Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ladniutka

Paznokcie żelowe - odpadaja po 1 dniu czemu ???

Polecane posty

Czytałam na tej stronce jak sie robi paznokcie żelowe i robiłam je według instrukcji , używałam żelu SF czy one są dobre??? po 1 dniu mi poodpadywały hmmm. Jestem poczatkujaca osoba wiem wiem ze musze kurs zrobic ale nie jeszcze nie pierw musze kaske uzbierac. Powiedzcie mi dziewczyny czemu mi odpaduja tak szybko a robiłam je według tej instrukcji co jest zamieszczona na tej stronce :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
moze zrobilas je z żelowych misi haribo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu zle to zrobilas....ja u swojej manikiurzystki robilam zele i trzymaly mi sie bardzo dlugo-poza jedna wpadka z mojej winy-zlamalam zela jak otwieralam samochod:))Ale to bylo wieki temu i tipsy poszly w zapomnienie-sama sie sobie dziwie ze je nosilam.Lepsze sa naturalne zadbane pazurki -szczerze-:)-ladnie pomalowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala88
a zmatowilas, odtluszczylas, wytrawilas ewentualnie plytke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala88
no to moze zrobilas to niedokadnie. ja Ci nie powiem o co dokladnie moze chodzic bo specjalizuje sie w akrylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknaaaa jakiej diety uzywasz????????? bo mojemu mężowi przyda sie tez zrzucic pare kilo ale nie wiem jakiej diety uzyc ??? A TY JAKIEJ UZYWASZ JESLI MOZNA WIEDZIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś hybrydowego? Na hybrydowym w zasadzie udało mi się całkowicie zmienić paznokcie - efekt jest trwały, nie muszę robić żadnych poprawek nawet tygodniami. To lakiery new nails - nie mam żadnych problemów, tak więc da się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię i doswiadczonej stylistki wszystkim sie trzymaja a mnie czasami w calosci odpadnie nie wiem dlaczego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi raz odpadły po 3 dniach a następnie po 1 dniu ,gdzie pani dawała gwarancję ze nie miała poprawek ,a z tego co słyszałam więcej osób narzeka ,ale jak się płaci przynajmniej powinna zrobić gratis ,a nie kasować dalej nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×