Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaczek553

Pielęgnacja po zabiegu Olaplex

Polecane posty

Hej, ostatnio byłam w salonie na koloryzacji włosów oraz dołączonym do niej zabiegu regeneracyjnym Olaplex, jestem bardzo zadowolona z efektów, włosy nie są ani trochę przesuszone farbą, są śliskie, zdrowe i lejące. Moje pytanie brzmi, jak najlepiej pielęgnować włosy po takim zabiegu by cieszyć się efektem jak najdłużej? Czy stosować jakąś konkretną pielęgnację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupiłaś sobie odrazu trójkę, zn ta 3 część całej tej kuracji? Bo w salonie robią 1 i 2 a do domu można kupić 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu podtrzymania efektów jak najbardziej, ten No3 też ma ta substancję tylko że w mniejszym stężeniu niż dwa poprzednie systemy stosowane w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa ja myślałam że to zupełnie co innego, jakaś zwykła maska, na takiej zasadzie, głupia ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz, a tu taka niespodzianka :D Nie no wracając do tematu uważam, że warto ją kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO Jak chcesz znaleźć po taniości to pozdrawiam, na takich jak Ty właśnie się dorabiają inni wciskając kit zamiast oryginalnego produktu, skoro Olaplex ma opatentowany składnik, nikt nie może go używać, jedynie nieudolnie naśladować no ale wtedy to już nie jest to samo, bo nie ma tego co działa, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrde kupiłabym taka odlewkę bo widziałam właśnie na allegro ale jak rzeczywiście się natnę i potem będe musiała bulić jeszcze raz ;/;;/;/;/ może serio nie będe się bawić w oszczędzanie i kupię gdzieś w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, podróby działają na zupełnie innej zasadzie to tzw silikonowe oblepiacze mają dać efekt na teraz ale nie wnikają w strukturę nie robią tego co Olaplex, działają tylko na zewnątrz mogą tylko wygładzić np, łuskę włosa i przez to myślisz że działa super, ale to można osiągnąć każdą lepszą maską czy profesjonalną czy drogeryjną. Nie zrobią Ci tego samego co Olaplex bo to fizycznie niemożliwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje olaplex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje oj to zależy spotkałam się z różnymi cenami, do zabiegu koloryzacji doliczają około 60 zł - 100 pewnie zależy od renomy salonu, a sam zabieg jako kuracja około 100 120 zł ;) ale serio ja sie ciesze ze sie zdecydowałam bo włosy zupełnie inaczej się zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z ciekawości poczytałam o tych podróbkach le to w ogóle inne bajka tak jak mówiłaś a no i kupując trójkę online widziałąm że jakaś dziewczyna niby kupiła orginał a okazało się że nie ma na spodzie b utelki numerków fabrycznych które ma każdy no czyli już coś jest nie tak, ale rozlewane albo w opakowaniach zastępczych albo zupełnie co innego czyli kaska wyrzucona w błoto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kupiłam w salonie bo jednak bałam się zamówić z allegro jak mnie tak nastraszyłaś i serio poczytałam wgl o tym i ładnie się dziewczyny nacinały kupując za coś około stówki zwykłą odżywkę i to nie jakąs wybitnie działającą, a te nanoplexy i inne plexy to już zupełnie bezsens bo równie dobrze mogą nazywać się zwykła maska a nie wzorować na Olaplexie bo to nawet koło tego nie stało lub innych bo wiesz te podróbki tylko kase wyłoże i nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie jak to jest skuteczne to nie szkoda kasy, mi tak fryzjerka popaliła kiedyś włosy że ciagneły się jak guma także ten, jakby wtedy był olaplex to może nie musiałabym ścinać na krótko ;( ciężkie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek widzę że pogłębiłaś nieźle wiedzę w tym temacie, niedługo będziesz ekspertem !! ;P Popalić sobie tak włosy to dramat, kiedyś za małolata miałam przygode z rozjaśniaczem do pasemek ale razem z folią zdjełam włosy więc staram się nie eksperymentować w domu na żaden sposób jednak, chociaż widząc niektóre dziewczyny na ulicach to można się za głowe złapać, tłumacza się brakiem kasy ale to żadne wytłumaczenie, spalić sobie włosy i wyglądać jak kretyn to już wole odłożyć na fryzjera i coś profesjonalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczul_aaa
