Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz sama nie wiemmmm

praca na procent czy za 8 zł na godzine co wybrac??

Polecane posty

Gość juz sama nie wiemmmm

mam pracowac u kosmetyczki no i nie wiem na co sie zdecydowac czy na 30 % czy na 8 zl na godzine. mieszkam w malym miescie gdzie o prace jest drudno a salonow kosmetycznych jest od groma, troche kusi mnie procent ale obawiam sie cienkich dni , gdzie np. przyjdzie załóżmy ook 5 klientek na manicure i z 5 na henne to wyjdzie utargu gdzies 150 zl czyli dla mnie tylko 45 zl , a co bedzie jak nawet tyle nie przyjdzie? a tak przy stawce na godzine mam 64 zl dniowki czy sa klienci czy nie nie wiem sama juz a wy jak pracujecie na procent czy na godzine? co sie bardziej opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_krk
hehe 8 złotych?:) no nie ośmieszaj się nie rób za kwotę równą zapomodze więcej na godzinę zarabiają romscy żebracy w krakowskich tramwajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaG
na początek po ile godzin będziesz pracować? jakaś umowa? ...trochędziwne,ze nie zaproponowano żadnej podstawy i procent(a działa to na zasadzie cały miesięczny obrót,z niego obliczasz swój procent jak wychodzi mniej niż zagwarantowane to i tak dostajesz tyle ile Ci obiecano,a jak wychodzi więcej niż gwarantowane to lepiej dla ciebie) a teraz moje zdanie-zapierdzielać za 8 zł na godz to mało,naprawde mało. a właściwei to co będziesz tam robic,przedłużanie paznokci i pedicure tez? bo jak ja bym miała hetać godzine pedicur i miec z tego 8 zł,lub 2 godz przedłużać paznokcie i też za takie pieniądze to dziękuję bardzo... moja rada-porozmawiaj o jakiejś kwocie gwarantownej....a może jakas stawka za czas bez pracy a spędzony w salonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8zł/h to mało dla os bez doświadczenia na pierwszą pracę? aha, świetnie tylko, że takie "świeżynki" przez pierwsze miesiące często mają problem aby na siebie zarobić wypłata+podatek+zus jeśli nie jest to osoba ucząca się do 26 roku życia,bo rozumiem, że stawka godzinowa=umowa zlecenie, jeśli na czarno to nie ma czego rozważać i takiego pracodawce trzeba olać. Szczerze ja na początku brałabym stawkę godzinową bo czy stoisz czy leżysz pieniądz w kieszeni masz. Pewnie i tak pierwsza umowa będzie w miarę krótka np 3 mce na próbę. W tym czasie mogłabyś zobaczyć jaki jest ruch w tym salonie, jak Ci idzie praca, czy Klientki są z Ciebie zadowolone i czy do Ciebie wracają. Jeśli stwierdzisz, że procent byłby opłacalny zawsze z końcem umowy możesz się dogadać. Po drugie faktycznie dopytaj o ten procent bo powinna być jakaś choćby minimalna kwota gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×