Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najlepsze lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość gość

Jakie sa najlepsze? Jakich uzywacie? Prosze o normalne odpowiedzi z sensowną argumentacją- nie jestem zainteresowana glupim spamem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to wlasnie bym chciala zaczac robic sobie hybrydy- myslicie, ze sama w domu moge to robic i nauczyc sie tak, zeby paznokcie byly ladne? co musze kupic? wiec i o lakierach chetnie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze w watku cisza :P ja robie hybrydy lakierami z EM nail i wlasnie te moge ci polecic :) w sumie po tak niskiej cenie nie spodziewalam sie szału, a jestem mile zaskoczona, bo dlugo sie trzymają i nie mam problemow z aplikacją :) zamawiam przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qamilqa
No to odpowiem normalnie i sensownie :) ja używam lakierów NeoNail i mogę polecić, próbowałam też innych ale nawięcej mam już z NN, najlepszy stosunek jakości do ceny wg. mnie.. Manicure trzyma mi się długo,żadnych odprysków a co najlepsze paznokcie cały ten czas pięknie błyszczą,dzięki top coatowi hard top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RObilam sobie hybrydy kilka razy, teraz robię żelowe- wyzej ktos pisze o em nail i wlasnie ich lakiery mam ( z żeli- nail therapy) i jestem zadowolona :) dlugo sie trzymają, nic mi sie nie dzieje z paznokciami, kosztuja mało- dla mnie sa niezastapione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka robi mi lakierami neonails i nie mam zadnych zastrzezen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz sensowna odpowiedz, to Ci ją dam :) uważam, że Shellac fajnie wypromował manicure hybrydowy,a teraz kontynuują to inne firmy, ktorych jest wiele. Ja zdecydowanie bardziej wole pomalowac zwyklym lakierem. Widziałam paznokcie koleżanki po zdjęciu hybryd, byly jak z papieru! Łamały sie i rozwajały! Jeżeli chcesz mieć ładne paznokcie, ale zdrowe to inwestuj np w lakiery prodigy duo od golden rose któe wcale nie ustępuje hybrydom. Najpierw maluje się paznokcie lakierem w wybranym kolorze, potem żelowym topem. Efekt jest ekstra! Lakier utrzymuje się bardzo długo, a najważniejsze jest to, że nie trzeba żadnej lampy UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze jesli ktos zakłąda hybrydy zgodnie z instrukcją i uzywa dobrych jakosciowo produktow to z paznokciami nie ma prawa nic się stać. Krytykują tylko te, ktore nie potrafią dobrze wykonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie. wystarczy dobrej jakosci lakier i dobra technika, nic sie nie niszczy :) wiec juz tak nie demonizujmy tych hybryd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalina
dla mnie najlepsze są neonail chociaż zaczęłam od semilac ale jednak wysyp dziewczyn z alergią i zdrowy rozsądek kazał mi je zmienić i tak też zrobiłam, nie będę ryzykować, kupuję je na www.TopDrogeria.pl, pisze i polecam bo na allegro nacięłam się na rozlany i używany lakier chociaż miał być nowy prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te neonail sa spoko, ale kolory słabe, ja wolę makeAr, więcej roznych bajerów maja w lakierach, w kazdym badz razie, rowniez jestem zdania, ze wszystko zalezy od lakieru i techniki, bo mi paznokcie sie nie łamią. Bardzo wazne tez jest ściaganie hybryd tak jak trzeba, wiele moich kolezanek zwyczajnie je odrywa lub zgryzuje bleeee a potem jęczą, ze maja paznokcie zniszczone przez hybrydy, a to nie przez hybrydy tylko przez swoja glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja- autorka watku- kupilam em nail ostatecznie. wyszlo tanio i mam nadzieje, ze lakiery okazą sie spoko. dzisiaj robie hybrydy po raz pierwszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gites. nie ma co sie rzucac na te drogie lakiery, bo czasem i tanie mogą okazac sie bardzo dobre pod wzgleedem jakosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, też używam MakeAr. Hybrydy od nich są najtrwalsze i mają bardzo głebokie kolory. Świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alarata