Hej, ja się właśnie zastanawiam nad jakimś zabiegiem, ale mój fryzjer pracuje na colorphlexie, myślicie że to duża różnica? A i czy ktoś z Was stosował tylko tą część domową (olaplex)? To już daje radę czy bez zabiegu nie ma sensu? Boję się wyrzucać kasę w błoto, bo fryzjer mnie do tej pory tylko ścinał,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtikejt
Miałam robiony colorphlex i polecam :) Jutro idę znowu, też chcę kupić ich zestaw do domowej pielęgnacji bo wtedy efekty mają trzymać się dłuzej- jak to każdy producent podkreśla:) Ktoś może już stosował pielęgnację tej marki? Tak czy siak 4 dobre miesiące nie musiałam uzywać odżywki do rozczesywania przy myciu 3 x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca się zgodzę z tymi podróbkami. Wiadomo kto był pierwszy i nie twierdzę, że olaplex jest zły. Ale oferta jest szeroka i dla mnie jako włosomaniaczki to czysta przyjemność testować nowości. Miałam już olaplex, nano i colorphlex. Szczerze? Wszystkie wyszły bardzo podobnie. Około pół roku przerwy od każdego. Co ciekawe jako pierwszy miałam najmniej popularny czyli colorphlex. Efekt po 1 razie bomba, potem już nie ma aż takich efektów wow, bo włosy są zregenrowane. Ale nie rozumiem tej manii wyznawczyń olapleksa. JAsne, służy Ci- stosuj. Ale inne nie znaczy gorsze. Ja wolę pumy od adidasów i zelmera od electorluxa ;)Jeśli wiesz o czym mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czmu olaplex ma 1 do pielegnacji domowej produkt, junctionx tez, a colorphlex aż 3? to odbrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jest wybór każdy ma prawo, tylko po co jest mowa o tym że to samo i działa tak samo, może działać podobnie, dawać podobne efekty docelowe i po co to wzorowanie się na nazwie? Tego nie rozumiem? Paczu_laa system 3 bez stosowania 1 i 2 nic ci nie da bo on podtrzymuje efekty zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, one działają na innych składnikach, olaplex pisze wprost, że to chemiczny skłądnik, opracowany i opatentowany, colorphlex idzie bardziej w naturalne rzeczy. jako fanka eko spróbuję następnym razem naturalniej, jestem ciekawa porównania ;) ja po raz pierwszy stosowałam właśnie III olaplexa od koleżanki która była po całym zabiegu, efekt jak po bardzo dobrej masce, ale na pewno nie to samo jak po cąłości zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingula90
To moze i ja sie wypowiem. Po olaplex nie stosowałam zadnej trojki, ale raz w tygodniu olejowanie + maska (akurat kallos). Efekt utrzymywal sie bardzo dlugo. Minusem zabiegu bylo to, ze odcien ktory normlanie robilam tym razem wyszedl cieplejszy? Nie winie samego zabiegu, byc moze fryzjer cos pomieszal, ale przez to na kolejna farbe poszlam juz po miesiacu, normlanie chodze co 2-3 wystarcza mi. Co d tego colorphlex czytalam na grupie fryzjerskiej na facebook, opinie byly calkiem dobre, ale nie mam pojecia gdzie i kto to robi, wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięlgnację po zabiegową o wiele bardziej polece colorphlex niż ola - jest wygodniejsza po prostu choć działanie dla mnie zupełnie porównywalne. Ja lubie mieć zestaw po prostu- szampon, odżywka i spray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaplex trójka nie działa jeśli nie robiłaś poprzednich, to bezsens, jak ma utrzymać efekty jak nie wykonałaś zabiegu? pomyśl trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według ciebie korzystanie z trzech produktów zamiast jednego jest wygodniejsze? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze to co naturalne jest w stanie wykonać dane działanie, nie po to idzie technologia do przodu, wiadomo fajnie eko itd ale to że jest to substancja chemicznie zsyntetyzowana nie znaczy że jest szkodliwa nie prawdaż? a tak to przedstawiasz w negatywnym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co stosujecie oprócz No3 w domu żeby efekt się utrzymał? ja niedawno byłam na zabiegu, kupiłam też do d omu ale chciałabym ten fenomenalny wygląd włosków utrzymać jak najdłużej, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej, ja niedawno za poleceniem fryzjerki i w sumie opinii na wizazu zdecydowałam się przetestować takie fajne naturalne kosmetyki Kevin Murphy, są bardzo dobre, bez siarczanów, naturalne masła, witaminy, oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×