Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerta

pękające paznokcie

Polecane posty

Gość jerta

Od kiedy pamiętam ma pękające paznokcie. Pękają wpoprzek. to pęknięcie nachodzi też na "różową" część paznokcia. Biały paznokieć rośnie już pęknięty - koszmar. Znacie jakąś super odżywkę. Sprawdzoną. Kiedyś kupiłam jakąś i wyglądała na paznokciach jak zważony lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej poprawić stan paznokci od \"środka\"? Babcia mówiła mi, że jedząc cebulę ma się ładne paznokcie (cynk?), poza tym myślę, że dobrze na stan paznokci wpłynęłyby witaminki z grupy B, a także witaminka A, wapń, cynk, magnez... Może jakbys wzbogaciła nimi dietę to po kilku miesiącach stan paznokci poprawiłby się... A poza tym odradzam używanie odżywek w formie lakieru, lepsze są takie w \"kremie\", balsamy w małych słoiczkach, które wsmarowuje się w paznokieć na noc. Mycie naczyń i pranie robić w rękawiczkach, najlepiej też zrezygnować z nadmiernego malowania paznokci - ładne, zdrowe, lecz niepomalowane są piekniejsze niż wymalowane połamańce, a nawet najbardziej udane tipsy. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynapogorzala
Wystarczy dobra odżywka na paznokcie, kilka tygodni i problemu być nie powinno. Najczęściej problemy z paznokciami wynikają po prostu z braku odpowiedniej pielęgnacji. Zmieńcie to, a będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapatyk
Zgadzam się - dobra odżywka, new nails wystarczy. Dobra nie oznacza, że musi od razu kosztować kilka razy więcej niż tanie odżywki. Poczytajcie co dziewczyny mają za problemy po tanich odżywkach. Strach się bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie kwestia odżywki masz pewnie chorą tarczycę, na to witaminki i odżywki nie pomogą zrób badania: morfologia, hormony tarczycy a dopiero potem łykaj skrzypowity i inne suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie to druga sprawa, ale w zdecydowanej większośc**przypadków wystarczy po prostu zastosowanie odpowiedniej odżywki - kilka tygodni i sytuacja powinna się mocno poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina kosik
Porządne lakiery to całkowita podstawa, potrzebna jest tylko odpowiednia systmatyczność. W moim przypadku po kilku miesiącach paznokcie były już twardzielami, przestały pękać, zaczęły wyglądać o niebo lepiej. A dokładnie o takie efekty mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoradniastopyPl
Straszne :( a czy coś takiego masz też na stopach? bo może rzeczywiście to problem odśrodkowy i trzeba leczyć przyczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sama sytuacja - odżywka, systematyczność i w zasadzie paznokcie całkowicie inne. Nawet nie sądziłam, że uzyskam aż taki efekt - potrzebne kilka tygodni. Zwracajcie również uwagę na to, co robicie nie mając na dłoniach rękawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kosik
Dziewczyny - wystarczy utrzymywać systematyczność i z paznokciami wszystko będzie ok. Nie twierdzę, że zmiany będą natychmiast, bo tak nie jest, ale z czasem powinny być ładniejsze i zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka new nails, trochę systematyczności, może być również oliwka. I to zdecydowanie wystarczy - musicie tylko dać sobie trochę czasu, bo paznokcie to można rzeczywiście szybko odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka to jedna, ale przede wszystkim zmiana diety na Pyszną dietę i ogólna zmiana nawyków żywieniowych!!! Poza tym wizyta u kosmetyczki...koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta to raz a wsparcie kosmetyczne to dwa. Byłaś u kosmetyczki,albo w jakimś dobrym salonie kosmetycznym, gdzie zatroszczą się o twoje paznokcie, alby jakos je wzmocnić? Ja odkad pamiętam miałam łamliwe pazkokcie i wszelkie z nimi kwestie tutaj robię - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/tipsy-zele.html - zobacz sobie na ich zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na pękające paznokcie, oprocz odzywki jakiejs dobrej, to świetnie pomaga hybryda. Mialam juz kilka razy robioną w http://medicor.krakow.pl i naprawde dało to efekt. Nie wiem czy podziala na kazde paznokcie,ale w moim przypadku zdalo egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pękające paznokcie łykaj dużo skrzypu. Rewelacyjnie działa też odżywka Trindu (sprawdziłam na sobie), paznokcie wyglądają jak nowe i nikt by nie powiedział, że kiedyś miałam z nimi takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka Eveline - bardzo dobra. Mnie osobiście suplementy typu silica w ogóle nie pomogły. Jedynie odzywki typu eveline 8 w 1, dobra jest też ta: http://alegratka.pl/ogloszenie/odzywka-do-paz nokci-24296019.html?h=f5cbf4ae3f7a9530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patonio
