Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość który podkład wybrać

Podkład revlon, rimmel, manhattan który wybrać

Polecane posty

Gość który podkład wybrać

Witam. Czy któraś z Pań orientuje się może, który z tych trzech podkładów jest jaśniejszy, bardziej kryjący? Ogólnie który jest lepszy. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, niestety i potrzebuję jasnego odcienia, oczekuję też dobrego krycia. Na mat nawet nie liczę, jeszcze żaden podkład sobie z moją cerą nie poradził... Podkłądy, które chcę porównać to: - Revlon colorstay nr 150 Buff - Manhattan Easy Match nr 30 Soft Porcelain - Rimmel Stay Matte(oczywiście nowsza wersja) nr 091 Light ivory Revlon już używałam, natomiast chciałabym zasięgnąć opinii od osób, które używały któryś z pozostałych lub też wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manhattanu nie mialam, ale juz lepszy revlon niz rimmel w kryciu, rimmel robil mi twarz taka rozowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
W zasadzie punktem odniesienia jest dla mnie revlon cs, czy pozostałe dwa są jaśniejsze, lepiej kryjące? I ciekawa jestem trwałości, bo co do revlona to nie mam pod tym względem żadnych zastrzeżeń. Cały dzień zostaje tam gdzie powinien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
Aha, czyli rimmel w tym odcieniu ma różowe tony... Niedobrze, jak świnka też nie chcę wyglądać ;) I słabiej kryje... a już miałam go kupić. A ktoś może zna wspomniany wcześniej podkład marki Manhattan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 0010
Ja uzywam Manhattam i jestem b.zadowolona:) Co ci szkodzi wyprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
No nic mi nie szkodzi w zasadzie, pewnie go wypróbuję ;) w każdym razie chciałam poznać opinie innych osób :) bo jeśli np. Manhattan ma słabe krycie, to w ogóle odpada, mam niestety wiele do ukrycia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 0010
No to idz do rossanna i skorzystaj z probek:) Ja lubie ten zwykly w tubce czarnej. Te w szklanych buteleczkach z dozownikiem sa beznadziejne. Te w malutkich sloichkach jak krmik, tez nie lubie, bo sa za suche. Probowalam roznych,ale jednak te zwykle sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 0010
* w sloiczkach jak kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revlon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
chodziło mi o ten konkretny Manhattan Easy Match Make Up i on właśnie jest z pompką w buteleczce. a ten w czarnej tubce ma bardzo jasne odcienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
Mam świadomość, że istnieją testery itd. ale ja jakoś nie potrafię z nich korzystać :p potrzebuję chociażby tydzień żeby ocenić czy podkład się dla mnie nadaje czy nie, dlatego jak szalona czytam tysiące opinii w internecie :p sama nie wiem czy to coś wnosi bo każda skóra jest inna... ale może jak większość pisze, że podkład do niczego to coś w tym musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
Chyba się skuszę jednak na ten Manhattan w czarnej tubce zamiast któregoś z trzech które wymeniłam :P Jakoś mnie zaciekawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 0010
ten w czarnej tubce ma bardzo duzo odcieni, ja mam piaskowy 80. O nie kupuj w takim razie tego w butelce. Jest za wodnisty , tlusty i slabo kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 0010
I jeszcze jeden minus tego w butelce, strasznie szybko sie zuzywa, a jednej piatej nie da sie juz wypompowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
Ok, dzięki. Tamten odpuszczam ;) co do odcieni to wyczytałam że ten najjaśniejszy w tubce wcale nie jest jasny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
a ten sand 80 to chyba jest najjaśniejszy odcień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
Pompki mają to do siebie niestety, że nie pompują wszystkiego do końca ;) ale już wolałabym pompkę niż ten goły otwór w revlonie, który w nowej wersji jest tak gęsty, że trzeba się namachać, żeby go w ogóle z opakowania wydobyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dalej ja gosc 0010 tylko zamknelo mi sie okno kaffe ;) Mam nadzieje , ze bedzie ten podklad dobry dla ciebie, bo jak juz mowilas,wszystko zalezy od skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który podkład wybrać
To super, że są jaśniejsze odcienie też, bo wyczytałam gdzieś, że są tylko 4 kolory -.- ale skoro są jeszcze jaśniejsze to pojutrze biegnę po ten manhattan, taki jak Twój tylko inny kolor muszę dorwać ;) bo patrząc na zdjęcia w internecie to ma świetne krycie. Muszę go przetestować. Dziękuję bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Revlon colorstay 150 buff. Rimmel jest bardzo rożowy, a manhattan w sumie nie wiem jakie ma tony ale napewno nie kryje tak jak revlon. Revlon ma żółte tony i jest bardzo jasny, nie kupuj jasniejszego czyli chyba ivory, bo jest także różowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja miałam przez długi czas podkład revlon i byłam zadowolona. Warto mieć odpowiedni pędzel do nakładania podkładu i innych kosmetyków. Mi w oko wpadły pędzle Nanshy zobacz - 55. http://puderek.com.pl/pedzle-nanshy/1946-nanshy-gobsmack-glamorous-zestaw-5-pedzli-do-makijazu-twarzy-pearlescent-white.html Myślę, że z pomocą takich pędzli spokojnie można wykonać profesjonalny makijaż w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska3
Pani w aptece poleciła mi podkład kryjący Dermablend korekta 3d na moje brzydkie blizny i krosty, to innego już nie używam bo ten idealnie kryje i matowi moja tłustą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×