Odpowiedz na ten temat

Najlepsza metoda przedłużania włosów?!

• lysiczka 2016.06.30 [13:26]
    Drogi koleżanki, moze któraś z Was przedłuża sobie włosy metodą kanapkową? potrzebuję namiarów na SPRAWDZONĄ hurtownię włosów naturalnych, sprzedającą kanapki naturalne tape on. Szukam naturalnych włosów bardzo dobrej jakości z taśmą silikonową bardzo miękką, teraz mam założone przez fryzjerkę Rapunzel i są tak twarde , że szok.
    Znajoma ma zakładane w Łodzi kanapki silikonowe mięciutkie, jak cieniutki silikon, włosy naturalne, ale ja nie mam jak jeździć do Łodzi.Plizz help.
  • julkinns 2016.07.05 [10:47]
    Ja sobie w Long Hair Studio w Ogrodzieńcu przedłużyłam włosy metodą laserową. To nowość na rynku branżowym, której efekty są powalające. Nikt nie jest w stanie odróżnić moich własnych włosów od dopiętych! Po prosu rewelacja! Jak szukasz profesjonalnej usługi to ta na pewno cię zadowoli. Ofertę znajdziesz na stronie pod adresem .
  • gość 2016.07.06 [17:45]
    Może kogoś zainteresuje Kurs przedłużania włosów :
    http://www.diamond.edu.pl/kat-157 ,przedluzanie-wlosow.html
    3 metody, cena 399 zł.
  • bertaaaa 2016.08.05 [13:59]
    Moja mama zagęściła sobie włosy w Long Hair Studio. Wybrała dość drogą metodę ale za to NIKT nie wierzy, że poddała się zabiegowi. Ja teraz wybieram się tam na przedłużenie włosów i mam nadzieję, że też będę zadowolona jak ona!
  • gienkass 2016.08.05 [16:03]
    Ja sobie w Long Hair Studio w Ogrodzieńcu przedłużyłam włosy metodą laserową. To nowość na rynku branżowym, której efekty są powalające. Nikt nie jest w stanie odróżnić moich własnych włosów od dopiętych! Po prosu rewelacja! Jak szukasz profesjonalnej usługi to ta na pewno cię zadowoli. Ofertę znajdziesz na stronie pod adresem .
  • gość 2016.10.17 [17:12]
    A nie myslalas o dopinkach? Na przyklad clip in? Jak je dobrze załozysz to nie widać nic usmiech.gif a nie niszczy to wlosow tak jak przedluzanie, mozna je tez wszystkim zabiegom fryzjerskim poddawac wiec jak cos to nie ma problemu z ffryzura na jakieś wyjscie. Ja od pewnego czasu wlasnie uzywam bo mam bardzo cienkie swoje włosy. Na http://europe-hair.com/ kupilam sobie usmiech.gif mam clip in i tape in , ale chyba troche wole te pierwsze
  • gość 2016.10.24 [20:55]
    Gdzie mozna kupic luski keratynowe pod metode" na zimno" lub soniczna?
  • gość 2016.12.15 [00:18]
    moim zdaniem ewidentnie ultradźwięki w Studio Urody Katarzyna Pielka Poznań
    ja zdecydowałam się na tą metodę , bo okazała się być najskuteczniejsza usmiech.gif
  • gość 2017.01.04 [22:47]
    moim zdaniem wyłącznie ultradźwięki
    najlepsza metoda, ja przedłużyłam włosy w Studio Stylizacji Katarzyna Pielka i jestem zachwycona tą metodą
  • Weronika152 2017.01.31 [14:43]
    No ultradźwiękami jest podobno najlepiej, chociaż ja miałam metodą clip in i też jestem zadowolona. W każdym razie Great Lenghts robi obydwiema metodami, więc możesz wybrać.
