazję w NewLine. Jest to dość nowy salon,, bardzo ładnie urządzony, mają nowy sprzęt i nie zużyte głowice. Znam się trochę na tym, więc mogę ocenić jakość. Profesjonalizmowi kosmetyczek też nie mam nic do zarzucenia, z tego co wiem kończyły studia w tym zakresie.

Jakby ktoś nie kojarzył, to podam jeszcze ich stronkę: http://www.gabinetnewline.pl

Ceny mają przystępne i jeszcze można się załapać na jakąś promocję usmiech.gif
  • Oliva 2010.05.03 [17:51]
    Akurat co do salonu na newline nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi oczywiście o profesjonalizm wykonania zabiegu. Szkoda, że Pani, której imienia nie pamięta (o długich bląd włosach) zawsze ma skrzywioną minę i na wszystko odpowiada z przymusu. Niestety takie samo zdanie ma moja dziewczyna, która także odwiedza ten salon.
    Wszelkie promocje opisane na stronie nie są respektowane. Nie informuje się o nich nawet stałego klienta. Skoro mam ustaloną cenę to zapewne szkoda stracić kase.
    Byłem na mikrodermabrazji w czasie kiedy obowiązywała zniżka i niestety jej nie dostałam. Odwiedziłem stronę www dzień po zabiegu i przeczytałem, że na wybrany przeze mnie zabieg właśnie obowiązują promocje....zero informacji ze strony obsługi.
    Szkoda, bo poprzednio moja dziewczyna na dzień kobiet też była na mikrodermabrazji i Panie stwierdziły, że promocja właśnie się skończyła pomimo tego, że na stronie www termin obowiązywał jeszcze kilka dni.
    Trochę to przykre dla stałego Klienta tego salonu!! Szczególnie, że takie rzeczy tylko by mnie zachęciły....
    Już się tam nie wybiorę, na Daszyńskiego to samo kosztuje mnie 50 zł mniej...a przy większej ilości zabiegów, to jednak ta suma robi różnice!!
  • Lalaaaa 2010.05.21 [13:29]
    Odświeżam temat.

Czy ktoś mógłby polecić jeszcze jakieś salony wykonujące mikrodermabrazję w Krakowie.
    Z góry dzięki
  • misteria19 2010.05.21 [13:48]
    Jeśli szukacie konkretnych salonów kosmetycznych w waszym terenie to zerknijcie dourody.pl tam widziałam bazę gabinetów z całej Polski.
  • Aneczkaaaa19700 2010.05.21 [18:02]
    Zdecydowanie polecam DORIS DORIN (www.doris-dorin.com )
    Było o nich głośno w Newsweeku a to już mówi samo za siebieusmiech.gif
    Salon jest super : jest diamentowa i korundowa - efekty rewelacyjne!
    Polecam , bo sama tam chodzę i jestem bardzo zadowolona .

• xxxza 2010.05.26 [00:06]
    to juz radze podskoczyc do wroclawia - Keramed
  • megi1234 2010.07.06 [19:25]
    Wita,ja gorąco polecam NZOZ perfect w krakowie,pracuja tam bardzo sympatyczne i kompetentne osoby,wykonywalam tam kilka zabiegów mikredermabrazji.Poczatkowa faza była bezpłatna konsultacja u pani kosmetolog na ktorej pani przygotowala mi caly program zabiegów odpowiedni dla mojej skóry i oczywiście zasabów mojego portfelausmiech.gif polecam wszystkim
  • Lollita 2010.12.16 [12:09]
    a jesli jest ktoś w Warszawie to polecam Miejską Farme Piekności usmiech.gif to naprawdę bezpieczny gabinet !
  • sonia2011 2011.04.08 [15:48]
    bardzo fajny jest zabieg mikrodermabrazji w Estetice na Sławkowskiej. Ogólnie salon wygląda bardzo w porządku - czysto i miło, kosmetyczki bardzo profejsonalne. Myślę, że spokojnie można się zdecydować na zabieg u nich.
  • flash 2011.04.09 [21:11]
    tak tak reklamujcie się dale. może łatwiej bedzie jak wrzucicie link jeszcze pod wpis??
  • kach09 2011.05.06 [11:43]
    ależ proszę bardzo: ostatnio dowiedziałam się o darmowym bonie na mikrodermabrazję diamentową w Krakowie (warta 120 zł) w salonie Endorfina. jeszcze nie byłam, ale planuję. zobaczcie sobie:
    http://bonykrakowskie.pl/Bon_66.html

• Marticzka_29 2011.11.18 [17:52]
    Oliva krwiozerca@tlen.pl To co piszesz o New Line nie jest prawdziwe, zawsze byłam informowana o aktualnych promocjach. Co więcej Pani kosmetyczka doradzając mi zabieg dodatkowo powiedziała, że właśnie teraz na mikro jest promocja i że w sumie ten zabieg będzie dla mnie odpowiedni i warto skorzystać.

PS. To była moja pierwsza wizyta u nich, nie byłam żadną stałą klientką.

Wiele słyszałam o niezdrowej konkurencji jaka panuje wśród salonów kosmetycznych w Krakowie i chyba tu mamy najlepszy dowód.

