Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość conka2

Oliwka do paznokci: czy to działa?

Polecane posty

Gość conka2

Czy używacie oliwki do paznokci? Czy ona rzeczywiście poprawia kondycję skórek i paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka przede wszystkim poprawia stan skórek - nie są one takie suche, a raczej przeciwnie - robią się miłe w dotyku, ładniej wyglądają, są odżywione. Diametralnie odmienia to wygląd całych paznokci - przetestujcie sobie oliwkę z muszelkami new nails.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mnie nie pop*******iło, żeby wydawać taką kasę na "oliwkę do paznokci"... zwykłe jadalne oleje dadzą dokladnie TO SAMO a kosztują kilkaset razy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na skórki wpływa super - tzn. nie są takie brzydkie i suche, powiedzmy, że oliwka daje mi dużą zmianę w krótkim czasie, dużą poprawę, ale moim zdaniem i na samą płytkę ma to dosyć duży wpływ. U mnie to się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa. na skórki też rewelacja, mam w super stanie jak nigdy.. zawsze miałam istne zadziorki.. a jak wynalazłam na Top Drogerii nowe oliwki z Semilac to zamówiłam i brzoskwinie i kokosa.. i kocham kocham kocham!! mogłabym cały czas używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie działa - tylko to trzeba robić z głową. Przede wszystkim w zgodzie z tym, co jest na ulotce. Wtedy nie ma ryzyka, że coś będzie nie tak. Docelowo powinno być po prostu o wiele lepiej - kwestia tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×