  • Zlosnicazla 2017.01.31 [23:20]
    Nie przedłużaj. Zainwestuj w kuracje do skóry głowy i włosów Revitacell a po pół roku będziesz miała włosy jak marzenie
  • gość 2017.02.28 [19:52]
    Metoda kanapkowa też się dobrze sprawdza, przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona usmiech.gif z polecenia koleżanki kupiłam sobie na https://www.rubin-extensions.pl/metoda-kanapk owa.html włoski własnie naturalne i ich teraz używam i według mnie ekstra, nie obciąza moich włosów a efekt bardzo ładny
  • Mawlina 2017.02.28 [19:58]
    Ja miałam ultradźwiękami w Great Lenghts i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy to najlepsza metoda, ale na pewno bardzo dobra.
  • mmartam 2017.03.01 [19:37]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • kryzolina 2017.03.22 [09:47]
    też przedłużałam w Great Lenghts i jestem zachwycona efektem i ogólnie obsługą - megaprofesjonalnie, widać, że znają się na tym, co robią. i te włosy <3 nie mogę przestać ich smyrać teraz oczko.gif
  • Nova82 2017.04.21 [13:29]
    próbowałyście GL apps? Sama się zastanawiam i słyszałam, że to jedna z lepszych metod
  • evela88 2017.05.25 [09:55]
    ja robiłam GL Apps i jestem zachwycona usmiech.gif praktycznie nie widać łączeń między doczepami a naturalkami i bardzo wygodnie się je nosi usmiech.gif jednak jakość Great Lenghts jest nie do pobicia usmiech.gif
  • Olka0987 2017.05.31 [12:29]
    Ja osobiście stosowałam metodę kreatynową, którą poleciła mi moja przyjaciółka. Jak dla mnie to sprawdziła się w 100%. Kiedyś miałam przedłużone tzw. ringami (to ta druga metoda) i nie byłam zadowolona, włosy zrobiły się brzydkie i wyglądały nienaturalnie. Za to metoda kreatynowa jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Ja z moją przyjaciółką przedłużałyśmy w Great Lengths. Super salon, świetna obsługa, a efekt końcowy powalający. Na ich stronie jest dokładny opis metodywww.greatlengths.pl więc możesz sobie o tym poczytać. Na prawdę polecam!
  • gość 2017.07.13 [10:24]
    jestem bardzo zadowolona z mało znanej metody : laser extend , na którą zdecydowałam się w salonie urody daria łódź usmiech.gif
  • karolcia_xx88 2017.07.20 [13:23]
    tylko ultradźwięki smiech.gif najbardziej naturalny efekt, najmniej niszczą włosy i najłatwiej się potem o fryzurę dba. robiłam już raz w salonie Great Lenghts metodą Ultrasonic, a teraz, jak bede znowu przedłużała, to stestuje Multisonic (w sumie to samo, ale kilka pasemek na raz mozna tak robic, wiec sie krócej siedzi smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif )
  • gość 2017.08.11 [11:25]
    :Ja na przedłużenie włosów zdecydowałam się w Salonie Daria Łódź.
    Metoda jaką wybrałam, to easy hair.
    Najlepsza i najbardziej efektywna metoda.
  • gość 2017.08.15 [13:08]
    Dlaczego same nie zapuscicie wlosow tylko sztuczne przyczepiacie, przeciez mozna sie własnych dochować
  • Jola Darło 2017.08.30 [15:48]
    Mi się wydaje, że najlepsze będzie https://kobieco.pl/keratynowe-przedluzanie-wl osow/ u mnie ten rodzaj przedłużania sprawdza się bardzo dobrze, próbowałam różnych metod ale żadna nie wypadła tak fajnie jak właśnie ta! spróbujcie dziewczyny spróbujcie!
  • JustyśkaKłosecka 2017.09.12 [10:12]
    Ja polecam kreatynową w Great Lengths w Pzn. Miałam ja i moja siostra i obie jesteśmy mega zadowolone!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...