Odpowiedz na ten temat

piękne stopy!

• Gula 2006.07.20 [18:39]
    Zawsze chciałam mieć piękne gładziutkie stopy. Ale zupełnie nie wiem jak to osiągnać. Mam twardą skopre na piątach no i takie tam. Używam pumeksu, peelingów i kremów od dawna ale nic nie pomaga.
    Jakie macie sposoby??
    Myślałam o kosmetyczce. Ale nie mam pojęcia ile to kosztuje i jak sie tam to odbywa i jakie są efekty.

Niełatwa jest droga z ziemi ku gwiazdom.
  • maseczka zparafiny 2006.07.20 [18:40]

• Gula 2006.07.20 [18:50]
    tzn? o to za maseczka?/

• Rosasita 2006.07.20 [23:55]
    Maseczka z parafiny jest teraz dostepna w Avonie, próbowałam na stopy ( mimo ze przeznaczona jest do dłoni).
    Zarówna stosujac do rąk jak i stóp, nie zauwazyłam rewelacji. Na pewno skóra jest nawilzona, ale jest to krótkotrwały efekt jaki mozemy osiągnąć poprzez stosowanie zwyczajnego kremu do rak.

Maseczke z parafiny polecam w gabinecie kosmetycznym jest to niezwykle przyjemny zabieg a efekty sa nieziemskie!!!!!
  • tipsiara 2006.07.21 [12:25]
    Stosowałaś regularnie (codziennie przed pójściem spać) kremy zmiękczające na stop? (rewelacyjne produkty są firmy Scholl). Polecam taką maszynkę z żyletką do ścięcia martwego naskórka. Ale musisz robić to bardzo ostrożnie zeby się nie zaciąć.
  • Guka 2006.07.22 [11:50]
    Właśnie myślałam o takiej maszynce ale boje sie że sobie odetne pół syopy. Kremy stosuje i peelingi ale nic nie pomaga. wieczorem po takim wyczyszczeniu stopy są nawet fajne ale jua rano to samo.
    a w gabinecie kosmetycznym jakie zabiegi stosują i ile kosztują??
  • Gula 2006.07.22 [11:50]
    to wyzej to byłam ja usmiech.gif

• tipsiara 2006.07.24 [12:38]
    W salonie kosmetyczka powinna Ci ściąć martwy naskórek ze stópek, da jakieś kremy mocno zmiękczające. Ceny są różne zależy od miasta. Podzwoń sobie do różnych gabinetów i zorientujesz się jak ceny się kształtują.
    A z maszynką dojdziesz do wprawy po paru razach, byle powolutku i delikatnie. usmiech.gif
    A próbowałaś smarować stopy oliwką dla dzieci i założyć na noc bawełniane skarpety? Tylko w skarpetach spać teraz w takie upały........
  • egzaltowana idiotka 2006.07.24 [12:42]
    Musisz iśc na pedicure ,jeśli masz twardą skórę do trzeba użyć frezarki i będziesz miała stopy jak dzidziuś

• wełnista owieczka 2006.07.26 [12:44]
    a taką frezarkę to można kupić na domowy użytek za jakieś nieogromne pieniądze?

• Izunia82 2006.07.27 [16:56]
    Ja się niedługo pierwszy raz w życiu wybieram na pedicure usmiech.gif
    Czy mam jakoś specjanlie przygotować stopy do tego zabiegu??
    Oczywiście oprócz umycia stóp ;-P

• krosta 2006.07.27 [17:00]
    wełnista owieczka - frezarkę możesz kupić, ale jak na taki cel to raczej bym nie polecała oczko.gif

prawie jak wrzód na dupie
  • tipsiara 2006.07.28 [12:35]
    frezarke należy umieć używać. Są w sklepach takie zabaweczki - ale szczerze mówiąc szkoda na nie nawet te 30 zł.
    Profesjonalne frezarki są bardzo drogie.

Nie zwracaj sobie głowy frezarką. Idż na pedicure i bedziesz miała problem z głowyoczko.gif

• Gula 2006.07.28 [20:22]
    dzięki za wszystkie rady
    z oliwką nie próbowałam. wypróbuje
    maszynke też sobie chyba sprawie chociaż boje sie skutków

• anitka1 2006.08.06 [21:39]
    a ile kosztuje taki zabieg pedicure?
  • maagdaa 2006.08.07 [19:43]
    Nie uzywajcie tej maszynki z zyletka ( omega) od kilku lat w profesjonalnych gabinetach odchodzi sie od uzywania tego nozyka.Ja kilka lat temu skonczylam kosmetologie i juz wtedy nie wolno było tego uzywac.W pracy mam profesjonalna tarke to stóp którą usuwam nawet najbardziej zrogowacialy naskorek pózniej wygladzam i poleruje stopy frezarką, efekt jest rewelacyjny.Polecam

• maagdaa 2006.08.07 [19:47]
    U mnie kosztuje 50 zlotych pełny zabieg czyli specjalna linia kosmetykow tj.peeling maska i krem usuniecie naskorka tarką i frezarką, pielegnacja i malowanie paznokci.

