Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość new eye system
TRWAŁE WYDŁUŻANIE NATURALNYCH RZĘS "NEW EYE SYSTEM" PIERWSZE I JEDYNE W CAŁEJ POLSCE!!! EFEKTY ZABIEGU NA WWW.NEWEYE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak we wrocławiu robią . 450 pln www.make-up.wroc.pl Ja miałam i koleżanki tez.Warto,także polecam.Ale uwaga bo raz zrobisz i zawsze bedziesz chciala miec takie rzęsy:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne to
ale ładnie kosztuje.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne to
Rosalinda - miałaś kiedyś sztuczne rzęsy przyklejone (takie przez kosmetyczkę, kępki)? bo to mniej więcje tak wyglada, pewnie są troche lepszej jakości - ale ogólnie sens ten sam - przykleja się do rzęsy na krawędzi powieki, dlatego trzeba doklejać co kilka tygodni.. mi się sztuczne rzęsy (nie kwestionuję jakości tych "przedłużanek" ale na pewno nie mogą być super rewelacyjne, bo to przecież sztuczne) po kilku dniach od spania na poduszcze wywiajały w górę - tak niesamowice - widać ze sztucznie.. i jestem wiecej niż pewna - ze te też będą reagowac tak samo - w końcu tworzywo musi być podobne.. ostra ściema..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sintagma
jennifer lopez miała recznie robione rzęsy z lisiego włosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Pytałyście o wrocław i rzęsy.Ja juz mialam robione 2 razy dopelnienia i jestem bardzo zadowolona w ogole ich nie czuć.Nie musze sie malować a to byl moj najwiekszy problem bo jestem alergikiem.Dziewczyna,ktora robi zabieg jest przy okazji bardzo mila takze czulam sie jak u siebie w domu:) To jest na Biskupiej obok rynku. Pozdrawiam, www.przedluzanie-rzes.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Pytałyście o wrocław i rzęsy.Ja juz mialam robione 2 razy dopelnienia i jestem bardzo zadowolona w ogole ich nie czuć.Nie musze sie malować a to byl moj najwiekszy problem bo jestem alergikiem.Dziewczyna,ktora robi zabieg jest przy okazji bardzo mila takze czulam sie jak u siebie w domu:) To jest na Biskupiej obok rynku. Pozdrawiam, www.przedluzanie-rzes.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka333
Hmmm... prawie same pozytywy... A ja slyszalam cos odwrotnego... Że efekty naprawde super, ale koszmar zaczyna sie pozniej... Po paru tygodniach zaczynaja swedziec oczy... I wtedy niecierpliwie sie czeka az sztuczne kepki wypadna, bo niestety nie ma innego sposobu na ich usuniecie... i byloby pol biedy gdyby wypadly i po krzyku... podobno wypadaja razem z naturalnymi rzesami i mozna sobie zrobic wielka krzywde.... ...nie chcialabym nikogo straszyc ani siac nie sprawdzonych plotek, bo sama szukam jeszcze opinii na ten temat... chcialam sie z Wami podzielic tym co do mnie do tej pory doatrlo... Czy ktos jest moze w stanie sie jakos do tego ustosunkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huytfredws
a mnie na targach w poznaniu pani ktora robila taki zabieg z tej wlasnie firmy neweye (wystawialysmy sie obok siebie)powiedziala ze tak naprawde to efekt trzyma sie 2-3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new eye system
Witam drogie Panie. Jestem właścicielką firmy NewEye i nie wystawiałam się na żadnych targach! Przedłużam rzęsy najdłużej w Polsce, bo juz od dwóch lat produktami NovaLash. Sprostuję jeśli to niejasne - przedłużone rzęsy nie mogą trzymać się dłużej niż 100 dni, bo tyle maksymalnie żyją naturalne, potem wypadają \"wypychane\" przez nowe rosnące (encyklopedia medyczna), a dla idealnego wyglądu przedłużonych rzęs zaleca się dopełnienia raz w miesiącu. Zapraszam na stronę www.neweye.pl, wkrótce dołączę więcej autentycznych zdjęć zabiegu. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Koselak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka B
Nie dajcie sie dziewyczyna zwieść tym rzesom to badziew-odpadają, wykrzywiają sie i nie trzymaja sie do 3 tyg |:( a koszt jest nie wart efektu. ja w koncu dałam sobie z nimi spokój i do dzis nie moga moje rzesy wrocic do poprzedniego stanu :( chyba te kleje sa tak szkodliwe dla włoskow choc pani ktora mnie skasowala za ta usługe przysiegala ze ponad miesiąc, ze bez wpływu na zdroowie moich rzes. z calego serca, dziewczyny-nie pakujcjie sie w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairway
Ja mialam robione 2 tygodnie temu i dopiero wczoraj zauwazylam ze kilka wypadlo,w sylwestra bede miala doczepiane nowe,ale chce dolozyc dluzsze i grubsze ,na specjalne okazje ;).Rozmawialam z ta kosmetyczka i wyjasnila mi ze uzywa kleju i rzez z firmy Lash Perfect ,bo maja kleje medyczne i wszystkie preparaty maja europejskie atesty i sa ubezpieczone.Mowila ze to powinno sie sprawdzic u kosmetyczki,bo duzo uzywa niesprawdzonych-ale tanich preparatow.ja znalazlam salon na stronie www.rzesy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
