Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
filemonek

proponuję recenzję salonów fryzjerskich w różnych miastach

Polecane posty

słuchajcie dziewczyny od wielu lat mam bzika na punkcie swoich włosów i uważam że nic tak nie wpływa na samopoczucie kobiety jak dobry fryzjer sama odwiedziłam już wiele zakładów i raczej z miernym efektem a ceny były też i różne nie raz wyszłam z super hiper salonu -gdzie o zgrozo( jak mój facet dowiedziałby się ile tam kasy zostawiłam pewnie wolałby mi ściąć głowę)- chciało mi się poprostu wyć...my mamy swoje wizje fryzur ale uważam że dobry fryzjer powienien powiedzieć mi nie taka fyzura pani nie pasuje bo ma pani np za cienkie włosy albo ta fryzura nie pasuje do pani kształtu twarzy (chyba wiecie o co chodzi) ale w życiu jeszcze takiego nie spotkałam...;( proponuje wziąść na obstrzał większe miasta jak narazie myślę że doświadczenia każdej z nas staną się tutaj żródłem cennych informacji. Piszcie gdzie byłyście i czy wyszłyście z salonu z uśmiechem czy łzami w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
dokładnie podajcie salony w kraku....ci co najlepiej tną kręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
Salon we Wrocławiu przy ulicy Jugosłowiańskiej Expression Studio Fryzjerskie jeśli dobrze pamiętam, wyszłam z całkiem niezłą fryzurą która następnego dnia za chny nie dała się logicznie ułożyć, fatalne cięcie, zupełnie nieodpowiednie do moich włosów. następnie salon w Tesco przy ulicy długiej, zniszczyli włosy mojej kumpeli :/ po źle zrobionym rozjaśnianiu ciągnęły się jak guma. na razie to chyba tyle, jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę :] może mi ktoś poleci jakiś niezły i w miarę niedrogi salon we Wro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z piaseczna :) jeżdżę do warszawy - dokładniej na ursynów :) moja fryzjerka z zagranicznych wojaży wróciła i ja powróciłam do niej:) - mam włosy kręcone i mocno niesforne: salon fryzjerski \'Ostre Cięcie\' Warszawa, ul. Migdałowa 10 tel. 648 99 91 (www.ostreciecie.pl) - polecam i panią Izę i pana Jacka a w Piasecznie polecam salon na Jana Pawła 45 (róg Dworcowej) - pani Sylwia (pracownica a nie właścicielka - bo dwie panie o tym samym imieniu tam są ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Poszukuję bardzo dobrego, w miarę taniego fryzjera w Bielsku-Białej. Mam bardzo złe doświadczenia, wolę się sama obciąć, niż płacić z beznadziejną fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
no i mi się przypomniało. całkiem całkiem jest we Wrocławiu Studio Berenika przy ulicy Bezpiecznej :) profesjonalne, ładnie robią pasemka itp i fajnie tną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Jest w Pile zakład w którym fryzjerka powinna ciąć trawę a nie włosy.Poprosiłam o odświeżenie fryzury [włosy mi się kręcą] ,zrobiła mi masakrę .Już byłam 3 razy od tamtego czasu i fryzjerka nie może wyjść z podziwu jak można tak obcinać włosy.Można.Dla informacji pilanek Praktyczna Pani na 14 Lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do berendowicz i kublin w katowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
me_36, a ile biora w "ostrym cieciu" i w Piasecznie? Tez mam krecone wlosy..w zasadzie ni to krecone, ni to proste, w dni o duzej wilgotnosci mam na glowie szope kreconych wlosow.. juz nie wiem, jak sie strzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Myszkowie
proponuję laurenta, bardzo miła obsługa. I sie nie zawiodłam :)) na nich nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diiiiiiiii
W Warszawie odradzam Jean Louis David na Pulawskiej. Tna tam modnie..ale to nie zawsze pasuje do danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostrym cięciu za strzyżenie i modelowanie płacę 55zł w piasecznie płaciłam jakieś 45 zł hm... ja se zrobiłam trwałą prostującą...... w ostrym cięciu - koszt 100 zł a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! opłacało się! nareszcie mam kudełki opanowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekzmarchewka
A może jakiś dobry i niezbyt drogi zakład fryzjerski w Łodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusienka
przydalby mi sie dobry fryzjer z trójmiasta:) najlepiej z gdańska :) jesli ktos ma kogos do ktorego chodzi i kto rzeczywiscie dobrze tnie to bede wdzieczna za namiary:) bylam juz u kilku "dobrych" fryzjerow w gda i jakos nie bylam do konca zaodwolona;/ szukam fryzjera,fajnie by bylo jak bylby to pan:) ktory zrobi mi naprawde super fryzurke, ale taka ktora sobie pozniej w domku odtworze i ktora nie bedzie jednorazowym chwilowym szalenstwem fryzjera;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Kolezanka ma racje..mistrzowski fryzjer to taki, ktory nie tylko zrobi Ci fajny fryz, ale tez wykona go tak, ze samej latwo bedzie go odtworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę w Warszawie do pani Kasi w salonie Beauty Secret na Zwycięzców 30. Jest po prostu rewelacyjna. Ceny przystępne a widzialam tam ostatnio parę gwazd z telewizji. To chyba dobra rekomendacja. W końcu zarabiają na życie także wyglądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceny
