Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meg0602

na jaki kolor włosów przefarbować naturalny rudy?

Polecane posty

Gość meg0602

prosze o pomoc mam naturalne rude włosy jasną cere, rumieńce niebieskie oczy p.s dodajcie link do zdjęcia proponowanego koloru BARDZO PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0602
czy ktoś odpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec555555
meg....A dlaczego chcesz zmienic kolor włosów ? Ja mam naturalne rude włosy,brązowe oczy i dosyc sniada cerę.Włosy mi sie krecą i uważam,że mam piekny kolor.Może zmień tylko odcień jak Ci twój nie odpowiada --naprawde szkoda takiego koloru.Wiem co mówie --ludzie sie zachwycaja moim kolorem a jak mowie,że to mój naturalny --to patrza z niedowierzaniem.Zobaczysz ,zmienisz kolor a potem bedziesz żałowała--zajmij sie odcieniem--spróbować warto.A najlepiej polubić--to co sie ma. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym przefarbowala na jakis super odcien rudego......na pewno bedzie do ciebie pasowal skora sama masz naturalny taki kolor i jasna cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec555555
No meg !!!!--odpisz --dlaczego chcesz zmienic kolor ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
najlepiej wcale nie przefarbowywać ;) a jak już koniecznie chcesz to może ciemny blond lub jasny brązowy...ewentualnie czerń, ale czerń raczej odpada bo nie będzie pasował...chyba najlepiej to ciemny blond...ale nie posiadam fotek /sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0602
zawsze z powodu rudych włosów miałam kompleksy i nadal się ich nie moge pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez farbowania i tak bedzie
Widac zes ruda ..a komplksy nie znikna a sie poglebia bo jesli juz byc ruda to naturalna. jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flekss
tez mialam rude wlosy (naturalne) i je sobie przefarbowałam na ciemny blond :) Jak ktoś nie ma rudych włosów to chce mieć a jak ma to nie chceee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam Cię więc trudno mi ocenić ,ale wydaje mi się ,że jakis pochodny od rudego , miedź , kasztan , złoty blond powinny Ci pasowac. Podejrzewam ,że w ciemnym blondzie mogłabys wyglądać zbyt blado bo skoro masz jasną cerę to pasują Ci ciepłe odcienie włosów. najgorsza opcja to chyba faktycznie czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldman
Ja mam złote włosy i jest zajebiście tylko wkurwiają mnie brwi jak stoje pod światłem to słabo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldman
Te brwi mnie niesamowicie denerwują może jest jakiś sposób je troszkę przefarbowac w naturalny sposób. Słyszałem, że można zafarbowac herbatą ale jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sezonie rudy jest modny :) sama bym chciała ale szkoda mi rozjaśniać moich farbowanych czarnych włosów :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliss008
Nie farbuj się !! Ja mam swoje naturalne rude włosy i je zafarbowałam na ciemny brąz bardzoo żałuje bo teraz nie wiem jak wrłócić do swoich naturalnych ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni1276
mam rude włosy inie wiem na kaki przefarbować prosze o pomoc :) i o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizzka
Ja bym pofarbowała na jakis jasny brąz x moje włosy to są tragedia w zime sa rude w lato jasny blond , niebieskie oczy ale cere mam cimna, farbuje na czarno albo na brąz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizzka
LOL - *jest a nie są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.M.C.
Nie farbuj tylko się opalaj żeby ci się piegi zrobiły to będziesz chodzącym ideałem piękna no a jak zaakceptujesz swoje włosy to się od chłopaków nie będziesz mogła ogonić - większość facetów uwielbia taką urodę. Więcej napisałem tu: forum.o2.pl/temat.php?id_p=5392390&start=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nue mam naturalnie ruduch mam takie ciemnjejsze ale wszyscy mnie obrarzaja wiec przefarbowalam ma bardzo ciemny brąz , mam niebieskie oczy - super to teraz wugląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie farbuj włosów! Rude włosy i niebieski oczy to coś pieknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie farbuj! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz mięć pewność, że Twój kolor będzie taki jak oczekujesz, to polecam Ci Akademię Perfect Hair w Warszawie! Są w samym centrum na Świętokrzyskiej. Łatwo zaparkujesz na Zielnej, a na dodatek - na miejscu możesz sobie zamówić sushi lunch box za 20 zł. Więc siedzenie z farba nie będzie Ci się dłużyc. Masz gwarancję, że kolor i fryzura będą super, dopasowane do Ciebie - Twojego stylu i urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to za sushi za 20 zł, ale wątpię, by było smaczne po takiej cenie :P Lepiej zamówić zestaw lunchowy z Sushiberry, trochę droższy, ale za to większy (zupa + rolki) i mega dobry :) Ja zwykle zamawiam sobie do firmy właśnie taki, nawet jakiś rabat wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie robiła radykalnych zmian, ale podkreśliła to co dała Ci natura. Rudy jest bardzo oryginalny, ale jeśli chcesz farbować to może coś w podobnej tonacji - miedziany lub kasztanowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł z tym sushi boxem, taki oryginalny. Też jestem ciekawa czemu tylko 20zł? I kogo z fryzjerów polecasz w Akademii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam w Akademii Perfect Hair Martynę i Renatę. Bardzo fajne stylistki. A cenę sushi maja własnie taką. ponieważ mają wynegocjowaną dla swoich klientów. Sushi jest pyszne i świeżutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×