Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hgfhgfhgf

Przebarwienia potrądzikowe

Polecane posty

Gość hgfhgfhgf

Witam. Od ponad roku mam okropny problem ze skórą. Od zawsze wyskakują mi pryszcze (genetyczne) i po tych przyszczach pozostało mi wiele przebarwień (nie blizn). Mam ich najwięcej na plecach, aż się wstydzę założyć bikini, bo tragicznie to wygląda. Na twarzy również je mam, ale udaje mi się to przykryć podkładem. Miał ktoś z Was podobny problem? Chciałabym raz na zawsze się tego pozbyć. Proszę o najlepsze metody usuwania przebarwień u kosmetyczki lub dermatologa, bo domowymi sposobami już próbowałam i nic nie schodzi. Dermatomog przypisała mi Hascoderm na bazie kwasu azaleinowego, ale również nic. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie czerwone plamki już parę lat po syfach. Mikrodermabrazje i peelingi nie działają na mnie. Zastanawiam się nad laserem Re Pair, ale nie wiem, czy on działa na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy mocne u kosmetyczki. Hasco Lipożel (czy jak mu tam) jest świetny, ale na przebarwienia posłoneczne, po ciąży etc., na takie powiązane z bliznami po trądziku rzeczywiście może być za słaby, bo one są głębokie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeataaa
wydaje mi się, ze pryszcze nie są uwarunkowane genetycznie. Moja mama i babcia nie miały, a ja miałam trądzik przez długie lata. Mniejsza o to , ważne że się wyleczyłam. Dwa razy dziennie spróbuj używać żelu Alaclarin, mi on pomógł z trądzikiem i z bliznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje cos takiego jak pryszcze genetyczne...? idz do dermatologa, moze zapisze Ci jakis specyfik apteczny. Albo laser, ale to droga sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukietowa9
Na pewno wiele czynników ma wpływ na trądzik. Ale przecież można w łatwy sposób zaradzić. Wystarczy zakupić w aptece krem Qcera - mi polecił dermatolog. I stosować na noc, Już po 2-3 tygodniach będziecie widzieć efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o co to za banda spamerskich kuuureww? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobisz jak najpierw skonsultujesz się ze specjalistą, być może konieczne będzie zastosowanie jakiegoś mocniejszego zabiegu...Jeżeli szukasz dobrego i sprawdzonego miejsca to polecam Ci Klinikę Krajewski 🙂 mają bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów na trądzik i najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na blizny i przebarwienia potrądzikowe najlepsze są lasery. Te najnowsze silnie przebudowują skórę z minimalnym okresem rekonwalescencji. Ja mialam dokładnie taki sam problem na twarzy. Po leczeniu Izotekiem niestety zostały mi okropne blizny. Nie wiedzialam za bardzo co z tym zrobić wiec wybrałam się na konsultacje z kosmetologiem. Wybrałam krakowską klinikę Vesuna. Mialam robiony laser Icon. Troche bolało ale teraz jak widze jak skóra zaczyna się przebudowywać to uwierzyłam, że mogę w końcu cieszyć się piękną i gładką cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam zabieg na twarz z użyciem lasera. Efekt super. Polecam Instytut Piękna Bielenda, gdzie wykonywałam zabieg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci grupę na facebooku ,,ABC składów kosmetyków - analizy i porady pielegnacyjne'' - kopalnia wiedzy <3 kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, myślę, że przebarwienia są na tyle poważnym problemem, że żadne kremy ani maści nie będą w stanie sobie z nim w zupełności poradzić. Ja po wielu próbach w końcu zrezygnowałam i udałam się do kliniki medycyny estetycznej (SCM estetic w Krakowie), w której poddałam się zabiegowi laserem FOTONA 4D u dra Piotra Pałki. Dzięki niemu moja skóra wyraźnie odmłodniała, nabrała jednorodnego kolorytu. Widać, że laser ją wyraźnie odświeżył. Jeśli tylko jesteś z okolic – zdecydowanie zachęcam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z przebarwieniami poradziłam sobie bez lasera, ale nie pomogło na dość mocne blizny po trądziku hormonalnym.. więc pewnie finalnie skończę na zabiegu laserowym. Na przebarwienia poradziłam sobie z The Ordinary, krwawy peeling raz na ok. 7/10 dni i codziennie nakładam rano i wieczorem serum z nacynamidem. Buzia ma teraz ładny, wyrównany koloryt 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×