Powiem tak, hybrydy robię od ponad roku. Sama zaczęłam sobie robić jakieś 7 miesięcy temu, na początek kupiłam zestaw startowy Semilac i po kilku próbach zaczęło wychodzić naprawdę ładnie. Muszę powiedzieć, że bardzo to polubiłam, kupuję sobie co miesiąc jeden lub dwa nowe kolory dzięki temu można poszaleć. A kolory lakierów Semilac ma pięknie napigmentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zestawie startowym miałam szitowe lakiery które nie nadawały się do niczego. Dokupiłam bazę , top i kilka kolorów z makaer i zaczynam swoją przygodę z hybrydami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia28
Mój głos także leci na Semilac. Używam ich wiernie od ponad pół roku i trzymają mi się super. Do tego mają świetne kolory, ładne i nasycone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzciannka
dla mnie najlepsze są lakiery semilac bo najlepiej kryją i mają najlepsze kolory, czasem aż nie mogę się zdecydować :D zamawiam je zawsze z www.topdrogeria.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja semilacowi daje minusa za uczulenie- paznokcie mialam przez dluzszy czas podraznione i w sumie na dlugo zrazilam sie do hybryd. ale ostatnio wpadly mi w rece lakiery z EM nail. i przyznaje, ze chyba na nowo pokochalam hybrydy :) przekopalam internet- o zadnych uczuleniach po tej marce nie znalazlam info, wiec mysle, ze bede sie ich trzymac na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semilove
Bardzo często zdarza się, że ktoś źle robi paznokcie hybrydowe dlatego ma wrażenie, że dostał uczulenia. Ja paznokcie hybrydowe robię już baaardzo długo i cały czas pracuję na semilacu i nie mam żadnych problemów ani ja ani moje klientki. Kiedyś moja koleżanka za moją namową kupiła sobie zestaw z top drogerii właśnie z semilaca i stwierdziła, że ją uczuliła i chce się tego pozbyć. Dla mnie to było dziwne bo zawsze jak jej robiłam to było dobrze. Więc wpadłam kiedyś do niej i poprosiłam żeby zrobiła hybrydki przy mnie. I co się okazało? Zamiast zmatowić płytkę paznokcia ona ją dosłownie spiłowała... To ja się nie dziwię, że ją to piekło i bolało. No niestety musiała poczekać aż jej paznokcie odrosną i się wzmocnią dopiero mogłam ją nauczyć jak to robić poprawnie. Teraz już nie krzywdzi się bo robi to poprawnie. I ma nawet więcej kolorów niż ja, tak ją to wciągnęło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że semilac ma bardzo duży wybór odcieni, zawsze się zastanawiam co wybrać, i teraz tyle nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wielu testach, używam już tylko 3 marek: neonail, indigo i claresa. Po semilacu miałam uczulenie, inne hybrydy nie zadowalały mnie pod względem jakości (cosmetics zone i allepaznokcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka321 - przykro mi, że spotkała Panią taka sytuacja. Kwestia alergii jest bardzo indywidualną sprawą, zależną m.in. od przygotowania płytki, higieny narzędzi, skłonności do alergii czy prawidłowej aplikacji produktu. Wszystkie nasze lakiery mają Certyfikat Bezpieczeństwa i są testowane przed wprowadzeniem na rynek. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek88
Po kilku testach u mnie sprawdziły sie lakiery Mollon, nie uczulają , nie zawierają najbardziej 3 szkodliwych substancji, za to mają w składzie wyciąg z żywicy drzewa pistacjowego. Dla mnie do tej pory są numerem 1 . Na pewno warto spróbować, ja też na początku kupiłam jeden lakier a potem coraz więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sobie kupiłam biały kolor stong white z semilaca ale jakoś cieżko mi się z nim współpracuje, pare dni po pomalowaniu odhodzi po bokach, z innymi kolorami nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ten kolor jest bardziej napigmentowany i wymaga dłuższego utwardzania, trzeba także nakładać bardzo cienkie warstwy. Przyczyną odchodzenia hybrydy może być także zalewanie skórek i brak zabezpieczenia wolnego brzegu. W razie pytań chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od roku używam Neonail. bardzo lubię delikatne pastele, a oni tam mają duzy wybór. Konsystencja jest ok - dobrze się nakłada. u mnie w mieście jest ich sklep stacjonarny, więc zawsze mogę podejść i sprawdzić dany odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaamamauska
U mnie od jakiegoś czasu tylko Makear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×