Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ashantix3

Obumarłe? cebulki włosów i wypadanie

Polecane posty

Zacznę od tego, że w maju 2013 roku fryzjer zrobił mi głupotę.. Może na moje życzenie, może powinien był mnie ostrzec - teraz to nieważne. Nałożył rozjaśniacz, dzięki któremu tak mnie piekła skóra, że płakałam. Powiedział, że jak już od rozjaśniacza niszcze włosy, to niech się rozjaśnia i nie chciał zmyć farby.. eh. efekt ? :( 3/4 włosów mi wyleciała do lysosci! a 1/4 z włosów do pleców została "za ucho" minęło prawie 2 lata.. i Teraz.. włosy te krótkie urosły.. mało ale coś.. przed ramiona.. są jednak bardzo bardzo rzadkie i nie wiem, czy w miejscu wylysienia urosły mi nowe :( nie umiem tego sprawdzić, bo mam różne długości włosów, ale widać dużo białych placów łysych;/ czy znacie jakieś sposoby by to sprawdzić? domowe/kupne sposoby na odbudowę cebulek i porost włosów ? byłam pół roku w szpitalu; miałam depresję.. eh. najgorszy błąd mojego życia. . ale wracając do tematu, tak jak wspomniałam. Chciałabym poznać sposoby zarówno domowe, jak i te w tabletkach, olejkach itd na odbudowę cebulki włosów i ich porost. proszę o pomoc.; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam sama rozjasnieczem-bardzo silnym i nie mialam tego problemu,owszem,kilka wlosow poswiec trzeba bylo,wiadomo.mi pomogly tabletki na skore,wlosy i paznokcie z dodatkiem hialuronu.dodatkowo woda z pokrzywy,ktora wmasowywalam przed snem.szampon extrem repair od gliss kur.ja podejrzewam,ze te Wlosy ci sie raczej polamaly tuz u nasady a nie wylecialy.rozjasniacz to nie depilator w kremie przeciez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale czytałam gdzieś, że może rozjaśniacz zrobić tak, że cebulki umrą i nie odrosna juz nowe włosy. :( dziękuję Ci za rady, ale strasznie się boje i chciałabym je wzmocnić. nigdy już rozjaśniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wizyta u dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dermatolog ? Zwariowałaś ? Jak już coś to kafeteria, w ostateczności jakiś zielarz albo znachor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz za granicą, wracam za miesiąc. Wtedy udam się do wszelkich lekarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naturalnych sposobów polecam odżywkę Hasna. "Olejek do włosów Hasna wnika w strukturę włosa, wzmacnia go oraz podnosi od nasady. Z czasem włosy stają się grubsze, nawilżone, bardziej sprężyste, nie łamią się i nie rozdwajają". U mnie wszystkie punkty z opisu sprawdziły się. Wszyscy moi znajomi pytają się czego używam do włosów. Warto spróbować efekty naprawdę są i to świetnie - tylko Hasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×