• ewik42 2006.08.13 [16:40]
    maagda zdrac tajemnice gdzie miesci sie twój salon jesli w łodzi to jestem twoją klientką
  • antoja 2006.08.13 [23:00]
    Dziewczyny, czy pedicure boli albo - co gorsza - łaskocze??? Ja mam łaskotki na stopach i troche obawiam się wizyty u pedicurzystki. Jak to jest?
  • hkshakhs 2006.08.16 [18:49]
    mam pytanie o tarki do stóp drewniane? 2 moje kolezankiz takimi spotakły się na pedicure. Podbno sa najlepsze. Za to kosmetyczki wypowadały sie krytycznie nawet do użytku domowego o tarkach metalowych. No to co mam w domu stosować? A jak je sie dezynfekuje? to dla mnie dosyć istotne ze względu na higiene.
  • hellishbloodystorm 2006.08.16 [18:53]
    GULA - kup dernilan w aptece O.T.C. efekt stopa jak pupcia niemowlakausmiech.gif

• hkshakhs 2006.08.16 [19:05]
    halo tarki drewniane??
  • ewika6 2006.08.20 [13:46]
    jak wybierzesz sie do profesjonalnej pedicurzystki to po zabiegu który doprowadzi Twoje nogi do gładkosci równiez poleci kosmetyki,możesz dostac tylko u niej firmy Gehwol i Allprean..polecam rewelacja!!!!
  • ewika6 2006.08.20 [13:50]
    tarki drewniane to jakas pomyłka,jak bardzo chcesz to kup sobie tarkę firmy Scholl ale nie metalowa...
  • katkka 2007.09.12 [21:19]
    Dziewczyny! Miałam odwieczny problem ze skorupą na piętach. Oczywiście moczenie w różnych specyfikach, smarowania aż do jakiś dwóch tyg wcześniej. Kupiłam taki krem do stóp z AA. Wspaniałe działanie. Polecam z czystym sumieniem. I cena żadna.
  • Megi21 2007.09.20 [17:22]
    Omega kosztuje około 10zł, czasem w zestawie jest 10 żyletek. Trzeba dobrze namoczyć stopy, około 10 minut (w wodzie z mydłem, albo najlepiej podczas kąpieli w wannieoczko.gif . a później pewnymi róchami ściąć zrogowaciałą skórę na piętach, po tym można zrobić peeling i wsmarowac kremik

• deeedeee 2007.09.20 [21:46]
    Z omega wiaza sie u mnie traumatyczne przezycia. Pozbylam sie calkiem sporego kawalka piety. A krew tryskala na prawo i lewo. No, moze nie az tak, ale lecialo strasznie i nie moglam tego zatamowac.
  • Megi21 2007.09.20 [22:10]
    Wiem jak takie wypadki wygladaja. bylam tego swiadkiem na zajeciach. ucze sie w szkole kosmetycznej. wiem ze to boli, pozniej dlugo sie goi. Ale po omedze stopki sa głatkie i śliczne (oczywiscie jak nie ma \"wypadku\" przy zabiegu)

• wysokie obcasy26 2007.09.21 [15:54]
    metalowych tarek do stóp się nie stosuje, ponieważ one"targają "skórę...skóra wygląda wtedy tak jakbyś sobie wziela zwykłą domową tarkę kuchenna i nią zrobiła pedicure.....podaje przykład byście mogły sobie wyobrazic co i jak... a omege stosuje się do dziś, np. w pedicurze leczniczym jak również usuwa się zgrubiały nakórek skalpelemoczko.gif
  • niemowa 2008.10.22 [09:43]
    Jestem fetyszysta, jedyne co kocham to stopy, moja dziewczyna ma brzydkie stopy, nie wiem jak mam jej powiedziec zeby cosik z nimi zrobila i ze na nich mi bardzo zalezy
  • marianka_4u_babe 2009.01.23 [09:46]
    Ja używam omegi od kilku lat i jestem bardzo zadowolona oczko.gif wcześniej używałam tylko pumeksu, ale efekt był baaaardzo krótkotrwały - trzeba było to robić nawet i codziennie żeby stopy były mięciutkie. a teraz robię tak: mieseczka z wodą i jakąś solą do kąpieli - mocze stópki ok 30 min oczko.gif można sobie przy tym oglądać tv to czas szybciutko zleci oczko.gif potem omega w rączkę i do dzieła oczko.gif ale trzeba to robić bardzo delikatnie i uważać żeby \"nie przedobrzyć\". Lepiej mniej a częściej niż się skaleczyć oczko.gif potem pumeksem wszystko ładnie wyrównuję, potem piling i wycieram do sucha oczko.gif najlepiej to robić wieczorem bo wtedy nakładam sobie baaardzo grubą warstwę kremu do stóp, a jak nie mam to do rąk, zakładam torebkę foliową i grube skarpety oczko.gif i w tym śpię oczko.gif rano stópki są tak delikatne jak dłonie oczko.gif oczywiście nie można takich rzeczy robić przy facetach, masakra oczko.gif od razu by im się odechciało sexu oczko.gif taki zabieg staram się robić co 2 tygodnie, a w międzyczasie podczas kąpieli \"przejadę\" pumeksem co dwa dni oczko.gif
    U mnie działa oczko.gif Pozdrawiam oczko.gif i życzę powodzenia oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...