Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edytka11

paznokcie

Polecane posty

hej! jak tam dziewczyny paznokcie? czy juz w jesiennych barwach macie swoje paznokcie? ja teraz mam hybryde ciemna sliwke.. i jest super! a jakie wy macie teraz pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też już jesienne hybrydy :) a dokładniej przepiękna ciemno oliwkowa hybryda neonail o nazwie olive garden , cudo! i już szykuję się na kolejne jesienne zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mircenka
Ja mam wiosennie już, bo wołam o wiosnę wszystkimi sposobami. Mam mieszane kolory hybrydy. Lakiery Semilac, kolory Fresh lime i Pink Doll. Uwielbiam żywe kolory rzucające się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pricilla
Ja przekonałam się do semilaca i przypuszczam że pozostanę przy nim. Po raz pierwszy od wielu lat mam ciągle pomalowana paznokcie u stóp, a to dodaje mi dużo pewności siebie. A przedłużanie na formie...mogę tylko powiedzieć wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odile
Fakt, paleta kolorów Semilac jest przepiękna, preferowałam zawsze ciemne kolory, zgaszone np odcienie marsala, ale chyba skuszę się teraz na żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OOna
ciekawe czy np hybrydowo można zrobić takie szalenstwo jak Lady Gaga ma na paznokciach a pewnym klipie... szkoda, że obrazek nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pastelka19
Ja przez większą część roku stawiam na pastelowe semilaki- ostatnio jestem zakochana w błękicie, a na wakacje to koniecznie jasne kolory, które podkreślą opaleniznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka Bella
Ja już wybrałam na lato, blady róż semilakowy , przepiękny kolor, taki kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariana Lyrics
Ach te pazurki, hybrydy bardzo mi odpowiedają faktycznie trzymają się długo (trzeci tydzień) i ciągle prezentują się nieskazitelnie, plecam lakiery semilaca są sprawdzonej jakości ...no i kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORchiDeam
ja tylko czarne, zawsze czaarne... preferuję, teraz chyba skuszę się na hybrydę, oczywiście też czarną. Mam zamiar kupić zestaw Semilaca i zostać Zosią samosią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikasia33
u mnie kroluja ostatnio ciemne kolory galaxy z NeoNail ale juz powoli mysle o neonach,ktore w nn sa cudowne! swietnie kryja i nie potrzebuja bialego podkladu jak inne hybrydy.. mam bora bora i copacabana - przy nastepnym mani przechodze z kolorow zimy na lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirocca
Ja już też mam ochotę wyjść z szarości zimowych i wkroczyć w gamę turkusową z kolekcji OCEAN DREAM, złamaną żółcią, piękne są kolory lakierów hybrydowych semilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchcha
u mnie już w 100% letnio :)) teraz pastele ale jeszcze trochę i moje ukochane neonki pójdą w ruch :) zamówiłam teraz nowe kolory Semilac ze strony www.topdrogeria.pl, czekam na przesyłkę i próbuję ombre :P Ewa RLM pokazywała i w sumie nie wyglądało to tak strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlg
Szkolenie, w którym brałam udział pokazało mi, jak spojrzeć na płytkę paznokcia. Na Akademii opi pracowałam z wypiekami na twarzy. Dowiedziałam się, wielu ważnych informacji, które wykorzystam podczas pracy w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzęczyk
Sama przyjemność posiadać niezkazitelnie pomalowane paznokcie i w dodatku nie myślęć, że się zepsuja... jestem właśnie dlatego z semilacowymi produktami, a teraz noszę błękitną hybrydę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antryxia
Ja na przekór logice na lato mam czarne hybrydy oczywiście semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonJ
Czarne tak jeszcze w macie są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wiosenno-letnie kolorki :D piekne pastele ice chic od golden rose :D tanie, a swietne lakiery, dosyc dlugo sie utrzymuja, paznokcie sa gladkie i lsniace. Firma caly czas wydaje nowe kolory w tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagmatwanax
Na lato tylko pastelowe, drinki w tropikach i sukienki z dekoltami carmen, a lakiery hybrydow zawsze wybieram online na stronie semilaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kolor black snake od Claresa, uwielbiam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaOla
Jak przedłużacie swoje paznokcie? używacie tipsów czy może harda z semilaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś wolę harda fajnie mozna przedłużyć paznokcie, nie lubie dopasowywać tipsów i ich kleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corina Flora
Jestem za hybrydami, są trwałe i niezwykle efektowne, a semilac ma faktycznie świetny wybór lakierów... zawsze mam problem jaki kolor wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria Ko
Podobają mi się białe przecierane ze złotym, takie trochę shabby chic może uda mi się takie zrobić z palet semilaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjab
Ja mam taki cały czas wchodzę na ich stronę i zastanawiam się godzinę jakie lakiery wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NannaX
lubię hybrydy i znam oczywiście semilac kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny byłby temat, gdyby nie ta chamska reklama Semilaca:( Też na tym bazuję, czekam nawet na 4 lakiery alet już nie chcę o tym pisać, bo ta nachalność jest po prostu dla inaczej bystrych:( Ktoś robi biznes w przekonaniu, że jeśli laska maluje paznokcie, to nie ma mózgu. Smutne. Ale mam też coś od NeoNail Kazadi i poluję na dwa kolejne. Dla mnie niebieski, dla synowej nude. Nazwy mają jakieś, ale nie znam, ja tylko po rusku:p Seria Kazadi, na ceneo jeszcze w promocji poniżej 30 złotych :) I co ekspercie Semilaca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayka Czipewa
Semilaci mają jakość i piękne palety kolekcji i nikt im nie podskoczy, będę trzymać się tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apani
Rany! Jeśli chodzi o kolory hybryd Semilac, to można dostać oczopląsu, ja często nie wiem, na który kolor się zdecydować :)) Ale przede wszystkim wybieram ich za dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×