Odpowiedz na ten temat

naturalne przedłużanie rzęs

• Zlosnicazla 2017.01.31 [23:23]
    Nie przedłużaj oczko.gif kup serum do rzęs Revitacell a będziesz się cieszyla bajecznymi rzęsami NATURALNYMI
  • fregatta 2017.02.02 [13:11]
    niestety ale naturalne nie wyglądają tak dobrze jak przedłużane, ja jak długo przedłużałam, a potem przestałam to widziałam bardzo dużą różnicę, szybko wróciłam do Estery z Magic Visage na rzęsy, teraz begam raz w miesiącu na uzupełnienie, w zupełności wystarcza.
  • Enka28 2017.02.07 [14:01]
    W tym gabinecie http://tajemnicaurody.com.pl/ Pani kosmetyczka robi przedłużanie rzęs bardzo profesjonalnie usmiech.gif ja tam dwa razy już robiłam i bardzo długo rzęsy się trzymały po zabiegu.
  • kasieu 2017.02.08 [11:37]
    W Poznaniu to owszem, zgodzę się, w gabinecie Tajemnica Urody świetnie robią rzęsy usmiech.gif a robiłyście tam makijaż permanentny?
  • fregatta 2017.02.08 [13:03]
    no ja niezmienne wracam do Magic Visage i do Estery, bo jestem bardzo zadowolona z jakości jej usług, u niej rzęsy utrzymują się bardzo długo po założeniu, więc zawsze wracam.
  • gość 2017.02.20 [12:51]
    prawda jest taka że naturalnie to nie 'przedłużysz' sobie rzęs nie wiadomo jak bardzo. Najlepiej po prostu iść do salonu kosmetycznego (ja chodze do coco time we wroclawiu) i tam się zdac na specjalistkę usmiech.gif są różne metody więc możesz mieć rzęsy takie jak sobie wymarzysz
  • antilla 2017.03.16 [16:18]
    ja chcesz mieć ładne długie rzęsy to tylko ich przedłużenie może przynieść wymierne efekty ja od dłuższego czasu przedłużam rzęsy w salonie Magic Visage w Śródmieściu i jestem mega zadowolona z efektu, nie wyobrażam sobie teraz nie mieć rzęs założonych, chyba głupio bym się czuła.
  • Marysiaikota 2017.03.16 [21:00]
    Na moim blogu znajdziesz moje lubione tusze
    http://e-pomadka.pl/ranking-tuszy-do-rzes/
  • antilla 2017.03.21 [14:13]
    ja odkąd przedłużam rzęsy w magic vsage to nie mam problemów z tuszami, w ogóle ich nie kupuję wystarczy, że pójdę do salonu raz na miesiąc i mam piękne rzęsy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...