Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krolowabalu

Permanentny makijaż

Polecane posty

Dziewczyny, co sądzicie o robieniu sobie permanentnego makijażu? Myślę na razie tylko o brwiach, ale nie wiem, czy nie jestem na to za młoda. Mam mniej niż 30 lat. Jak kształtują się ceny za zabieg ust, powiek i brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przekonałam do makijażu permanentnego. Jeżeli chodzi o ceny to linergistki różnie sobie liczą za swoje usługi. Przykładowe możesz sprawdzić sobie tutaj - http://miu.com.pl/cennik . Byłam u tej Pani i jestem zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NimfaMorska88
Na co masz być za młoda? Na podkreślanie brwi? Efekt będzie na pewno lepszy niż po przyciemnianiu kredką. Ja mam 27 lat i przed tegorocznym latem zrobiłam sobie brwi metodą piórkową w New Look w Warszawie na śródmieściu. Wygląda bosko! W końcu mam ładne, naturalnie wyglądające brwi. A jaka wygoda i oszczędność czasu rano. Nie zastanawiaj się tylko rób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak myślę, bez problemu możesz o wszystkie zalety i przeciwwskazania zapytać w salonie, który oferuje makijaż permanentny brwi. Ja swój miałam robiony tutaj - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-brwi.html bez najmniejszych powikłań czy defektów. Metoda piórkowa jest właśnie chyba jedną z najlepszych - masz sporo info na stronie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nie jesteś za młoda, a dobrze podkreślone brwi potrafią zdziałać cuda:) Spróbowałam, chociaż też mam poniżej 30 lat i mogę polecić. Teraz zastanawiam się nad górną kreską na powiece bo nie mam takiej wprawy przy robieniu makijażu. A zabieg miałam wykonany u P. Patrycji Deviron w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z makijażu permanentnego bardzo zadowolona. Mój robiła mi Pani Aneta Budzińska- Dostatnia, która w Polsce jest jedną z lepszych specjalistek. Moim zdaniem faktycznie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczuszkaB
Ja robiłam brwi metodą łączoną. Jestem bardzo zadowolona i z jakości samej usługi, jak i z jakości obsługi. Zabieg że tak pozwolę sobie napisać miałam robiony w Princesse Centrum Estetyki na Ołtaszyńskiej we Wrocławiu. Teraz zastanawiam się nas ustami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zerknąć sobie na oferte www.spaszczecin.com. Maja atrakcyjne ceny a obsluga tez jest fachowa. Ja mam u nich zrobione brwi i usta permanentne, jest to wygodne w codziennym zyciu wiec warto w cos takiego zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Luska
A ja jestem całkiem przeciwna i nigdy nie zrobiłabym sobie takiego makijażu permanentnego. Wstajesz rano i codziennie masz ten sam makijaż. No nie ! Nuda... Jaki to problem kupić sobie ładną paletkę jak z tej drogerii internetowej http://puderek.com.pl/19_sleek-makeup ? Dokupić jeszcze szminkę, puder, tusz do rzęs i zrobić sobie makijaż wtedy gdy trzeba i taki jaki się konkretnie chce w danym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... makijaż permanentny jest ciągle taki sam i do pracy i na bal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BeataS
Ja robiłam w Princesse we Wrocławiu i uważam, że jest to super rozwiązanie, szczególnie dla osób zabieganych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelg
Myślę, że taki zabieg nie ma specjalnej granicy wiekowej. Przecież to makijaż, a nie wstrzykiwanie botoksu :D Ceny zależą od miasta, od salonu, lepiej sugerować się opiniami niż stawkami :) Ja mam permanentne brwi- robiła mi je Dominika z warszawskiego "jest pięknie". Wyszło bardzo ładnie, brwi są przypudrowione, jestem w nich zakochana- takie naturalne i subtelne :) mniej wiecej tak to wyglada: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/photos/a.242552889495413.1073741831.187794081637961/321884431562258/?type=3&theater :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×