Ceny, Dziewczyny, podawajcie ceny! Nie mowcie, ze przystepna, bo to pojecie wzgledne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej chetnie sie dowiem o jakichs naprawde dobrych fryzjerach z 3miasta :)) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z was dziewczyny była może w Katowicach w Cleopatra Studio Fryzur ul. Józefowska 118 Katowice jeśli tak napiszcie jak tam wrażenia bo czytałam na necie parę opinii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnienka
STUDIO FRYZUR - ŁÓDŹ, PIOTRKOWSKA 127 -> absolutnie ODRADZAM, obsługa fatalna - byłam umówiona na konkretną godzinę - kazano mi czekać godzinę Szef zakładu tylko na mnie spojrzał w przelocie po czym ulotnił się z zakładu i zostałam "pod opieką" 2 uczennic które po nałozeniu farby zostawiły mnie na 1,5!!!! h samą i schowały się na zapleczu. Szef nie wrócił, ścinała mnie uczennica , niedokończyła stylizacji tłumacząc ze szkoda włosów po czym zażadała wyższej zapłaty niż byłam umówiona mówiąc ze szef tak kazał. -> po wyjściu z zakładu dzwonię do szefa mówiąc ze skladam reklamację a on ze jestem smieszna i mam nie dzwonić. to chyba świadczy samo przez się jaki to jest zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Fryzur
Bardzo powazna i ekscytujaca recenzja po ktorej na pewno nikt do mojego salonu juz nie przyjdzie!!!!Po pierwsze to byla Pani umowiona na 16 a przyszla Pani na 15 i to ze czekala Pani 30min nie GODZINEjak Pani napisała, bylo spowodowane wczesniejszym Pani przyjsciem.W moim salonie jest tylko jedna uczennica i to na pewno nie ona sie Pania zajmowała,a to ze ktos młodo wyglada to atut,za ktory z calego serca dziekuje Pani moja fryzjerka,z farba nie siedziala Pani 1.5h tylko 45 min,a to ze fryzjerka odmowila powazniejszej stylizacji wlosow po tak silnym rozjasnianiu,wyszlo na pewno Pani na dobre,bo to ona jest profesjinalistka i wie co robi a nie Pani!!!Cena na jaka byla uzgadniana byla cena przyblizona i roznila sie o 10zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosze sie nie osmieszac i nastepnym razem nie straszyc jakimis recenzjami bo od straszenia sa duchy a nie ludzie,wspolczuje jedynie nastepnym salon w ktorych sie Pani pojawi.A po to 10zl zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GODNY POLECENIA
Fryzjer przy Studio Urody Q10 w Piekarach Śląskich. Jestem z katowic a jeżdze właśnie tam , bo tam pracuje fryzjerka, która ma tzw. fach i zmysł w rękach i widać że to jej pasja dlatego zawsze wychodze zadowolona i mile zaskoczona, zresztą raz pisałam o tym salonie na forum. Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja od trzech lat chodze do tej samej fryzjerki to znaczy dojeżdzam z Warszawy do Piaseczna do Salonu Pani Ireny Jaszkowskiej jest tam fantastyczna dziewczyna ma na imie Hania poprostu jest jedyna w swoim rodzaju wie jaki kolor dobrać fyzurę do kształtu twarzy i super czesze na welela .Kiedy poszła na macieżyńskie odwiedziłam inną fryzjerke na Broniewskiego w Warszawie tragedia zapłaciłam 180zł za balejaż a to nawet nie wyglądało jak pasemka,a jak zobaczyła mnie Hanka to mało się nie przewróciła ale na szczęście już byłam od tamtej pory 3 razy u Hanki i moje włosy są śliczne.Właśnie wróciłam dziś od Hanki zapłaciłam 120zł za super balejaż i od razu napisałam.Dziewczyny Polecam Hankę.Haniu dziękuje Twoja oddana klientka.Przepraszam ale musiałam to zrobić .Dziewczyny w sobotę nie ma szans się tam dostać .Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subiektywna75
Studio Cleopatra w Katowicach---------------------------------------------PRZEREKLAMOWANE! Jak dla mnie 100 lat do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ŁODZI
pgorąco polecam p. Agnieszkę z salonu BEAUTY PRO na Pl. Reymonta w Łodzi! Chodzę zawsze do niej - przesympatycznie i fachowo! A mam trudne włosy - duzo i grube. A zawsze wychodzę zadowolona maksymalnie! JAK DZISIAJ:) niedrogo! cięcie 24 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skandal na Bezpiecznej Wrocław
Witam wszystkich i stanowczo odradzam tak zachwalany (pewnie przez sama szefową) salon B E R E N I K A z Wrocławia przy ul.Bezpiecznej 2 .Już na samym wejściu widać bałagan i nieporządek walające się po podłodze przybory fryzjerskie powiedziały mi wszystko lecz tym nie zrażona postanowiłam zaufać profesjonalistą którzy okazali sie bandą oszustów,żadna z przebywających tam osób nie posiadała uprawnień fryzjerskich.Ludzie przypadkowi z ulicy nie powinni podawać się za profesjonalistów.Sama jestem fryzjerką i uważam żę takie salony to duża ujma dla nas zawodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEDAłKI Z WADOWIC
kto jest z wadowic lub okolic to ich zna. tragedia!!!!!!! odradzam, to nie jest tylko moje zdanie,sporo znajomych sie na nich nacieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllly
DZIEWCZYNY!!! Podstawowym błędem wszystkich kobiet jest nie zwracanie uwagi na samą nazwę!! To jest bardzo istotne, gdyż FRYZJER różni się od STYLISTY fryzur !!! Stylista, co prawda często droższy, ale na pewno doradzi w jakiej fryzurze nam najlepiej, bo się po prostu na tym zna! A zwykły fryzjer cóż, potrafi ścinać, farbować i takie tam, i owszem jeśli zażyczycie sobie daną fryzurę to prawdopodobnie ją wykona, ALE nie musi posiadać umiejętności doboru fryzury do danego klienta czy koloru w jakim będzie mu dobrze!! To bardzo istotne, zwracajcie na to uwagę, a wtedy nie będziecie niemile zaskoczone! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×