te produkty są bardzo dobrej jakości i nic z rzęsami sie nie dzieje, a te wymysły że wypadaja, niszcza się lub swędzą oczy to jakieś idiotyzmy. Nosze Great Lashes już rok i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Witajcie! Ja też skusiłam się na rzęsy. Byłam w upiększalni i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona! Po dwóch tygodniach byłam na gratisowym dopełnieniu (warunek aby było darmowe). Od tego czasu minął miesiąc i jest naprawdę ekstra - nie używam tuszu, mam super rzęsy, nic mnie nie podrażniło. Praktycznie każdy zauważył różnicę nawet - mój facet hi, hi ! Ja zdecydowanie polecam! A że trzeba uzupełniać, no cóż tak jak tipsy i kolorek na włosach też wymagają regularnych wizyt w salonach. :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia_2000
hmm...dziewczyny:))) powiedzcie coś wiecej o tym jak sie wykonuje i jak przebiega ten zabieg przedluzania rzęs. Ja mam swoje niezbyt imponujące i jasne, ponieważ jestem blondynką, kiedyś mialam ładniejsze ale wtedy sie nie malowałam tuszem:)) a teraz sa znacznie rzadsze. Ale jak oglądałam zdjęcia tych przedłużonych, to doszłam do wniosku że patrząc na swoje z jedną zamknięta powieką, nie są jeszcze takie złe;p W sumie to czesto używam na większe wyjścia sztucznych kępek, przyklejanych na zalączony klej, za ok 10 zl. Starcza mi jedno opakowanie na dość długo- bo sa jednorazowe, pozatym nie muszę ich specjalnie malować, wtedy są naturalne, a jak użyję tuszu mają teatralny wygląd. Kleju nie widać, bo staram sie je przyklejać miedzy rzesami, a nie na powiekę, pozatym maluję powieki eyelinerem czarnym i troszkę zawsze można zamalować w ten sposob klej jeśli go widać. Przy zamkniętych powiekach efekt jet taki sam jak w tym waszym \"profesjonalnym\" przedłużaniu:) i trzyma mi sie 2 tyg min. Pozatym sama sobie przedłuzałam włosy hehe i to przedluzanie rzes tez sobie zaraz opatentuje;P jakby nie było cwana jestem:P hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia_2000
male sprostowanie hehe- nie są jednorazowe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek7777
nadia_2000 : a na jaka metode sama sobie przedluzylas wloski? ile za to zaplacilas ? gdzie kupilas wlosy i czy nie sa badziewne? tez zastanawiam sie nad tym bo nie stac mnie zeby dac 1000zl w salonie fryzjerskim,owszem,mam tyle kasy ale wole ja przeznaczyc np na ubrania a na to i na to to jzu mnie nie stac :P ja zastanawiakam sie nad tasma na klej i keratyna przez prostownice a wlsy wypatrzylam na allegro tylko boje sie ze po kilku myciach zrobia sie jak u lalki i zew ypadna mi wlosy i w ogole mam duzo obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę to mieć
czy macie fotki po zabiegu przedłużania rzęs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminum0000
Nadchodze z pomoca. Zajmuje sie przedluzaniem i zageszczaniem rzes metoda Xtreme lashes. Nie bede wychwalac tej metody tylko dlatego, ze jest moja praca, ale sama je nosze i sa boskie. Nie ma mozliwosci zniszczenia naszych rzes jezeli zabieg wykonany jest prawidlowo, czyli wlosek do wloska. Jest duzo firm na rynku, ktore oferuja ta metode. Niestety niektore nie robia dobrej reklamy. Osobiscie widzialam fatalnie posklejane rzesy. Nie dziwie sie, ze pozniej wypadaja. Rzesa syntetyczna przyklejana jest do naturalnej klejem chirurgicznym z wszelkimi atestami. Nie dotykamy skory, wiec nie moze byc podraznien. PROSZE NIE MYLIC TEGO Z KEPKAMI!!!!! Po nalozeniu rzes uzywamy specjalnej odzywki, ktora przedluza trwalosc nalozonych rzes. Zaleca sie uzupelnianie rzes co 2-3 tygodnie w celu utrzymania gestosci. Na miejsce starych rzes wyrastaja nowe, wiec caly czas mamy do czego doklejac, zageszczac rzesy. Ale jezeli ktos traktuje to jako jednorazowy zabieg bedzie sie cieszyl nimi az do momentu wypadniecia naturalnych rzes (ok. 60 dni). Uprzedzam, ze pozniej jest szok, bo przyzwyczailysmy sie do "firanek ", a zapomnialysmy jak wygladaly wczesniej. Jezeli sa jakies pytania chetnie odpowiem. Rzesy wygladaja tak bajecznie, ze szkoda by bylo pozostawic Was w niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiafar
Gdzie moge zrobic w Wawie takie rzesy? Prosze o namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminum0000
np. w salonie Celebrity w centrum Warszawy ul. Rondo Onz1 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja234wp.pl
witam. Czy w koszalinie wykonuje ktos przedluzanie rzes? jesli tak- gdzie? jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
witam mam pytanie czy ktos wie gdzie robia rzesy metoda Xtreme Lashes w Szczecinie?Czy moge zrobic je jeden dzien przed slubem ? Czy sie robi przed nałozenie henne czy moze maluje sie prosze o jakies informacje mysle zeby zrobic sobie takie na slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile to kosztuje ? Chciałabym iść do najlepszego salonu w warszawie, żeby uniknąć rozczarowań. Znacie taki ? Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja77
ja zrobiłam sobie na slasku w Studio Urody Q10 metoda great lashes, jestem bardzo zadowolona, chodze regularnie na korekty tak jak z tipsami, nic mnie nie swedzi, nie straciłam własnych rzes i wogóle czsami nie da sie juz wytrzymac tych bzdur ktrore niektórzy wypisuja, nie zrobisz to sie nie dowiesz jak to jest ,proste!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×