Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walkiewicz82

poszukuję mobilnej kosmetyczki - Kluczbork i okolice

Polecane posty

Gość walkiewicz82

prosiłabym was kochane, abyście mi zaproponowali jakąś dobrą kosmetyczkę, która dojeżdża do klienta. interesuje mnie manicure, pedicure oraz peeling, a więc standard. mieszkam pod Kluczborkiem, dlatego też interesują mnie salony, które działają na tym obszarze. pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888788
Mogę Ci polecić Merlin. Bardzo fajna sprawa, umawiam sie z nimi i mam ładnie robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Zgadzam się. Również miałam możliwość przekonać się, co do jakości oferowanej przez Panią Małgosię. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona. Jeśli chodzi o okolice Kluczborka, to tak naprawdę nie ma co się zastanawiać nad tym. To chyba jedyna godna, jeśli nie faktycznie jedyna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akireczka
Jakie zabiegi kosmetyczne wykonuje ta kosmetyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialna 66
Możesz tam uświadczyć takich zabiegów jak: opalanie natryskowe, przedłużanie rzęs, manicure, pedicure,peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja oraz eksfoliacja kwasami :) Także trochę tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_83
Nie wiedziałam, że w Kluczborku jest taki salon. Oferta wydaje się być ciekawa, szkoda tylko że na stronie nie działają niektóre zakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam, szukam kogoś profesjonalnego w Kluczborku lub okolicach - mam straszny problem z paznokciami, nie wiem czy to nie grzybica no i wrastający paznokieć- kosmetyczka mam nadzieję coś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to może ktoś bardziej "profesjonalny" niż kosmetyczka? Mojego tatę leczymy w Kluczborku w gabinecie podologicznym - ma problemy ze stopami z powodu cukrzycy i wrastające paznokcie leczą, grzybicę , halluksy, wady postawy itd ale pedicure też robią tu masz pełną ofertę http://www.podo-med.pl/index.php# i nie obawiaj się o ceny - wprawdzie to profesjonalny gabinet ( do domu też dojeżdżają jak wiem ) ale ceny maja "ludzkie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.modis.com.pl - najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×