Raz piszesz "Byłem" w tym samym zdaniu "nie dostałam". Hmm nieładnie się tak podszywać.

Ja jeszcze raz gorąco polecam Gabinet Kosmetologii Laserowej NEW LINE -> http://www.gabinetnewline.pl

Zamiast czytać nieprawdziwie opinie na internecie, lepiej po prostu raz zaryzykujcie a zobaczycie same że nie będziecie żałowały.

Wiem co mówię byłam już chyba w kilkunastu salonach w Krakowie!!!
  • honoria 2011.11.19 [22:52]
    ja polecam gabinet na karmelickiej 64, świetny dojazd, dwa kroki od rynku. ALe najważniejsze jest to, że spotkałam się tam z fachową obsługą. Dostałam wyczerpujące informacje o pilęgnacji mojej skóry. Efekty mikro były zniewalające, srobiłam sobie serię 4 zabiegów w odstępach 10-12 dniowych. Polecam gorąco Panią Dorotę!
  • Papillonek1988 2012.10.02 [16:45]
    Ja miałam problemy ze skórą po trądziku. Poszłam po sąsiedzku do Studia Zdrowej Sylwetki na Kapelance (ten nowy budynek na Kapelance przy przystanku Słomiana) miałam 5 zabiegów i do tego pani kosmetolog zaproponowała mi kwasy. Teraz mam skóre jak pupa niemowlaczka wiec polecam gorąco usmiech.gif
  • Papillonek1988 2012.10.02 [16:47]
    Ja byłam u pani Ani usmiech.gif
  • Aniamania09 2012.10.25 [17:02]
    Ja na mikro bylam w Laime na Rakowickiej. Do zabiegu w pakiecie dostaje sie maseczke algowa i cudowny masaz karku szyi i dekoltu. Takze byl relaks i moja skora zostala zluszczona i odzywiona usmiech.gif polecam
  • Nefretete44 2012.10.29 [17:41]
    Jesli chodzi o krakow to polecam Sekrety Piękna. Jakiś miesiąc temu otwarł się ich nowy gabinet na zwierzynieckiej 22.
    Wszystko nowiutkie, świeżutkie, a do końca miesiąca mają pełno zniżek. Za mikrodermabrazje płaciłam chyba 70 zł
  • Teraz juz wiem 2012.10.30 [13:20]
    A ja chodzilam przez lata do dermatologa i leczyl mnie takimi robionymi masciami na tradzik i troche mnie podleczyl. Ale jak sie pozniej okazalo to jak mialam pielegnowac skore w domu wcale nie bylo dobre. Kazal mi myc twarz woda z mydlem. Dowiedzialam sie ze tak sie nie powinno dopiero jak odwiedzilam salon kosmetyczny. Takze to co mowia dermatolodzy nie zawsze jest madre, W klinice na rakowickiej mialam najpierw serie mikrodermanbrazji dla splycenia blizn potradzikowych a potem serie kwasu pirogoronowego ale pozbyc sie zaskornikow i rozjasnic przebarwienia potradzikowe ktorych tez mialam sporo. Nie mowie, ze mam teraz buzie jak popcia niemowlaka ale jest naprawde ekstra i moja twarz ostatnio tak wygladala kiedy mialam jakies 13 lat. Najlepiej duzo czytac i najwazniejsze: NAJCZESTRZYM BLEDEM JEST WYSUSZANIE !!!!! TO ZAMKNIETE KOLO BO POJAWIA SIE CORAZ WIECEJ PRYSZCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kafaiherbata 2012.11.02 [17:25]
    mnie tez dermatolog leczy jakimis starymi sposobami i dodatkowo sterydy. Wiem, ze niszcze sobie zoladek, ale czego sie nie robi dla pieknej buzi
  • Papillonek1988 2012.11.03 [20:16]
    Kafaiherbata jest dużo lepsze rozwiązanie! brałam też starydy i moj facet tez brał, nie pomagały. dostałam receptę od lekarza na preparat apteczny (poszukam i jak chcecie to spisze skład) i zaczęłam chodzić do Studia Zdrowej Sylwetki na zabiegi na twarz, a mój facet jeszcze zabieg na plecy (trochę bolesny ponoć ale meeega skuteczny). POLECAM KAŻDEMU BO TERAZ MAM GŁADKĄ BUZIĘ!!! smiech.gif
  • concordia 2012.11.08 [19:59]
    czy mikrodermabrazje można robić przy problemach naczynkowych
    mam blizenki na zole
    a policzki i nos a naczynkach
    powiedzcie , plis
  • ewewewe1212121212 2012.11.20 [17:09]
    Do tej powyzej mnie: to tylko czolo, na naczynka nie mozna dzialac mikro
  • Lalamidolalala 2013.02.21 [14:59]
    ja mikrodermabrazje robilam, bo mam bardzo przesuszona skóre. Na szczescie nie mam naczynek, bo inaczej nie moglabym wykonac tego zabiegu. Zrobiłam 4 zabiegi mikrodermabrazji diamentoej w Laime. do takiego zabiegu dostawalam masaz gratisowo.
    Lalala

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...