U mnie okres powracania paznokci do zdrowia w sumie trwał kilka miesięcy, ale teraz mam paznokcie takiej jakości jak nastolatka - ładne, zdrowe, kompletnie nic im nie dolega, a były już tak kruche, że było mi po prostu wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposia
Spróbuj sobie wprowadzić na jakiś czas oliwkę new nails, tylko stosuj systematycznie. Powinno być o wiele lepiej, a szczególnie poprawę zauważysz jeśli chodzi o skórki. Może warto spróbować, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargos
Ja jadę na hybrydowych - po prostu ze względu na trwałość. Po jednym manicure mam tygodniami święty spokój, a właśnie o coś takiego mi chodzi. Ogólnie - paznokcie mam w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tam smarowanie paznokci oliwką albo robienie sobie hybrydowego, to nic nie daje. Co więcej, hybryda nawet niszczy paznokieć, potem płytka jest w jeszcze gorszym stanie niż przed. Ważniejsze jest dostarczenie substancji odżywczych od wewnątrz. Na paznokcie super sprawdzają się napary ze skrzypu polnego i pokrzywy, ale nie każdemu chce się je robić, więc można po prostu łykać je w tabletkach. Bio silica max ma najwięcej skrzypu na rynku, więc ja ją łykam, ale pełno jest różnych suplementów w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybrydafanka
a mi wlasnie hybrydy pomagaja, paznokcie mi sie nie rozdwajaja i nie pekaja, sa twarde, a tak mialam malowane zwyklym lakierem to od razu gdzies mi sie podwadzil i zmalal. A teraz nawet maja dobra promocje na hybrydy za 39 zl do konca maja takze trzeba korzystac http://www.samui-spa.pl/manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka11
byłam w tym Samui i faktycznie cena 39 zł ale nie mieli mojego ulubionego koloru figowego ;< plus jest taki, że Pani kosmetyczka powiedziała, że do następnej mojej wizyty uzupełnią ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta1982
Mi na pękające paznokcie najlepiej pomógł suplement diety z dużą dawką skrzypu polnego i pokrzywy. Nazywa się Bio silica max, można go kupić w każdej aptece, a daje naprawdę szybkie rezultaty. Brałam go jakieś 2 miesiące temu, a efekt nadal się utrzymuje, płytka paznokcia jest twardsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia89
Mi w odróżnieniu do innych odżywka Eveline 8in1 w ogóle nie pomagała, miałam wręcz wrażenie, że efekty są bardzooo znikome. Największy efekt widziałam po odbyciu diety uzupełnionej suplementem, po wyczytaniu informacji na temat stanęło na bio silice max. Efekty zauważyłam po tygodniu! To chyba całkiem szybko jak na taką terapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsian
New nails, od nich odżywka, duża poprawa powinna nadejść po kilku dniach stosowania, a po kilku tygodniach paznokcie będą już diametralnie inne - najważniejsze szybkie działanie i systematyczne stosowanie. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka new nails, na dokładkę oliwka - zobaczycie, że zmiana będzie widoczna. Może nie od razu paznokcie będą zdrowe, ale po czasie powinny być całkiem inne - wszystko zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam...mi pomogło obcinanie ciągłe paznokci na b.krótko i eveline diamentowa odżywka do paznokci niestety nie każdemu pomaga. ale spróbować warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szibon
ja kupiłam sobie profesjonalną odżywkę w hurtowni kosmetycznej Sevonia. moja manikiurzystka używa Calcium Gel Silcare i mi poleciła....i faktycznie paznokcie się znacznie wzmocniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila8777
Cooo? że silica nie działa a Eveline tak? hehe to chyba jakiś żart, kupiłam na początku Eveline i po 3 tygodniach ZERO efektu..! byłam mega wkurzona, bo może wielkiego efektu nie oczekiwałam, ale zawsze jakiegoś... ;] poźniej kupiłam bio silice max, i po dwóch tygodniach paznokcie przestały mi się łamać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×