Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdax9x

Pękające paznokcie

Polecane posty

Witam, Potrzebuje rady dotyczącej pękających paznokci, zdjęcia: zapodaj.net/11f7b17f339bf.jpg.html zapodaj.net/bef0ba15a326a.jpg.html zapodaj.net/45d6ab6eed2b5.jpg.html Manicure japoński wykonywałam już 4 razy, ale płytka wydaje się być cieńsza więc stosuje obecnie odżywke Sally Hansen. Problem pojawia sie również na dużych palcach u stóp. Stosuje ogólną suplementacje witamin. Może jest tu ktoś kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbać o to, żeby w diecie było dużo białka i zdrowych tłuszczy. Plus do picia skrzyp i pokrzywa. I nie niszczyć płytki żadnymi "manikiurami", przecież logiczne, że coś co spiłowuje płytkę, ją osłabia! A zamiast "cud- odżywek" kup i zmiejszaj: olej rycynowy, keratynę hydrolizowaną i wit. E. Wcieraj w paznokcie i przede wszystkim w macierz paznokcia (pół cm poniżej paznokci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na paznokcie najlepiej działa częste malowanie. Lakier utwardza płytkę, więc mniej się łamią. Poza tym warto raz po raz zamoczyć palce w wodzie z cytryną. I nie korzystać z żeli! http://www.biomedical.pl/uroda/jak-dbac-o-paznokcie-5751.html Ja na przykład bardzo często piłuję paznokcie od jakiegoś czasu i zauważyłam zmianę, także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filutek01 wczoraj żałosna spamerska idi00tko WON!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellkia89
Ja miałam często ten problem, ale zaczęłam robic sobie mani hybrydowy i nic mi się nie dzieje z paznokciami, rosną mocne i długie. Ale to tez kwestia odpowiedniego przygotowania paznokci i przy zdejmowaniu trzeba uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×